Reklama

Reklama

Liga spravedlivých: V pasti času

  • USA JLA Adventures: Trapped in Time (více)

Liga spravedlivých čelí největší výzvě – pravděpodobně nebude nikdy existovat! Proto musí zpátky do minulosti, aby zastavila Lexe Luthora, který chce zabránit vzniku zrození Supermana, Wonder Woman a Batmana. Superman a Liga spravedlivých zastaví zběsilé plány Lexe Luthora, který chce pomocí kryogenického záření vytvořit na Zemi nové ostrovy a ovládnout je. Během operace zamrzne Luthor v ledu a je po staletí považován za mrtvého. Ve 31. století ho však omylem probudí mladí superhrdinové - Karate Kid a Dawnstar. Luthor se zmocní starověkých přesýpacích hodin, které umožňují cestovat v čase. Díky nim se může vydat do minulosti, aby Supermana, Wonder Woman a Batmana zničil ještě před tím, než se stali slavnými superhrdiny. Ligu spravedlivých tak čeká nejtěžší úkol ze všech - musí si zajistit svou vlastní budoucí existenci! (HBO Europe)

(více)

Recenze (39)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Celkem obyčejný DC animák pro děti, navíc o cca 20 minut kratší než je běžné. Klasická Justice league s dvěma novými postavami z budoucnosti a bez Green Lanterna, kteří si to bezduše rozdají s jedním velice známým a posléze méně známým záporákem. Jedno shlédnutí postačí, pokud postavy znáte, nepřinese vám nic nového...50% ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Další DC filmeček znovu o cestování časem (Liga spravedlivých: Záchrana světa 2013). Ale tady to tak dobře nefunguje. Animace kýčovitá, dialogy dětinské, příběh pohroma. "Když už tu jsem, tak si dám pečínku nebo rybí burger... Ale Aquamanovi ani muk." - 10%. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejhorších superhrdinských animáků, co mělo mé oploutvené oko tu pochybnou čest zřít, nefunguje tu vůbec nic, všechny postavy do jedné jsou nesympatická banda bez kouska charakteru, akce je sterilnější, než skalpel před operací mozku a děj je tak hloupý, že pozorovat tři hodiny polovinu vyschlého pomeranče a nemoc při tom mrkat, by bylo méně otravné a bolestivé, než znovu pozorovat tuhle koninu. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Také retro do čias pred DC Universe Animated Original Movies (DCUAOM). V princípe nič v zlom, len to až príliš kĺže po povrchu. Ešte by som horko ťažko prepáčil ten hlúpy spôsob cestovania v čase, škoda ale že z toho nevyplývajú skoro žiadne časové paradoxy a celé sa to sústreďuje na Kal-Elove pristátie na Zemi. Taktiež hlavní - tínedžerskí - hrdinovia sú nič moc. Dawnstar by som tiež ešte prekúsol, no Karate Kid je úplne nudná postava. To tam miesto neho nemohol byť Booster Gold? Čo bolo fajn, ba ešte lepšie spracované ako v DCUAOM, to je bohovská úvodná akčná scéna. Kým v DCUAOM akcia upadla do nekonečnej monštróznej mlátičky a výbuchov hlava nehlava, v Trapped in Time (kvôli prístupnosti aj pre deti) sa musia viac spoľahnúť na kreativitu a výsledok je oveľa lepší. Každopádne chcem poriadny superhero timetravel film plný paradoxov! ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Tých animákov od DCčka je už toľko, že ani neviem či ich stíham všetky pozerať. Nie je to ako od majstra Jaya Olivu, ktorý nám za posledné roky priniesol veľa skvelých animákov, ale je to prekvapivo fajn. Príbeh je zaujímavý a pri takej krátkej stopáži (ani hodina!), je to dosť akčné, svižné a nestíha to nudiť. Slušnú animovaná jednohúbka, kde aj postavy sa podarili. Samozrejme Batman Forever! 80% - 4* ()

Galerie (22)

Zajímavosti (10)

  • Postava Black Lightning z DC Nation kraťasu Thunder & Lightning se zde měla stát členem Justice League. Nakonec však použita nebyla. Producent Giancarlo Volpe chtěl mít Blacka Lightninga a jeho dcery alespoň v cameo roli v civilním oblečení na prázdninách ve scéně s havajskou sopkou. Tenhle nápad ale zůstal také nepoužit, jelikož by nedávalo smysl, aby Black Lightning jen tak nečinně stál, zatímco se kolem něj odehrává přírodní katastrofa. (Caszidy)
  • Ve scéně, kdy Dawnstar a Karate Kid dorazí do Washington DC, na ulici sledují mladý pár venčící svého psa. Pár se podobá Marvinu Whiteovi a Wendy Harris a šedý buldok připomíná Wonder Doga z kultovního animovaného seriálu Super Friends (od r. 1973). (Caszidy)
  • Celá řada míst a budov ve filmu je pojmenována po členech natáčecího štábu. Gang Hwang Kim Building je pojmenována po korejské trojici, která měla na starosti režii animace - Sungdae Gang, Il-Jim Hwang a Youngchan Kim. Lynell Plaza pak byla pojmenována po designérovi postav Lynelli Forestallovi. (Caszidy)

Reklama

Reklama