Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/(31.5.2015)

• Lyli

Srááágorááá. Dost trapná a nevtipná komedie. Uznávám, světlejší momenty to mělo, jenže světlejší momenty má i jízda v trolejbuse....a taky si z ní necíknu. Možná je Liz jen moc stará, možná má moc žluté šaty, a možná dýleři nejsou fajn klucí. Možná. Hanba!(30.1.2018)

• Wysch

Wut? Místama, ale opravdu jen místama, je to i vtipný. Jinak je to vlastně strašně trapný. Což ale nemění nic na tom, že Líza Banks i na starý kolena je pořád pěkná baba.(6.6.2014)

Tak nevím jak ostatní, ale já jsem se rozhodně nenudil. Zábavných scén bylo dostatek na to, aby si film udržel moji pozornost až do samotného konce.(20.12.2015)

• ABLABLABLA

Trapas nad trapas... natočit film o "walk of shame", který ve skutečnosti ani nebyl o ostudném ránu po určité události, ale pouze o získání zpět svého odtaženého auta je samo o sobě debilní nápad. Jeho zpracování naštěstí za debilním nápadem nezaostávalo a bylo stejně stupidní, jak by člověk čekal. Moje nejzajímavější zkušenost s opileckým ránem je mnohem zábavnější než Meghanina.. haha eat that Steven Brill. Tohle prostě ani skvělí herci zachránit nemohli. "He is lying to us. There's no subway in Los Angelos. - Yes, there is. - Where? How come I've never seen it? - It's under ground?!"(26.6.2014)

• Patw

Průměrný film, který opravdu stačí vidět jen jednou. Oblečte si žluté těsné šaty a budou Vás mít všichni za prostitutku. Opravdu zbytečný snímek. A když člověk vezme do úvahy, že hlavní hrdinka se chová jako blbá blondýna (a že by vůbec žádný film vlastně nebyl, kdyby zůstala ležet v posteli) zjistíte, že je to opravdu o ničem. Slabé dvě hvězdičky jen za to, že na konci mi to vše bylo tak trochu sympatické díky hercům.(14.5.2014)

Klasická průměrná americká komedie. 50%(8.7.2014)

• Vědma

Komedie, která není k smíchu - to je vždycky problém. A to, že nejsympatičtějšími a nejzábavnějšími postavami filmu jsou tři dýleři drog je taky problém. Ale úplný průser to není, dodívat se na to dalo.(29.10.2016)

• Derek

elizabeth banks a jej velke komedialne solo tak trocha v style hangoveru pod taktovkou byvaleho spolupracovnika adama sandlera. humor nema daleko od sandleroviek (teda obcas tupy a utociaci na branicu na najjednoduchsom levele), ale obcas sa najde nejaky lepsi a inteligentnejsi spek (co sa vsak tak casto nestane). prihravajuce figurky su v pohode ale nikdo kdo by bol lepsi ci zapametania hodny viac ako elizabeth sa nenajde...(5.5.2014)

Příběh začal absolutně špičkově. Až do doby, než se objevila na ulici. Pak už šel děj trochu dolů. Škoda. 85%.(24.11.2016)

Občas mě to hodně rozesmálo! 70%(7.6.2014)

Ale jo. Elizabeth Banks na zběsilý cestě skrz L.A. mi seděla a nebylo to jen tim, že jí to ve čtyřiceti neskutečně seklo. Jedná se sice o blbinu, která je ale zábavná, má tempo a i přes to, že všechny vedlejší postavičky už jste někde viděli, působí na vás svěže. Příjemně nenáročné. 60%(7.7.2014)

Celkem snesitelná komedie, pokud vám moc nevadí Elizabeth Banks, která může být pro někoho celkem těžko skousnutelná. Jsou zde ale vtipné momenty, ona se moc nepřetvařuje, a celá situace je celkem příjemně ujetá a navíc se pořád něco děje. Není to žádná velká komedie, ale dívat se na to dá.(8.7.2014)

• milka

Dementní komedie s nejdebilnější zápletkou roku, otravnými postavami a trapným humorem, jež se neustále točí kolem toho, že Elizabeth Banks vyypadá jako štětka? Díky, nechci.(14.7.2014)

Svojim štýlom a atmosférou veľmi podobné ako Date Night, avšak v tomto prípade sa vo víre osudovej noci neocitnú manželia, ale sympatická reportérka Meghan. Treba uznať, že na Elizabeth Banks v tých krátkych žltých šatách pozeralo celkom dobre. Ani sa nedivím, že vzbudzovala medzi ľuďmi dojem, že je len zatúlanou a nepríčetnou štetkou. Tá jej nekonečná odysea hľadania pomoci ma celkom bavila, hoci najlepšia bola určite nečakaná návšteva drogovej skrýše - tie hlášky nemali chybu, ale zase ani ostatné neboli vôbec zlé. A navyše je to celkom aj na zamyslenie, že v dnešnom svete človek bez peňazí, telefónu a preukazu totožnosti nezmôže takmer nič. No tento príbeh predsa len občas pôsobil až príliš absurdne, čo je dosť škoda. Ale minimálne na 3* je to určite!(23.5.2014)

Mě to mile překvapilo. Trochu mi to připomíná komedie ze 70. a 80. let, v tom dobrém. Po delší době komedie která není úplně stejná jako stovky jiných a člověk si nepřipadá trapně. Banks se navíc na roli výtečně hodí.(22.7.2014)

Hlavní zpráva dne: Lehká děva v žlutých šatech.....ale vždyť to takhle nebylo :-D Pobavil jsem se! Co se za jednu noc dá všechno zvládnout a co potom to ráno s kocovinou :-) 75%(13.4.2017)

• bourec

Brill je obrovskej packal,už jeho dva předešlý filmy stály za hovno,ale tohle je děs.Jenom prvních dvacet minut bylo zkousnutelnejch,pak ale začla ta děsná,trapná cesta městem andělů,který je prošpikovaný hordou blbejch a ještě blbějších lidiček,včetně naší reporterky.A už vidim,jak u nás v matičce měst busy pouštěj lidi jen předníma dveřma,a řidič každýho šacuje,jestli má jízdenku.Hm,cesta z konečný na konečnou by trvala zhruba dva dny.je to fakt sračka řádná,a humor tak ve dvou minutách.30%.(1.1.2015)

tak "kráva ze správ" bola proste perfektná(27.2.2016)

Tento film jsem dnes použil poté, co jsem znechuceně upustil od sledování nepovedeného seriálu. Pokus o zlepšení nálady se zdařil. Naprosto nenáročná komedie o ženské co se vykalí, vyspí s neznámým chlapem a ztratí se v Los Angeles bez peněz a sebevědomí. Elizabeth Banks se s touhle sebevražednou rolí popasovala se ctí. 60%(29.10.2016)

Těžko budu přidávat hvězdičky za duchaplnost nebo umělecký dojem,protože nic takového film neobsahoval,ale na druhou stranu je fakt,že jsem se na něj díval proto,abych se zasmál a smál jsem se skoro pořád,takže jen 3 hvězdičky,ale přesto spokojenost.(1.7.2016)