Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. (Cinemart)

kalysta

Není to špatný film, to vůbec ne, ale asi jsem měl vyšší očekávání a nevyhnul jsem se srovnání s knihou. Proto jsem byl celkově zklamán. ()

rEooo

Neviem, niečo tomu filmu chýbalo, taka štipka korenia čo by to dotiahla do dokonalosti ale je už teraz tažke povedat čo by to mohlo byť, btw ako bolo spominane stale nadpriemerný thriller. ()

esmoke

Jakože film je to hodně dobrý, ale znovu už bych ho asi vidět nepotřeboval. (2D titulky) Rozpočet: $61 miliónů, Tržby: $365,32 miliónů. ()

superzurda

Než jsem viděl Zmizelou, napadlo mě, že Fincher asi nikdy nepřekoná Sedm. Ejhle, tady se to může podařit. Čtyři hvězdy by byly jen za skvěle ztvárněné drama s různými zvraty. K tomu všemu je bonus jako mediální štvanice. Fincher coby režisér nevede jen své herce, ale i přímo ukládá dívákům, koho mají nenávidět. Takhle jsem se rád nechal vodit. ()

beeleg

Nemohu říct, že by šlo o šlo o špatný film. Má všechno to, co by dobrý film měl mít, ale něco mi tam prostě chybí. Všechno je tak nějak moc vyumělkované. Nikde se nevloudí ani chybička a nakonec se mám spokojit s tímhle koncem? Nudil jsem se. ()

Merenre

Scénář šustí papírem už od první scény tak hlasitě, že není slyšet nic jiného. Herci jsou mizerní až běda. Film je dlouhý a utahaný. Všechno je tak strašně urputné, vynucené a rádoby chytré a sofistikované, že tvůrci si museli hodněkrát pustit do gatí, když tohle tlačili na svět. ()

Bukelos

Parádní příběh o tom, jak jednoho krásného dne v jedné krásné americké čtvrti zmizí s krásného domu jedna krásná a slavná americká spisovatelka. A ještě k tomu na její páté výročí svatby s jejím krásným manželem! Světe, div se, stane se z toho obrovské mediální drama v čele se starostlivými rodiči, kteří se velmi strachují o osud jejich perfektní dcery. Dál už to nebudu rozvádět, já si to každopádně moc užil. Člověk by ani nečekal že se z tak tuctového příběhu může vyklubat tak démonicky zapletená karikatura. Jen škoda toho Barneyho, ten mi tam chlapec vůbec neseděl a ty jeho úchylácké zamilované pohledy jsem mu vůbec nevěřil. Celý svět už totiž ví, že Barney je ve skutečnosti homosexuál, přičemž v HIMYM to byl známý svůdník a lovec žen. Tam se to ale dalo brát s humornou nadsázkou, v tomto filmu už ale nikoli. ()

LAminator

Cool movie ale z té stopáže by se udělalo špatně i Společenstvu Prstenu.Poslední půl hodinu jsem každou chvíli hleděl na hodiny kdy už to konečně skončí. ()

duff666

celou dobu jsem premyslel,proc ma tak zmatenej film vysoky hodnoceni....a az po shlednuti jsem si vsimnul,ze je od Finchera......kdyby to natocil kdokoliv jinej,smali bysme se tu tomu vsichni....ale kdyz je to od nej,tak je to asi prej umeni... ()

veverysiak

Nie každý sa vie vyrovnať s podobnou motanicou, som presvedčený, že pri iných by som to nedokázal stráviť, majster Fincher je svetlá výnimka, nevadia komplikované akože ničnevypovedajúce dialógy, ležérne tempo, skákanie v čase a v komentovaní príbehu, či totálne otvorený záver, toto všetko by mi išlo v iných prípadoch neznesiteľne na nervy, pri takýchto kúskoch ja osobne nemusím prívlastkovať, takže 90%. ()

suboss

Jeden z najlepších filmov roku 2014. Viem si predstaviť v hlavnej úlohe aj lepšieho herca ako pána Afflecka ale inak skvele natočený snímok, ktorý si určite niekedy zopakujem. ()

PrezidentRickS.

Pro mě osobně je tento film velkým zklamáním. Samo o sobě je to dobré, ale jakmile má nějaký film nálepku Fincher čekáte od něj mnohem víc. Zmizelá přináší jediný překvapivý zvrat v polovině filmu a od té doby jede na stejné předvídatelné vlně. Samozřejmě jsou zde i pozitiva jako herecký výkon Rosamund Pike, která přiblblého Afflecka rozdupala. Opravdu nechápu co vedlo k jeho obsazení do hlavní role... No snad příště.. ()

Stuart6

Kdyby film končil trochu jinak (chlapi asi tuší jak to myslím), dal bych 4*. Ale ode mne je i 3* dost ;-). Radek99 to asi vystihl.... ()

kacer4

Film, v ktorom nieje nič isté. Neviete, čo sa bude diať, a keď aj niečo tušíte, skoro zistíte, že sme boli na omyle. Dve a pol hodiny som sa sústredil úplne iba na tento film, čo sa mi nestalo asi od Nolanovho rytiera. Parádne natočené s výnimočným hojdaním sympatií (lepšie bolo asi len The Prestige) a dobre zahraté postavy. Štyri hviezdy niesú asi spravodlivé, ale ten koniec to stiahol dole. ()

LilDevil

Mohol to byt dobry film, ale pada na dvoch veciach. Povaha Amy je zle navrhnuta. Ma byt psychopat, ale zaroven nie. To nejde. A druha su detaily. Tolko detailov som si vsimla uz pri pozerani, ze ma to sr.. stvalo. A ked film skoncil nasla som ich este o hodne viac. Zase napisany scenar na silu, tak potrebovali dosiahnut urcite veci a momenty, ze vsetko ostatne nema zmysel. ()

listo

Případ, který by Nick Carter vyřešil dřív, než by komisař Ledvina dopil svou oblíbenou plzničku, není FBI schopná vyřešit vůbec??? Dělat z diváků idioty a doufat, že to zachrání jméno Fincher??? Dějová linie byla předvídatelná a z hlediska věrohodnosti skřípala jak moje zuby při sledování filmu. Vzhledem k tomu, že do kategorie odpad řadím pouze filmy,které dokoukat do konce i při sebevětší vůli nejdou, tak za mě jedna hvězda. I když nevypnout film před závěrečnými titulky byl teda heroický výkon (nemluvě o tom, že se stopáží si tvůrci taky zapřeháněli)! ()

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi

Tim Burton chystá remake klasického sci-fi