Radiq odpad!

Utrpení jak sviňa. Nevím, co bylo horší... předloha a stupidní děj, naivní blbka, zasmušilej ksicht, herci samotní, celej film... ale vím jistě, že nic tam nebylo dobry. Fakt se tam nedalo najít nic, co by se mi líbilo. Táhlo se to jak střeva přejeté srnky po silnici. Ani jednou tam neukážou frndu, jenom ty kozy furt dokola. Prej ať jí udělá to nejhorší a on ju jenom 6x mrskne... mě z toho asi taky mrsklo. Hrůza! Už vidim, jak to budou na Nově dávat minimálně každej rok a v upoutávce budou říkat, jak skvělej je to film. Kvalitativně snad ještě níž, než Pretty Woman. ()

panMartin

Tak dlouho jsem se bránil, až jsem se neubránil... Zvědavost mi nedala a tenhle film jsem musel vidět. A nějaký příběh by nebyl? Předsudky jsem neměl a říkal jsem si, že tak hrozné, jak se povídá, to snad být nemůže. Ale ono bylo. Dvouhodinová plytká nuda točící se kolem tématu, které mi absolutně nic neříká a po zhlédnutí ani nic říkat nezačalo a nezačne. Když dám 1 hvězdičku a napíšu k tomu, že je to za Dakotu Johnson (jinak bych dal za Dakotu 5) ale takhle to hodnotit nejde... tak mě tady asi 90% lidí pochopí, výběr tedy skvělý. Prostě jako celek to absolutně nefunguje a selhává naprosto ve všem. Marketingově skvělé, jako filmové dílo strašné. ()

SaraSun

Mně tenhle film rozhodně nepřišel o moc horší než třeba Terapie láskou (74%). Myslím, že odpad si rozhodně nezaslouží. Nevadilo se mi na to dívat. Normální romantický film. Soundtrack je z filmu to nejlepší, erotické scény nevulgární, hadry Anastasie vkusné, vozový park Christiana luxusní :), kulisy bytových interiérů baví oči. Celkové zpracování působí pohádkově, ale proč ne... Proč by se nemohla natočit pohádka pro baby? ;) ()

Woody77

Prave som sa vratil z kina :-( No musim napisat ze... Ana .... Christian ...zavrel sa výťah a ja som pochopil ze je to posledna scena a moje 2 hodinove utrpenie sa skoncilo ! Na filme ma nezaujalo nic . NApisat knihu napr. Ako bursky oriesok sa zakotulal za skrinu a ostal tam rok a sfilmovat ju to by asi bolo omnoho viac zaujimave ako tato perla. Chlapi nejezdete tam... Pre baby asi ok ale ...... neviem necital som a po tomto uzasnom zazitku ani o tuto trilogiu nezakopnem !!!!!!!!!!!!! Jedna hviezda za .... ten let s vetronom ()

Ogen

Paní spisovatelka má opravdu velikánskou představivost (Grey který má společnost Grey a Anastazie - z pohádky k tomu Steel a ještě pracuje v železářství hmhm opravdu někdo má představivost pro jména no a nejvíc samozřejmě Mrs. Robinson - písnička od Beatles) - Tomu se říká vlastnoruční tvořivost opravdu že ano.. Dáma která neměla sex pul století si musí léčit mindrák, který rozepíše do tří absolutně nechápavých a nepromyšlených knih. Film s knížkou absolutně o hovně, měl jsem tu čest a dostal se mi jeden z výtisků pod ruku po přečtení prvních dvou stran jsem věděl, že by se mi tato knížka hodila k zatopení nebo jako podložka pod jídelní stůl. Velice špatný film a ještě horší příběh a děj. Jednu hvězdičku dávám, za NĚKTERÉ scény - každý asi pochopí jaké - a také za tu prdel vidět film v kině a slyšet smát lidi mým hloupým komentářům. ()

Saraph

Nečetl jsem knihu a z toho, co jsem tak obecně věděl, jsem téměř dokonale odhadl konec. Říkám „téměř“, jelikož jsem čekal, že bude trochu míň na hovno. ()

chelseaman22 odpad!

Prostoduché jako Kelišová. Ošklivka v hlavní roli je taková ta nanynka, co nechtěla, aby jí Pepík lezl do zelí. Ustavičně jen vzdychá z toho, když si její favorit čistí zuby, vnitřně je rozervaná z toho, že si vydupala neprovozování fistingu a konečně si plesá, že již nebude muset prodávat hřebíky a vysokozdvižné vozíky. Po kvalitativní stránce se musí uznat, že kompetentní tvůrci to odflákli a raději šli do sex shopu vybírat biče, vidličky a rycí vidle. odpad! ()

Doudis19

Výborně to shrnul už Pomo. Není to úplně nekoukatelné, jen střihače a Dornena za trest předhodit roztouženému davu typických fanynek podobného druhu filmů (obtloustlých a opuštěných čtyřicátnic)! Každopádně, zase to staré, známé řešení hoven, které nás rozumně smýšlející jedince drtilo už v Twilightu, jen bez upírů a vlkodlaků, či co to tam pobíhalo. ()

Motinski

Áno je pravda všetko čo sa hovorí. Jeden z najnudnejšich filmov aké som kedy videl. Bez emócií, s plochým a nezáživným príbehom, herci nesympatickí a nenašiel som žiadnu scénu ktorá mi dokázala obhájiť silný status u dámskeho publika.Kebyže si niektoré úseky pretočím, o nič podstatné neprídem. Pokračovania si asi nikdy nepustím dobrovoľne ()

kivetka

Nic jsem od toho nečekala a nedopadlo to tak zle. Knihu jsem četla, takže příběh jsem znala, nemohu tedy říct, že by mě Greyova "dokonalost" iritovala. Nad tim jsem kroutila hlavou už při čtení. Jamie se mi na tuto roli libil. Ovšem na roli Any jsem si představovala někoho jiného.Dakota se mi na to nehodila, nevěřila jsem ji ani prd. Nehledě na to, že působila jak ztrhaná tricitka. Takhle si tělo i obličej 25 leté slečny nepredstavuju. ()

Tucqa

Shrnula bych to asi takto... Tento film je příšerně zmedializován - "Padesát odstínů šedi" je skloňováno ve všech pádech v každém druhém rádiu, člověk neustále naráží na všemožné upoutávky a teasery, sociální sítě se tím jen hemží... A po shlédnutí tohoto snímku si říkám, jak je to vůbec možné. Asi jsem po tom všem, co jsem slyšela, čekala něco víc, ale dostalo se mi pouze velikého zklamání v podobě lehkého porna s předvídatelným dějem. Nejzajímavějším na tom všem zůstává asi trailer, protože více zajímavých scén, než je v něm, se tady nedočkáte. ()

DJ Rocco iNc

Sklamanie. Iné asi k tomu nemám čo povedať. Šikovný reklamný ťah, ktorý prilákal milióny ľudí, no výsledok bol iný, aký bol ponúkaný. Kľudne môžem povedať, že spracovaním to bolo lepšie, ako trápny Twilight, no bolo to presladené, čo vôbec byť sladké ani nemalo byť, nie, až do takej miery. Sem tam vtipná hláška, či situácia, samotné erotické scény nič moc, sado-maso scény ani nevravím. Koniec bol top: ,, ČO? ". 6.11.2017 Bolo to odvysielané v premiére na TV JOJ so slovenským dabingom, ktorý pochoval celý film a aj dabing celkovo. ()

hallelluja

Dvojhodinová prehliadka romantického klišé a nežnej erotiky (nemalo to byť "tvrdé"?). Nenávidím Fičiho, že písal o Christianovych očiach, nevedela som sa sústrediť na nič iné. Možno by tento marketingový produkt dostal hviezdičku navyše, napr. za kostýmy a bytík slečny Vždypripravenej a vozový park pána Dokonalého. ()

viperDavid

Hm v první dílu trilogie úplně stejná nuda jak v knize. To se dalo čekat, zase to nafoukli jak pátrací balon co jim nakonec ulít někam na mars a když ho začali konečně hledat byl konec. Klasika. Na druhou stranu musím říct, že to až na pár neduh natočili stejně jako je předloha a když je slabá předloha, nemůže být kvalitní ani film. Dvojka byla o poznání lepší a trojka asi nejlepší tak i přes malé hodnocení dokoukám zbytek abych si jak to říct, doplnil vzdělání :) ()

Mrkvič

Jako první věc musím napsat, že jsem film předem neodsuzoval a chápal ženy, které holt mají podobnou potřebu jako muži ujíždějící na Hvězdných válkách a podobných "blbostech". Jenže několikrát během filmu jsem si řekl, jak jsou ty Hvězdní války vlastně logické. Také jsem si vzpomněl na Eurotrip a konečně pořádné sado maso v Amstrdamu. Na písničky Tří sester a Kabátů, které v kontrastu s filmem vystihují mou osobnost. Prostě nejsem cílová skupina a přišlo mi to směšné, jako mi přijdou směšná ženská nelogická přání. A opravdu musím souhlasit s asi nejvíce zastoupeným názorem mužů: proč jsou z toho baby tak hotový a jindy nechtějí koukat na porno. Nějaké trochu dějové je určitě víc vzrušující než tohle. ()

Johnny.ARN

Začiatok ako z mexickej telenovely. Chudobná Paloma za na prvý pohľad zaľúbi do bohatého Diega, keď mu príde položiť zopár otázok o tom, prečo sa zaujíma o Afriku a či im náhodou nekláti somárov na farme. Diego oblečený v obleku ( pochopiteľne ) na ňu vrhne pár zádumčivých pohľadov, prehodí niekoľko hlbokomyšlienkových viet svojím zamatovým hlasom a Paloma zvlhne. Pre ňu doposiaľ neznámi pocit, ako sa neskôr dozvieme. Ďalej nám tento Diego predstavuje úplne nenásilne svoj vozový park ( kto by povedal, že v USA takto letia audinky ) ale ešte predtým sa úplne nenásilne a ako keby náhodou vyzlečie pred Palomou a ukáže jej svoje tri chlpy deda vševeda ( odpadol som prvý krát ) a "vymakanom" hrudníku. Tu sa pomaličky prenesieme do iného žánru. Nastupuje romantická komédia, kedy ona miluje jeho, on má peniaze, romantické pozeranie do očí, lietanie vrtulníkom, občas vtipná hláška. Potom mala nasledovať romantická posteľová scéna, ale trochu sme pritvrdili. Otvorila sa totiž 13. komnata apartmánového bytu v hotely. A tam samé kože, putá, štipce, klepce a dobré šlehy. Náš dominant je ale tak trochu úradníček a bez zmluvy o mlčanlivosti to proste nejde. A v tomto momente prišiel pri mne zlom. Do vtedy silne trojkový film začal upadať. A prečo? Lebo ona, piča sprostá, ani sama nevedela čo chce a namiesto toho, aby hneď povedala že očúvaj ma, tieto zverstvá ja s tebou robiť nebudem, tak namiesto toho ho pekne využila, pár krát akože zniesla trochu bolesti, aby držala formu a aby si udržala novú audinku, ale keď prišlo do tuhého, tak od toho samozrejme odskočila a porušila všetko, čo sa porušiť dalo. Ďalej, autorka knižnej predlohy asi trochu pozabudla na to, že jej predstavy sa nemusia zhodovať so skutočnosťou, režisérka taktiež dobre ujetá to prešvihla s minutážou a v druhej polovici filmu sa jej krásne rozpadlo všetko, čo v tej prvej tak pracne budovala. K obsadeniu sa nevyjadrujem. Furt lepšie, jak keby tam mal byť Patizón. Ale dal som tomu filmu šancu. Lenže z takej predlohy, zjavne písanej subjektívne ( alebo submisívne? ) oskarovku nespravíte. A toto má ešte ďalšie dva diely? Buď pridajú viac bičovania, alebo to zapadne prachom a na trojku prídu fakt len skalní. 2 z 5 ()

LiborGondek

K vidění tohoto filmu mě od samého počátku vůbec nic nelákalo, nicméně dospěl jsem do fáze, kdy už mi nic jiného ani nezbylo. Od uvedení do kin se o tomhle snímku hovoří jasně: hit, trhák, nejočekávanější film roku. Přesto ze všech stran slyším jen samou kritiku. Tak proč se o tom sakra pořád tak vášnivě diskutuje...? Herec, který snad ani jinde nehrál, přijede na MFF do Varů a z fleku je to celebrita, která téměř zastíní Richarda Gerea? Tak si říkám, Padesát odstínů šedi už musíš konečně vidět i ty, ať víš "vo co go". Ten film se dá velmi snadno shrnout, ohodnotit i okomentovat. Je to netradiční příběh dočasného soužití úchylného miliardáře - kterému zřejmě nestačí být dominant jen ve své firmě - s jednou normální, žel bohu, pomatenou a neskonale nadrženou pannou z vysoké. Celý film si vlastně kladete dokola stejnou otázku, proč s ním je? Vždyť by si mohla najít tolik normálních partnerů... Asi by nedostala nový počítač, auto, létala by turistickou třídou, apod., ale stojí jí to za to? Když už se tam začne konečně něco dít (a byl jsem opravdu velice šťastný, že přichází ten dlouho očekávaný moment, kdy ho subina kopne do prdele), začnou běžet závěrečné titulky... Přesto je ten krátký konec zároveň to nejlepší na celém dlouhém filmu. Otevřený konec pak dává naději jak beznadějným romantikům, tak minoritě, provozující stejné praktiky. Nerozhází si to tedy na žádné frontě. Dokonale provedená nuda a šeď. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva