poster

Pod drnem se skrývá Zlo (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Česko, 2013, 14 min

Režie:

Albert Loprais
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Ne milé dětí, žádné zlo, nýbrž brutální zhovadilost, na které není NIC kvalitního, nebo alespoň dobrého nebo průměrného, "herci" jsou směšní, děj je debilní, kamera mozerná a půlka stopáže (minimálně) je zcela nepodstatná... Za tohle bych autora zavřel do místnosti dva krát jeden metr, kde by byly všechny zdi krom podlahy pokrytý televizema, na kterejch bych mu pouštěl po dobu tříá dní non-stop trailery na filmy Zdeňka Trošky(8.4.2014)

 • Lucretat
  *

  Dvě věci mě pobavily - záběr na kávovar s koupelnovými zvuky a věta slečny Blondýnové: "Ten Josef, to je ale šikula." :D Ale připadá mi, že to bylo tak: pár lidí kolem tvůrců se asi v obýváku nad známými obličeji před kamerou zasmáli, a tak si pánové řekli, že je to vtipný film. Tak příště víc soudnosti :)(23.7.2014)

 • Avathar
  odpad!

  S nostalgiou som si pri pozeraní zaspomínal na svoje filmové pokusy, ktoré by sa tomuto opusu mohli v dementnosti a trápnosti smelo rovnať. Ale aj napriek tomu si myslím, že po tejto stránke má pán Loprais aspoň o kúsok navrch. Takže gratulujem. Nevtipná kokotina, ktorá neobstojí ani ako priznaný trash. P. S. - objektívne tomu musím priznať aspoň náznak snahy (Jozilla, jeden pekný gore efekt), ale celé je to natočené - pre mňa - až fyzicky nepríjemným spôsobom.(3.7.2015)

 • Allica
  *

  Skoro to vypadá, jako by to natáčelo a zpracovávalo víc lidí a každý úplně jinak. Po většinu času je to spíš dokumentaristická kamera, a chvilkami snaha o lepší záběry. Je to celé ještě "nepřipravené". Než se autor rozhodne něco točit, měl by si přesně naplánovat záběr po záběru. Přijde mi, že tady to byla po obrazové stránce improvizace na místě. O hereckých výkonech asi mluvit nemusím. Chce to trochu nakoukat žánry a styly. Nicméně budu držet palce, protože autora točení nejspíš baví, jinak by se do něčeho takového nepustil.(15.4.2015)

 • kaylin
  *

  Prdění postavy rozhodně není něco, co mě navnadí na další film, ale tak dobře, nebudu soudit hned po prvních pár sekundách. I když „Jozilla“ celkem vtipná je, hlavní herec a styl humoru bohužel nejsou aspekty, které by mi sedly. Snaha o vtip tu je nezadařilo se. Trikově je to celkem příšerné, i kdy i zde snaha byla. Ne, tohle se jako celej ani trochu nevyvedlo. Moc křečovité a ve srovnání s ostatními kousky v rámci „Pionýrů hororu“ hodně amatérské.(27.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace