Komentáře uživatelů k filmu (159)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $59,209Tržby Celosvetovo $7,934,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $92,370 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $104,216 //počet predaných kusov ?║ taká blbovina ale príbehovo výborne si nahrávajúca a moc zábavná /70%/(31.5.2015)

 • Lyli
  **

  Srááágorááá. Dost trapná a nevtipná komedie. Uznávám, světlejší momenty to mělo, jenže světlejší momenty má i jízda v trolejbuse....a taky si z ní necíknu. Možná je Liz jen moc stará, možná má moc žluté šaty, a možná dýleři nejsou fajn klucí. Možná. Hanba!(30.1.2018)

 • Wysch
  **

  Wut? Místama, ale opravdu jen místama, je to i vtipný. Jinak je to vlastně strašně trapný. Což ale nemění nic na tom, že Líza Banks i na starý kolena je pořád pěkná baba.(6.6.2014)

 • Rakosnicek77
  ***

  Tak nevím jak ostatní, ale já jsem se rozhodně nenudil. Zábavných scén bylo dostatek na to, aby si film udržel moji pozornost až do samotného konce.(20.12.2015)

 • ABLABLABLA
  *

  Trapas nad trapas... natočit film o "walk of shame", který ve skutečnosti ani nebyl o ostudném ránu po určité události, ale pouze o získání zpět svého odtaženého auta je samo o sobě debilní nápad. Jeho zpracování naštěstí za debilním nápadem nezaostávalo a bylo stejně stupidní, jak by člověk čekal. Moje nejzajímavější zkušenost s opileckým ránem je mnohem zábavnější než Meghanina.. haha eat that Steven Brill. Tohle prostě ani skvělí herci zachránit nemohli. "He is lying to us. There's no subway in Los Angelos. - Yes, there is. - Where? How come I've never seen it? - It's under ground?!"(26.6.2014)

 • Patw
  **

  Průměrný film, který opravdu stačí vidět jen jednou. Oblečte si žluté těsné šaty a budou Vás mít všichni za prostitutku. Opravdu zbytečný snímek. A když člověk vezme do úvahy, že hlavní hrdinka se chová jako blbá blondýna (a že by vůbec žádný film vlastně nebyl, kdyby zůstala ležet v posteli) zjistíte, že je to opravdu o ničem. Slabé dvě hvězdičky jen za to, že na konci mi to vše bylo tak trochu sympatické díky hercům.(14.5.2014)

 • René.girl
  ***

  Klasická průměrná americká komedie. 50%(8.7.2014)

 • Vědma
  **

  Komedie, která není k smíchu - to je vždycky problém. A to, že nejsympatičtějšími a nejzábavnějšími postavami filmu jsou tři dýleři drog je taky problém. Ale úplný průser to není, dodívat se na to dalo.(29.10.2016)

 • Derek
  **

  elizabeth banks a jej velke komedialne solo tak trocha v style hangoveru pod taktovkou byvaleho spolupracovnika adama sandlera. humor nema daleko od sandleroviek (teda obcas tupy a utociaci na branicu na najjednoduchsom levele), ale obcas sa najde nejaky lepsi a inteligentnejsi spek (co sa vsak tak casto nestane). prihravajuce figurky su v pohode ale nikdo kdo by bol lepsi ci zapametania hodny viac ako elizabeth sa nenajde...(5.5.2014)

 • Tryskomyš
  ****

  Příběh začal absolutně špičkově. Až do doby, než se objevila na ulici. Pak už šel děj trochu dolů. Škoda. 85%.(24.11.2016)

 • Fanucci
  ***

  Občas mě to hodně rozesmálo! 70%(7.6.2014)

 • Morholt
  ***

  Ale jo. Elizabeth Banks na zběsilý cestě skrz L.A. mi seděla a nebylo to jen tim, že jí to ve čtyřiceti neskutečně seklo. Jedná se sice o blbinu, která je ale zábavná, má tempo a i přes to, že všechny vedlejší postavičky už jste někde viděli, působí na vás svěže. Příjemně nenáročné. 60%(7.7.2014)

 • kaylin
  ***

  Celkem snesitelná komedie, pokud vám moc nevadí Elizabeth Banks, která může být pro někoho celkem těžko skousnutelná. Jsou zde ale vtipné momenty, ona se moc nepřetvařuje, a celá situace je celkem příjemně ujetá a navíc se pořád něco děje. Není to žádná velká komedie, ale dívat se na to dá.(8.7.2014)

 • milka
  *

  Dementní komedie s nejdebilnější zápletkou roku, otravnými postavami a trapným humorem, jež se neustále točí kolem toho, že Elizabeth Banks vyypadá jako štětka? Díky, nechci.(14.7.2014)

 • Aljak
  ***

  Svojim štýlom a atmosférou veľmi podobné ako Date Night, avšak v tomto prípade sa vo víre osudovej noci neocitnú manželia, ale sympatická reportérka Meghan. Treba uznať, že na Elizabeth Banks v tých krátkych žltých šatách pozeralo celkom dobre. Ani sa nedivím, že vzbudzovala medzi ľuďmi dojem, že je len zatúlanou a nepríčetnou štetkou. Tá jej nekonečná odysea hľadania pomoci ma celkom bavila, hoci najlepšia bola určite nečakaná návšteva drogovej skrýše - tie hlášky nemali chybu, ale zase ani ostatné neboli vôbec zlé. A navyše je to celkom aj na zamyslenie, že v dnešnom svete človek bez peňazí, telefónu a preukazu totožnosti nezmôže takmer nič. No tento príbeh predsa len občas pôsobil až príliš absurdne, čo je dosť škoda. Ale minimálne na 3* je to určite!(23.5.2014)

 • papaJA21
  ****

  Mě to mile překvapilo. Trochu mi to připomíná komedie ze 70. a 80. let, v tom dobrém. Po delší době komedie která není úplně stejná jako stovky jiných a člověk si nepřipadá trapně. Banks se navíc na roli výtečně hodí.(22.7.2014)

 • Rodriguez
  ****

  Hlavní zpráva dne: Lehká děva v žlutých šatech.....ale vždyť to takhle nebylo :-D Pobavil jsem se! Co se za jednu noc dá všechno zvládnout a co potom to ráno s kocovinou :-) 75%(13.4.2017)

 • bourec
  **

  Brill je obrovskej packal,už jeho dva předešlý filmy stály za hovno,ale tohle je děs.Jenom prvních dvacet minut bylo zkousnutelnejch,pak ale začla ta děsná,trapná cesta městem andělů,který je prošpikovaný hordou blbejch a ještě blbějších lidiček,včetně naší reporterky.A už vidim,jak u nás v matičce měst busy pouštěj lidi jen předníma dveřma,a řidič každýho šacuje,jestli má jízdenku.Hm,cesta z konečný na konečnou by trvala zhruba dva dny.je to fakt sračka řádná,a humor tak ve dvou minutách.30%.(1.1.2015)

 • metal.storm
  ****

  tak "kráva ze správ" bola proste perfektná(27.2.2016)

 • dr.fish
  ***

  Tento film jsem dnes použil poté, co jsem znechuceně upustil od sledování nepovedeného seriálu. Pokus o zlepšení nálady se zdařil. Naprosto nenáročná komedie o ženské co se vykalí, vyspí s neznámým chlapem a ztratí se v Los Angeles bez peněz a sebevědomí. Elizabeth Banks se s touhle sebevražednou rolí popasovala se ctí. 60%(29.10.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Těžko budu přidávat hvězdičky za duchaplnost nebo umělecký dojem,protože nic takového film neobsahoval,ale na druhou stranu je fakt,že jsem se na něj díval proto,abych se zasmál a smál jsem se skoro pořád,takže jen 3 hvězdičky,ale přesto spokojenost.(1.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace