Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

Pahicz

Opravdu se není čeho bát, druhý díl není jen dojezdem toho prvního a bez nového nápadu. Já jsem se bavil přinejmenším stejně dobře jako u prvního dílu. Nevím proč, ale Chris Pine mi v té své roli moc neseděl, ale rozhodně to nekazí celkový dojem. 89% ()

Kozy9

Ďalšie zbytočné pokračovanie, ktoré ťaží z dobre vytvorených postáv, no zlyháva na niečom tak podstatnom ako je samotný príbeh, ktorý v tomto diele toho moc spoločného s bossmi nemá. Veľa krát som si hovoril, že toto som niekde videl, celé to bolo akési prevarené a miestami zdĺhavé. Tak či onak som sa pár krát z chuti zasmial. Kto veľa neočakáva, ten sa veľmi nesklame: 70%. ()

m.sheila

Proč to má tak nízký hodnocení? Smála jsem se jak blázen skoro v každé scéně, za mě naprosto super! Nic víc si od komedie nepřeju :) ()

Zl0

Ak vás ide roztrhnúť od jedu keď sa vo filmoch ľudia správajú ako absolútni kreténi a je to evidentne naschvál, toto ani nepozerajte. Riziko infarktu. Ak by som sa snažil byť objektívny, dám 3 hviezdy, ale vzhľadom na to že ešte teraz sa vo mne búri žlč pri spomienke na tú debilitu, nechám 2. Ešte že tam bola Jennifer Aniston. ()

TommyDiamond

Pokračování průměrných komedii stojí vždy za velký ho.no a druhý díl šéfů na zabití to jen potvrzuje. Bateman, Day a Sudeikis by si konečně přáli být šéfi a tak jejich nanicovaté hlavy vynaleznou ,,kámoše do sprchy,, . Líp než ta jejich hovadina by se asi ujali stěrače na ponorku nebo skafandr na saunování. Ale co, když najdou investora, myslí si, že mají vyhráno. Jenže vše se vlivem jejich ,,nadřízených,, zase zvrhne a jejich řešení je prosté, odstranit ( unést) šéfi...... Celý film je založený na ohraných sexistických poznámkách a humoru, kde naši tři borci melou pátý přes devátý a snaží se říct za každou cenu něco vtipného. I přes dobře obsazené a zahrané vedlejší role ( Foxx, Pane, Aniston, Waltz) si tento průjem nezaslouží víc než jednu hvězdu.... ()

papadoce

Jednotku som nevidel, teda nemám s čím porovnávať a dvojka ma bavila v celku slušne. Dokonca som pritom nehral ani backgammon. Navyše Jennifer je tak nádherná, pre takú ženu sa vraždí. Ale späť, banda lúzrov, praštený Chris Pine a dokonalý Christoph Walltz, to je výborná zábava. Smejte sa. ()

neo250

Traja dementi, ktorí sa snažia podnikať, no svojou blbosťou sa im všetko skomplikuje. Neustále hádky Beremana a Daya mi časom liezla na nervy, no pri niektorých scénkach som sa fajne zabavil. Vo filme som sa nenudil, skôr naopak. Samotný príbeh nebol príliš čitateľný, no sklamala ma vedľajšia rola J. Aniston o ktorej som očakával viac, ale polonahá scénka to trošku napravila, za to +1*. Filmu dávam 70% ()

jadran90

Es ist etwas Anders. Po jedničce na zabití/zblití přichází docela příjemná dvojka. Už vím, proč je mi ústřední trio tak nesympatické. Zatímco jiné party jsou postupně složeny např. z toho normálního, nervního a ujetého, tady je to blbý, blbější a nejblbější. Navíc strašně často mluví přes sebe. Nicméně samotní šéfové jsou pořád skvěle obsazení, zvlášť Jennifer ví, jak někoho obsadit. Scénář mi přišel nápaditější, přímější a co je u komedie nejdůležitější, dokonce i vtipnější. ()

playboy_05

mám s tím stejný problém jako se dvojkou Hangover...námět, originalita a styl jsou pryč...zde se opět jen opisuje a těží z kvalit prvního dílu...navíc to místy až krutě nudí. ()

ForGump

Jak mě v prvním díle ústřední trojka nevadila, tak zde mi to jejich věčné kecání na třetí a i jejich prostá blbost, už štvala. Navíc v prvním díle se to nějak dalo vzít jako vtipný pokus s dobrým nápadem. Tady už to drhne. Přesto obsazení zůstává jednou z věcí, kvůli které je se dívat až do konce. Ať už Kevin Spacey, Christoph Waltz nebo opět Jennifer Aniston, která snad nemůže zklamat ve své roli nymfomatické zubařky, která je jěště k tomu hranice neznající úchylačkou, jak ukáže tento díl a jěště bych zapomněl na Jamieho. Jinak kromě pár věcí to nestojí za řeč. Bohužel už mi tyhle komedie přijdou jako zbytečné mrhání časem a pořád a pořád točení se v kruhu, kde se nešetří vulgaritou a už klišoidní negramotností ústředních hrdinů. Doufám, že se někomu podaří přijít s nějakým jiným druhem komedií. 40% ()

JohnZ87

Možná trochu nastavovaná kaše k prvnímu dílu, ale míra ujetosti a tupost hlavních hrdinů zůstala víceméně stejná. Potěší návrat většiny postav z předchozího filmu a zejména "Matkychtivej" Jamie Foxx opět zazářil. 60% ()

Stanix

Štafetový kolík dostal do ruky Sean Anders a už po několikáte dokázal, že není vůbec marnej. Film je dějově i obsahově úplně jiný, což je jedině dobře. Dokonce mě to i dotlačilo znovu k jedničce. ()

filip289

Je dosť ťažké sa zasmiať nejakému vtipu keď polovičke filmu viacmenej nerozumiete pretože sa ústredná trojka NEUSTÁLE PREKRIKUJE. Strašné sklamanie, a to som prvej časti nadelil plný počet. Pine bol ale ako nová postava fajn, sympaťák. Spacey (aj keď s fakt že minimálnym priestorom) a Aniston taktiež a práve jej debata s Batemanom na sedení je asi najlepšia časť celého filmu. ()

ANTYCHRYST

Jedeme na stejné vlně jako první díl :) tahle trojicka mě baví :) u komedie se má člověk smát a tady se nasmějete více nežli dosti.. naprosto nejlepší je Jennifer a její scénka při společném sezení závislých na sexu.. :) :) já vím že si mu ho vykouřil.... :) :) ()

kubilov

Naposledy jsem se v kině takhle od plic zasmál při Vlku z Wallstreet a to už před pěknou chvilkou. Horrible Bosses 2 jsou unikátní svou naprostou dementností, protože hlavní trojka ani jinak popsat nejde. Naštěstí jde o takovou idiocii, která je neskutečně vtipná a prakticky kdokoliv něco utrousil, dal mé bránici pořádně zabrat. Sudeikis, Day a Bateman v životní formě, Jennifer a Christoph bohužel trošku v pozadí, ale kdykoliv se objeví, je o zábavu postaráno, což však platí úplně stejně i pro Motherfuckera Foxxe a cameo Kevina Spaceyho. Chris Pine je sice trošku slabší, ale minimálně jeho verze Fight Clubu stojí za vidění. První půlhodinu jsem se nemohl přestat smát, stejně tak závěrečnou půlhodinu, takže asi komedie roku, ne? HB2 je tak jedno z opravdu mála pozoruhodných pokračování, které v žánru komedie dokázalo překonat svůj předchozí díl. --- Na druhé shlédnutí přeci jen asi slabší než jednička a více vynikne debilita, ale stojím si zatím, že je to vtipný jak kráva. ()

Zolky

Druhá časť je na úrovni jednotky. Zábavné, vtipné, aj keď sa mi miestami zdal byť Charlie Day až prehnane stupídny. U mňa opäť jednoznačne zabodoval Jamie Foxx. Celkovo podarená komédia, ktorá celý čas baví, ale neohúri. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze