Mladí Titáni do toho! (TV seriál)

Teen Titans Go!

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2013–2019, 46 h 12 min (Minutáž: 11 min)

Teen Titans Go! jsem dlouho obcházel obloukem, ale nakonec to není tak špatný jak jsem si myslel. Největší devizou seriálu je fakt, že se nebere v žádném momentě vážně. Přesto to není úplně můj šálek kávy. 55 %(1.3.2015)

Suprový seriál, který zaujme svou jednoduchou, přesto dokonalou animací, zábavnými hláškami i paradoxy z DC Universe. I když se může na první pohled zdát, že jde o seriál pro malé děti, skutečnost je ovšem jiná. Nejlepší postavou z celého seriálu je pesimistická intergalaktická démonka Raven, která si dokáže získat oblibu každého diváka. 10/10(17.9.2013)

Téměř bezchybný animák o partě mladých superhrdinů, řešící nejenom zločin, ale i kolikrát absurdní problémy ještě absurdnějším způsobem. Animace potvrzuje mnohdy svatý fakt, že méně je někdy více. Postavy jsou jsou zábavné, mají živý charakter a rovnoměrnou důležitost v příběhu, což je u těchto seriálů nezbytné. Pokud tedy hledáte nějaký seriál dokonale a jemně parodující DC Universe a vlastně celý superhrdinký žánr, pak je Teen Titans Go pro vás jako stvořený. Na závěr bych snad jen chtěl dodat, že některé zápletky jsou postavené na původní sérii "Teen Titans". Tento seriál bych doporučil shlédnout, i když to není nutné. Některé věci vám ovšem jinak můžou uniknout. Typickým příkladem je vedlejší postava Terra, kterou bez původního seriálu nemáte šanci pochopit.(31.3.2014)

Nepohrdnu ničím od DC / Marvelu a tohle posloužilo jako v pohodě oddechovka o zkouškovém, když už fakt nemáte sílu nad čímkoliv přemýšlet. Určitě se u toho každý semtam minimálně uchechtne, protože vtípky nejsou vždy úplně debilní, jak to u takových animáků bývá. Fajn rozhodně je, jak jsou v seriálu parodovány i jiné DC postavy (Batman, ...). lepší 3*(6.2.2019)

Pozornému divákovi neuniknou všudypřítomné narážky na Marvel a DC Universe. Já nejsem největší komiksový fanda pod sluncem, ale tenle seriál si užívám nesmírně - já se nepochechtával, zažil jsem pořádné salvy smíchu. Jednotlivé postavy jsem si zamiloval. Ocenění zaslouží zejména megalomanští scénaristi, kteří se nerozpakují nechat třeba umřít všechny hlavní postavy jen kvůli závěrečnému gagu.(12.2.2014)