NatyR odpad!

Jsem odpůrce romantických filmů, ale tohle nemůžu ani objektivně ohodnotit. Půlku filmu jsem málem usnula, a když se chvilku před koncem začne něco dít, utnou to. Hrozně přehnaný film. Herci podle mě i přehrávali, prostě nemám žádnou pozitivní věc, kterou říct o tomto filmu. Možná to, že má úspěšný soundtrack, který mě osobně nezaujal. ()

Penta

Včera jsem si konečně udělala čas a shlédla toto "veledílo". Pustila jsem si jej čistě ze zvědavosti, neb jsem četla knižní předlohu, která mne sama o sobě úplně nenadchla. Ovšem po shlédnutí filmu musím uznat, že ta kniha zase tak špatná nebyla. Film se mi nelíbil již od první minuty, kdy jsem zjistila, že do hlavních rolí byli obsazeni herci, kteří absolutně neodpovídali popisu hlavních hrdinů dle knihy. Vůbec mi přišlo, že do celého filmu byli vybráni zkrátka oškliví lidé. Celý scénář byl napsán tak, že každá scéna, kde to mezi postavami "má jiskřit" byla zkrátka trapná a herecké výkony byly toporné (někdy doslovně) :)). Pokud má tento film působit lechtivě, tak na mě to mělo naprosto opačný efekt, bylo mi za herce a jejich výkony spíše trapně. Tohle dílko je kvalitou vhodné stěží pro televizní vysílání, do kin bych ho rozhodně nepustila. Jedna hvězda za to, že jsem bohužel viděla i horší filmy. ()

pantokrator

Můj šéf se mnou před časem opakovaně konzultoval koupi levného multimediálního přehrávače, "aby šel připojit ke starý televizi". Dlouho mi nešlo na rozum, k čemu takovou věc potřebuje. Nakonec z něj vylezlo, že jeho devadesátiletá babička četla Padesát odstínů šedi, a než umře, ještě by moc chtěla vidět i film. Nedávno jsem si na to vzpomněl a ptal jsem se, jak se babičce film líbil. Prý byla nadšená. Soudím tedy, že to bude zábavné koukání na způsob Někdo to rád horké, případně něco jako Anděl na horách. ()

Benoit

Kouknul jsem na to jen se zvědavosti. A skutečně.... Film naprosto o ničem! Jakožto chlapa chvíli napínalo vidět tělo hlavní herečky a to bylo to jediné, na co se dalo koukat. A i to mi přišlo spíš jako ohlížení nezáživného časopisu. Raději mohli udělat podobný marketing nějaké kreslené postavičce od Walda Disneyho a je víc než stoprocentní, že by se tvůrci dočkali daleko větší odměny z reakcí dětských diváků. ()

eva1984

Film,který se věrně drží knihy co se děje týče,oba hlavní hrdinové jsou dobře vybraní a chemie funguje.Takový hezký romantický film s pěknou hudbou a uvěřitelným koncem.Kdyby to takhle skončilo super,bohužel nás čekají další dva díly.A co se týče sexu je snad jasné,že film půjde v normálním kině a poté i v televizi možná před desátou....Takže kdo čekal porno ať se radši nedívá.Ono tam v konečném důsledku zase o ten sex tolik nejde.... ()

Scoobys

Ze začátku působí skoro jako rodiný film o dvou kamarádkách působící ve zpravodajství. Po nějaké chvíli se to zvrhne v erotický nesmyslný román ve kterém je každých 10 minut sexualně posedlá scéná která nedává umělecky žádný smysl, no prostě mi tady ty dvě části k sobě nějak nesedí. 3/5. ()

Speedy115

I přes spousty negativních recenzí jsem se rozhodl dát tomuto snímku šanci, udělal jsem chybu, chvílemi jsem měl chuť vypnout film a jít spát a to bylo teprve šest večer. Myslím že režisérka Johnson by měla své choutky raději dělat někde v soukromí a hlavně začít točit něco co dává smysl. ()

Silvi_ odpad!

Nejsem z těch, kdo haní něčí dílo jen tak z plezíru, ale hodnocení "odpad", které jsem jinak dala snad jen Kameňáku, si tento kus zasloužil tím, že jsem se nebyla schopna dodívat snad ani do poloviny a vypla jsem televizi. To se mi několik let nestalo. Rozčiloval mě. Všechno je tam nelogické, herecké výkony jsou spíš výrony a vůbec. Romantických filmů, které jsou hezké je přeci taková spousta a jestli si holky chtějí vyplnit fantazii nějakým tím soft BDSM, je tolik online serverů, které jim takový zážitek nabídne, tak proč získal tenhle paskvil takovou slávu? ()

Mateskimos odpad!

Cože? Tohleto nebo spíš tahleta sračka vycuclá ze střev rozkládajícího homosaura má být jako ten sexy-super film o kterém mluví snad většina žen? Jako i knižní bestseller? Nic mě v životě nebolelo víc, než sledování této zvratky!!! Lituji toho dokonce víc, než když jsem do výherního tiketu od Sazky ubalil zboží od Mc.Práska a zhulil ho před prací. A o čem, že to vlastně je? O zasraným kokotovi a hnusný panně. O tom, jak se ten chudáček bojí píchat, protože nabyl (z mě neznámých důvodů) pocitu, že šuká moc tvrdě a že se to vlastně těm čubkám nelíbí! Moje předehra je tvrdší jak celý tvoje "šukání",magore!!! A Johnsonová má bejt jako ta pravá,sexy herečka? Tak to určitě není!!! Kdyby tenhle film byla restaurace, tak by jí nepomohl ani Gordon Ramsay! Vlastně by se hned zabil, jak by tam vkročil! Hnus,odpad,hniloba,blbost! ()

Martin29

Knihy jsem nečetl a ani nehodlám. Jedná se o klasický romantický film, kterých můžete vidět například na Prima Love stovky. Chudá ženská (zde studentka) sbalí milionáře. Ten může mít vzhledem ke svým prachům každou ženskou, ale vybere si zrovna ji. Aby to bylo zajímavé tak milionář je fanouškem do sado maso hrátek takže ji první k tomu ukecá ať mu podepíše smlouvu a následně, když to na ní praktikuje se s ním ona rozejde. Konec prvního dílu nedovedu si teda představit co bude jako v dalších dvou. Hodně jsem se těšil na píseň Love Me Like You Do, ale bohužel zazní až na konci v titulkách. Pusťte si radši třeba Pretty Woman, která je daleko lepší. ()

killer1992

Mám opravdu rád filmy, takže jsem jich viděl spoustu. Sleduju je z mnoha důvodů- protože se mi líbí děj, protože jsou dobře natočené, kvůli atmosféře nebo třeba nostalgii. Jsem také mladý muž, žijící v éře internetu, takže jsem viděl opravdu spoustu porna. Viděl jsem všechno možné od lechtivých erotických filmů přes soft porno až po hardcore věci, viděl jsem jednoduché gaučové píchačky, sadomaso i pokusy o opravdové filmy s dějem. Nicméně proč bych se měl dívat na toto je mi stále záhadou. Jako film to stojí za prd a nemá to nic z toho, co jsem popisoval a jako porno či spíše erotika to stojí za dva prdy. V čem tkví ta obrovská popularita tohoto díla nechápu. V tom, že autoři vzali to, u čeho si doma všichni natřásáme nářadíčka a předělali to do formy, na kterou můžeme v jednom sále čučet s třema stovkama cizích lidí a nebudeme se u toho cítit trapně ? ()

Suukuk odpad!

Jako jedna z mála jsem šla na tento film náhodou a nečetla jsem knihu, film o sexuální deviaci, který je spojený s naivním příběhem, mě opravdu nezískal, na rozdíl od mé kamarádky, která vedle mě na sedadle skoro ani nedýchala, vydržela jsem do konce, jen kvůli ní, už nikdy víc. ()

Eloi

O čem je padesát odstínů šedi? O miliardáři, který si ve svých necelých třiceti letech postavil vlastní mrakodrap, aby mohl ve volných chvílích pro odreagování bičovat v nejvyšším patře budovy krásně vyklenutou zadnici naivní husičky. Film nemá děj, inteligentnější konverzaci byste zaslechli na bále dobrovolných hasičů v pokročilých večerních hodinách. Dávám jednu hvězdu za celkem ucházející kameru. ()

Lizs

Tohle je zkrátka příběh, který se musí brát s rezervou. Je to taková pohádka pro dospělé, ženské publikum, o které se nesmí moc přemýšlet. Pokud hledáte lechtivý film na večer, dal by se tento doporučit. Přesto, že knižní předloha dosáhla obrovské popularity, musím připustit, že i ta postrádá nějaký větší smysl, je tedy jasné, že jej nemůžete čekat ani u filmu. ()

matej773

I přes to, že jsem původně ani nechtěl tomuto filmu ty dvě hodiny obětovat, tak když jsem se výsledku fakt nudil a neměl jsem do jakého filmu "píchnout", tak jsem se překonal a podíval se na to... a ano, přišel jsem, viděl jsem, a sice nemůžu napsat zvítězil jsem, abych dokončil můj oblíbenej citát Veni vidi, vici, ale víte co, mně se to i líbilo. Psychologii to mělo, napětí taky, i ty erotický scény byly docela fajn, zápletka taky ušla, takže, ve výsledku jsem ochoten hodnotit 69 % a přimhouřit oko i s tou třetí hvězdou... Ovšem, do dokonalosti to má rozhodně daleko. ()

kori_kori

já jsem nečekala vůbec nic, knihu jsem nečetla, já se prostě davového šílenství neúčastním a když si knížku četla každá jouda, i ten, kdo knihy v životě ani nečte, tak o to míň jsem chtěla číst já :-) ... jenže jsem teď dlouhodobě marod a řekla jsem si, že se podívám na film ... a jsem za to ráda ... trošku jsem měla problém s láskou na první pohled z její strany, protože tu touhu tam měla ještě než si sedla na židli u prvního interview - a to bylo na mě trochu moc brzo :-) ... ale jinak já jsem si u toho pěkně odpočla a pojala to ve vlně romantické, nic víc ...... Dakotin nevinný stud, smích, hlas a Jamieho proměna se mi jednoduše líbila ... tempo, hudba, kamera, střih a všechno to kolem udělal z filmu pěknou podívanou, bylo mi až líto, že film skončil ... na druhý díl se určitě ve vhodné chvíli podívám ... nemůžu si odpustit dodat, že jsem v nich viděla svoje oblíbence Taťánu Vilhelmovou a Colina Firtha, sorry jako :-) ()

NikolaJanova

Miluju kontroverzní filmy a tenhle jsem si nemohla nechat ujít. Docela mě zklamalo herecké obsazení, kdy Anastasia má kruhy pod očima jak bohémský student vysoké školy a žebra jak vězeň z Gulagu. Christian je celkem sympatický, ale má úsměv jak Čipmánek a bez vousů bych mu rozhodně nedala...prostor pro konverzaci. Mrzelo mě, že plno věci zde bylo jen v náznaku a příběh je značně okleštěný oproti knize. Čekala jsem, že alespoň v jedné scéně ukáže Christian své mocné švihadlo a jelikož se tak nestalo, tak mi nezbývá než si to domyslet. Třeba v nějaké dalším dílu bude jeho koňský pyj odhalen. Jak říkává moje babička, malý kašpárek si nezaslouží reprízu a tento film je malý kašpárek. ()

Blind307

...všeobecne chcú ženy romantický vzťah (to je hádam jasné)...lenže neustále podliehajú pokušeniu prevychovávať budúceho nastávajúceho takže sa zapletú s "problémovým týpkom" a obetujú aj svoju dôstojnosť v akomsi oslepení vonkajšej krásy partnera (a nepochopiteľnej sebadôvery, že práve ONA to dokáže zmeniť) a aj bohatstva (v tomto filme asi nie) ...takto to, ale v realite vôbec nefunguje...k FILMU...žena čo toto dokáže podstúpiť je na tom hádam horšie ako chlap...chlap mal možno "zlé detstvo", čo má vyvolať súcit to chápem...a chápem, že mu chce žena pomôcť, ale za cenu "vlastnej dôstojnosti"? Nechápem...každopádne ešteže je to len film...je tam kopec rozporov, jedna vec popiera druhú atď...napr.: ON: "Nebudeme sa milovať, ale šukať"...následne vidíme ako nežne ju vyzlieka, pusinkuje megaopatrne na celom tele to je "ŠUKANIE"? Asi som mimo...alebo čo je to za strih?...šteklenie na bruchu pierkom či čím, vyvoláva u nej výraz tváre typickej pre vrchol, alebo "skorovrchol" a keď už sme pri vrchole/orgasme tak zďaleka sa tak netvári...1* odo mňa až až... ...apropo nechápem tu niektorých...napr.: Film je podľa mňa na 3***, ale dám 5***** lebo ľudia sú nespravodlivý, aby som vylepšila %...to už čo je...hlasuje každý subjektívne za seba a priemer je objektívnejší ako hlas jednotlivca... ...napr.: "Všetci čo dali 2** a menej, by mali zrušiť (vylúčiť ich s csfd) svoj účet"...uzurpovať si "pravdu" a vnucovať svoj názor nám ostatným?...toto hádam nie... ...41% na csfd.cz je veľavravných...inak naschvál som si to kukol na Valentína, aby som sa presvedčil na čom mnohí fičia...zabitých 125 minút pre mňa...aj 100 minút mohlo stačiť, zbytočne to naťahovali (veľa hluchých miest)... ()

PORTER44

Ze začátku romantika, studentka a prodavačka ze železářství a milionář a pak jaké si sado maso z milionáře se vyklube pěkný úchyl s pokojíkem plným byčíků ,pout a jiných sado maso pomůcek,herecké výkony nic moc,celkově nuda. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva