Masožravý obraz

všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Horor
Česko, 2013, 14 min

Uživit se jako umělec je těžké, a tak jste rádi za každou objednávku, kterou dostanete, byť je sebepodivnější. Mladý restaurátor obdrží zvláštní zakázku. Chystá se zrestaurovat prapodivný obraz, který dorazil v dřevěné bedně omotané silnými řetězy. Co se uvnitř doopravdy skrývá, odhalí během jedné nešťastné noci. (MFF Cinema Mundi)

Kirman

Masky i prostředí a hudba - tak trochu jako Silent Hill, a to já mám rád, takže hodnotím nadprůměrně. Takový minimalistický horor. ()

drankeryth

Ponura atmosfera, ktoru prijemne dokresluje burka a zahadny obraz, ktory sa pri konci filmu ukaze v plnej krase. Ani maniak vo svojej slavnostnej garderobe nebol k zahodeniu:) Pekne bol zapasovany do tej bizarnej miestnosti plnej krvi a opat aj v tomto filmiku sa mi pacili farby, ktore tu pouzili. Filmik nebola strata casu, ale slusny kratas s vkusnou atmosferou, ktora sa postupne stupnovala do mensieho masakru na konci minidielka:) ()

Wann

Čistá kamera a pěkně udělaná krev nenapraví nepřetržitou nudu a marnou snahu o vystrašení, či napnutí diváka. ()

sibskyn

V hodnocení přihlížím, že jde o amatérský film, ale je to doopravdy dobře zpracované. Pochválit by se hlavně měla kamera a ta trocha gore. Každopádně je tu všude přítomný Fulci. Jeho pach jde cítit, už podle masek(Tak trochu jako bych se díval na The Beyond). Takž na závěr, skvělá práce a držím palce u dalších projektů! ()

JimmyHoffa

Skvělé masky, prostředí a efekty, za které by se nemusel stydět profesionální film - za tohle jednoznačně velikánská pochvala. Na druhou stranu mě nebavil příběh a scény z pokoje film potápěly rapidně dolů. S dobrým scénářem by z toho mohl být moc pěkný a děsivý kraťas. ()

Pollini

Příběh je napínavý a zajímavý, atmosféra je hustá, herecký výkon slušný. Perfektní masky! Krev a cákance jako z profesionálního filmu. ()