12 Dates of Christmas (TV film)

Vianočné rande

Scénografie:

Karen Bromley

Kostýmy:

Catherine Ashton

Štedrý deň a hneď 12x .. no nekup to. A ku tomu vianočné pesničky, vianočná atmosféra, korčule na nohách, jeden sveter s nórskym vzorom, sympatická ústredná dvojka ... príjemná vianočná záležitosť, ktorú si môžete pustiť napríklad k zdobeniu vianočného stromu ... ho ho ho!(18.11.2017)

Romanticke, vianocne, pohodove, zabavne...Perfektne 5***** :)(25.1.2014)

Když se vám opakuje Štědrý den pořád dokola a jste v něm zaseknutí, těžko se hledá cesta z této smyčky ven. A přesně to zjistí i hlavní hrdinka této vánoční romantické komedie, které se její Štědrý den neustále opakuje, a (jak ostatně originální název filmu napovídá) teprve při dvanáctém pokusu se dočká ukončení tohoto zlého snu. Toto je minimálně již čtvrtý film, který jsem viděl a v němž je hlavní hrdina uvězněn na Vánoce v časové smyčce. U prvního z těch filmů to bylo zábavné a neotřelé, ale čím více film na toto téma se ke mně dostává, tím méně mě to baví. Tenhle film zase není tak špatný, nabízí sympatické herce, pohodový příběh i dostatek vánoční atmosféry, ale přesto je to jen kopie již mnohokrát viděného, a to ho docela shazuje. Možná jsem hodně přísný, ale viděl již desítky vánočních filmů a tím pádem hledám nyní v těchto filmech hlavně originalitu a nebo jen nějaký prostý nápad, který dokáže zaujmout. Tento film ničím takovým neoplýval, a tak je logické, že ho nemohu hodnotit jinak než jako průměrnou vánoční podívanou, která nenadchne ani neurazí. Filmu tím pádem uděluji tři hvězdy.(12.1.2014)

Príjemná neškodná vianočná romantika, ktorá určite nespôsobí vianočnú depresiu. Práve naopak, dvanásťkrát opakované prvé rande sa dá pripraviť v dokonalej forme. Tom Cruise v tom nebol prvý, iba mal veľkolepejšie poslanie. Tu sa len zachraňuje jedna osamelá duša Amy Smart, ktorá je nonstop v obraze a je sympatická a očarujúca po každej stránke. –––– Je vám niečo madam? Takto sa štedrý deň netrávi. Stratili ste vedomie.(25.12.2014)

Taká klasická vianočná oddychovka, ktorá nikoho neurazí.(28.12.2013)