poster

Pod drnem se skrývá Zlo (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Česko, 2013, 14 min

Režie:

Albert Loprais
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xeelee
  *

  [Pionýři hororu] Ty hajzle škaredý! Po tom co vylez zpod drnu to málem začalo bejt zábavný, ale amatérskej střih, nijaký tempo, zoufalý hlášky a vizuál dosahující kvalit domácího videa z dovolený jakejkoliv pokus o béčkovou zábavnost spolehlivě zabíjí. | ► Pod drnem se skrývá Zlo(15.3.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Albert přichází s další ujetou „hororovou komedií“, která mnohým asi moc nesedne, ale já si na jeho styl natáčení už zvykl. Měl jsem trochu obavy z toho, že tentokrát jeho snímek koketuje se zombie tématikou, ale zklamán rozhodně neodcházím. Hláškující Pepa by mi udělal ovšem větší radost, kdyby se raději vrhnul na tu sousedku – takhle může jen závidět hlavě její „výhled“. Jinak chválím hlavně výběr hudebního doprovodu…50%(5.3.2014)

 • Lucretat
  *

  Dvě věci mě pobavily - záběr na kávovar s koupelnovými zvuky a věta slečny Blondýnové: "Ten Josef, to je ale šikula." :D Ale připadá mi, že to bylo tak: pár lidí kolem tvůrců se asi v obýváku nad známými obličeji před kamerou zasmáli, a tak si pánové řekli, že je to vtipný film. Tak příště víc soudnosti :)(23.7.2014)

 • choze
  *

  Tenhle trash není sranda úplně pro mě, hlavní problém mám ale s hodně ležérním tempem, na můj vkus tu všechno (od uvaření kávy, přes práce na zahradě, po likvidaci Zla) trvá cca třikrát déle než by bylo záhodno, klasická to bolest amatérských filmů. Pochválil bych scénu, kdy se z pod drnu začne hrabat Zlo, ta byla fajn hororová (tedy než se ukázalo, že Zlo má na sobě červenou flanelovou košili :) Předchozí Albertovy POSLEDNÍ NAROZENINY se mi líbily výrazně víc.(3.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Ne milé dětí, žádné zlo, nýbrž brutální zhovadilost, na které není NIC kvalitního, nebo alespoň dobrého nebo průměrného, "herci" jsou směšní, děj je debilní, kamera mozerná a půlka stopáže (minimálně) je zcela nepodstatná... Za tohle bych autora zavřel do místnosti dva krát jeden metr, kde by byly všechny zdi krom podlahy pokrytý televizema, na kterejch bych mu pouštěl po dobu tříá dní non-stop trailery na filmy Zdeňka Trošky(8.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace