Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Špičkoví iluzionisté ze skupiny Čtyři jezdci (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan) se vracejí ve svém druhém dobrodružství, aby na svém celosvětovém turné předvedli kousky přesahující hranice lidského chápání a posunuli hranice jevištních iluzí do nových výšin. (Freeman Ent.)

Videa (15)

Trailer 4

Recenze (472)

verbal 

všechny recenze uživatele

Partička robinúdovských čáryfucků se tentokráte snaží překouzlit Heryho Potrata, který si sice před natáčením oholil pytlík, obsah vany nalepil na xicht a vypadá teď mnohem bužněji, nicméně je to stejně debilní a zpola vykradený infantilní zmar, jako když se o to tenkrát pokoušel Voldemrd. Oproti zábavné a v intencích kaprfíldovského kokotismu i poměrně sofistikované jedničce dostává znechucený divák jen místy až otravně nudnou, idiotsky překombinovanou rádobykůl čárymádu, kterou jakýsi ambiciózní ťaman freneticky uplácal ze scénáristických hoven a kýčovitého kung-fu s kartami. Výborná kulisa k vypalování Bradavic a podobně bolestivé jako zasouvání nenalubrikované metly na famfrbál do citlivých děr v logice. ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Jednička mě nijak neohromila a dvojka je skoro jako přes kopírák. Průměrná zábavná jednohubka, která sází zejména na herce a předváděná "kouzla". Problém je, že i když bych měla na jejich triky nejspíš zírat s otevřenou pusou, není příběh dostatečně zajímavý, aby mě byť na chvíli strhl. Ale tak aspoň na Marka Ruffala a Lizzy Caplan se dobře kouká. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Obrazová i obsahová přeplněnost vzala jezdcům drive a sex apeal, kterým disponovali v jedničce. Nejlepší scéna se odehraje ke konci při kouzlení části jezdců. Samozřejmě nepočítám prkotiny typu, že FBI zasahuje v Londýně i když zábavnější bylo, kdyby tam zátah na jezdce prováděl plukovník Šlachta. Jinak je to sebevražedně překombinovaný, chvíli člověk neví kdo kope za jaký tým a za každou větou vidíš podraz, ale pokud tvůrčí ambice byla diváka nebavit, ale proměňovat na paranoika, tak to pak docela dobrej job, škoda že já spíš chtěl vidět efektivně natočený triky a přimočarý tah na bránu. Z herců boduje Woodyho bráška a samozřejmě Lizzy Caplan, která má alespon trošku šmrncovně napsanou postavu, takže měla co hrát. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $90miliónovTržby USA $65,075,540Tržby Celosvetovo $334,897,606Tržby za predaj Blu-ray v USA $8,429,974Tržby za predaj DVD v USA $7,914,645║ Rok 2016 nie je moc priaznivý pre pokračovania, ktoré svojou planobou väčšinou klopýtajú na hrane premieru a stávajú sa len zbytočnou nádstavbovou fraškou, kde po kúsku akejkoľvek originality ani nezakopnete. Čisté bezduché recykláty, čo je prípad aj tohto pokračovania. Pokiaľ prvý diel bol príjemným osviežením, dvojka už nestačí s dychom a vždy keď dostaneme desať minúť svižných scén, hneď na to sa nalepí pol hodinka vaty, škoda. /videl v kine: 55%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,DOSTANETE TO, CO SI ZASLOUŽÍTE! OKO ZA OKO!...“ /// Téměř rodinná skupinka dostala novýho člena (a po roce) i úkol. Věda (chvíli) poráží kouzla, připravte se na spoustu osobních vendet (do toho FBI, takže rozvětvenost jako prase – asi proto, že nejlepší trik funguje na mnoha vrstvách), naštěstí z nich v těch tunách keců vobčas vypadne i ftip. Není to brutální výjimečnost, jako jednička. Jen taková obstojná podívaná, která splní (alespoň pro jednou) svůj účel. A jestli jste zmatení…kupte si medvídka mývala! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Umím vytáhnout klobouk z králíka. 2.) Jedu jen kusy, ve kterých je Harrelson 2x! 3.) Thx za titule „playstick3 a Filiman“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Galerie (111)

Zajímavosti (10)

  • Ve scéně, kdy utíkají jezdci z Octy a baví se na střeše, si Merritt McKinney (Woody Harrelson) sundává sluchátko s mikrofonem, přičemž obviňuje J. Daniela Atlase (Jesse Eisenberg), že je prásknul. V dalším záběru má zase sluchátko i s mikrofonem na hlavě. (Ace.A.T.L.)
  • Ve scéně, kdy jsou jezdci zajati a vezou je v náklaďáku, je na monitorech zobrazujících pohled z kamer z auta jasně vidět, že auto jede, pak stojí a zase jede. Ovšem lidé v autě se hýbou a vrtí, jako by auto stále jelo, a to i ve chvíli, kdy na monitoru auto viditelně stojí. (Ace.A.T.L.)
  • Film se původně jmenoval Now You See Me: The Second Act. (kellne)

Související novinky

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

Šíleně bohatí Asiati mají bohaté problémy

06.09.2019

Člověk by řekl, že když studiu nějaký film, obzvlášť chválená komedie, ještě navíc s asijskými hrdiny v popředí, vydělá nečekaně velký balík peněz, budou zástupci studia ochotní tvůrcům na…

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star…

Radcliffe u FBI

Radcliffe u FBI

01.08.2015

Představitel Harryho Pottera neusíná na vavřínech. Zatímco si řada herců z kouzelnické ságy stále užívá dovolenou, Daniel Radcliffe víceméně jen přebíhá mezi natáčecími placi. Ještě letos ho uvidíme…

Boratova špionážní komedie našla režiséra

Boratova špionážní komedie našla režiséra

04.12.2013

Sacha Baron Cohen se dlouho poctivě připravoval na roli Freddieho Mercuryho. Jeho snaha ale vyšla vniveč, když ostatní členové skupiny Queen odmítli jeho nekompromisní pojetí i se stinnými stránkami…

Reklama

Reklama