poster

Gomora (TV seriál)

 • Itálie

  Gomorra - La serie

 • Německo

  Gomorrha - Die Serie

 • Německo

  Gomorrha

 • Slovensko

  Gomora

 • USA

  Gomorrah: The Series

Krimi / Drama / Thriller

Itálie / Německo, 2014–2019, 41 h 34 min (Minutáž: 42–56 min)

Předloha:

Roberto Saviano (kniha)

Hudba:

Mokadelic

Hrají:

Marco D'Amore, Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Fabio De Caro, Christian Giroso, Giovanni Buselli, Carmine Monaco, Lino Musella, Marco Palvetti, Maria Pia Calzone, Domenico Balsamo, Emanuele Vicorito, Carmine Battaglia, Alessio Gallo, Gaetano di Vaio, Massimiliano Rossi, Gianluca Di Gennaro, Cristina Donadio, Alfonso Postiglione, Luca Gallone, Antonio Ciccone, Antonio Folletto, Daniele Vicorito, Pina Turco, Riccardo Ciccarelli, Vincenzo Pirozzi, Vittoria Scognamiglio, Liana Balogun, Denise Capezza, Rinat Khismatouline, Matilde Gioli, Antonio Giancarlo Zavatteri, Gino Romano, Antonio Milo, Bianca Nappi, Raffaella Anzalone, Danilo Bonfante, Anna Brancati, Giovanni Auriemma, Simone Borrelli, Riccardo Avitabile, Fabio Bellomunno, Anna Cacace, Alessandro Bressanello, Elena Starace, Alfredo Herrera, Ivana Lotito, Nino Porzio, Gianfranco Gallo, Francesco Meoni, Michelangelo Dalisi, Rosario D'Angelo, Nello Mascia, Cristiana Dell'Anna, Irene Maiorino, Andrea Di Maria, Carlos Caracciolo, Gaetano Amato, Franco Marino, Mimmo Esposito, Gennaro Canonico, Andrea Renzi, Louise Brealey, Nikola Dodov, Barry Ward, Loris De Luna, Pavel Zelinskiy, Gianni Parisi, Luciano Giugliano
(další profese)

Komentáře uživatele Caszidy k tomuto TV seriálu

 • Das Gift in unseren Adern (S03E01) (epizoda) (2017)
  ****

  Král je mrtev, ať žije král, či z učedníka se stal mistr, jak chcete, faktem je, že z Gennyho je plnohodnotný don Gennaro. Už v minulé řadě poslední ze Savastanů ukázal, že dokáže taktizovat a trpělivě vyčkávat na příležitost, zde jen dokládá, že - SPOILER - odstraněním Malamoreho - SPOILER dává definitivně vale starým pořádkům a dál bude vládnout sám a podle svého.(13.2.2018)

 • Der beste Buchhalter der Welt (S03E02) (epizoda) (2017)
  ****

  "... a jeho krutovláda bude ještě krvavější, než ta jeho otce..." Tak nějak by se dal popsat naturalistický/řeznický začátek nového příběhu, když jsme se posunuli dějově o rok dopředu. Genny zdaleka nemá vyhráno a jeho tchán si očividně nenechá zradu v rodině jen tak líbit a nebude sedět v luxusním domácím vězení se založenýma rukama.(15.2.2018)

 • Mädchen aus Albanien (S03E03) (epizoda) (2017)
  *****

  Tady se krásně ukazuje, že ač se Gennaro, nebo Don Pietro snažili, nebo snaží sebevíc, tak hlavním tahounem seriálu byl přeci jen vždycky Ciro (a to hlavně díky skvělému Marco D'Amoremu). Neutěšená situace v Bulharsku, kterou znázorňuje tenhle díl, je opravdu pro silné povahy. Ukazuje se, že i v Cirovi se mohlo něco zlomit.(18.2.2018)

 • So etwas wie Familie (S03E04) (epizoda) (2017)
  *****

  Restart! Kdo chce všechno, nemusí mít nakonec vůbec nic. Genny se přepočítal a podcenil Giuseppe Avitabileho, který mu ukázal, že hraje jinou ligu, než si Genny myslí. Seriál se tak vrací do Secondilliana v Neapoli, kde byl ostatně stejně nejlepší. Gennymu a Cirovi nakonec nezbude nic jiného, než spolupracovat.(3.3.2018)

 • Kinder von Gespenstern (S03E05) (epizoda) (2017)
  ****

  Think BIG! Jinak se na vrchol nedostanete. Ničím jiným se samozřejmě Genny řídit nemůže a tak hned po svém pádu na dno začne spřádat plány na odplatu. Tentokrát s pomocí cirových nových parťáků, do té doby drobných podvodníčků "sellících trávu" v ulicích Neapole, nad nimiž se táhne zlověstný stín krvavé minulosti jejich kdysi slavné rodiny.(15.4.2018)

 • Der Tod ist das beste Geschäft (S03E06) (epizoda) (2017)
  ****

  Hodně silná epizoda. Obzvláště pokud si dáme do souvislosti, jak je zde znázorněno přidělování veřejných zakázek municipalitami, s tím, kvůli čemu byl možná zavražděn na Slovensku novinář Ján Kuciak a jeho partnerka. A obávám se, že u nás také nejsme úplně daleko od zde znázorněného extrému. Odstranění nepohodlného pracovníka je pak skutečně mrazivé.(1.5.2018)

 • Die Jugend von heute (S03E07) (epizoda) (2017)
  ****

  Kdo by to na počátku čekal, že z Gennyho a Cira se stanou bratři a spojenci na život a na smrt. Vzestup mladé a hladové krve v podobě Enza je také znázorněný velice dobře.(23.6.2018)

 • Drei Kreuze (S03E08) (epizoda) (2017)
  ****

  Válka začíná a bude ještě strašnější a krvavější, než obvykle. Ve třetí sérii nám tvůrci představili plno nových postav a musím říct, že všechny mě až do poslední bez výjimek baví. Přesto nejvíce mi k srdci přirostla ze druhé série pocházející Patrizia.(23.6.2018)

 • Träume sind nichts für uns (S04E12) (epizoda) (2019)
  *****

  Dost možná doposavad nejsilnější finále ze všech čtyř sérií. Bravo. Aneb, jak Gennaro dával lekci Patrizii v jedné z předchozích epizod: "Boss nemůže věřit nikomu". A ukazuje se, že ta lekce bude až příliš krutá a bolestivá.(20.10.2019)