Reklama

Reklama

Pod drnem se skrývá Zlo

(amatérský film)
všechny plakáty
Celý film
Krátkometrážní / Horor / Komedie
Česko, 2013, 14 min

Obsahy(1)

Práce na zahradě nemusí být vždy relaxační. Zvláště když se "pod drnem" objeví tajemné zlo. (Kino Svět)

Videa (1)

Celý film

Recenze (23)

Avathar odpad!

všechny recenze uživatele

S nostalgiou som si pri pozeraní zaspomínal na svoje filmové pokusy, ktoré by sa tomuto opusu mohli v dementnosti a trápnosti smelo rovnať. Ale aj napriek tomu si myslím, že po tejto stránke má pán Loprais aspoň o kúsok navrch. Takže gratulujem. Nevtipný film, ktorý neobstojí ani ako priznaný trash. P. S. - objektívne tomu musím priznať aspoň náznak snahy (Jozilla, jeden pekný gore efekt), ale celé je to natočené - pre mňa - až fyzicky nepríjemným spôsobom. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Prdění postavy rozhodně není něco, co mě navnadí na další film, ale tak dobře, nebudu soudit hned po prvních pár sekundách. I když „Jozilla“ celkem vtipná je, hlavní herec a styl humoru bohužel nejsou aspekty, které by mi sedly. Snaha o vtip tu je nezadařilo se. Trikově je to celkem příšerné, i kdy i zde snaha byla. Ne, tohle se jako celej ani trochu nevyvedlo. Moc křečovité a ve srovnání s ostatními kousky v rámci „Pionýrů hororu“ hodně amatérské. ()

Reklama

Allica 

všechny recenze uživatele

Skoro to vypadá, jako by to natáčelo a zpracovávalo víc lidí a každý úplně jinak. Po většinu času je to spíš dokumentaristická kamera, a chvilkami snaha o lepší záběry. Je to celé ještě "nepřipravené". Než se autor rozhodne něco točit, měl by si přesně naplánovat záběr po záběru. Přijde mi, že tady to byla po obrazové stránce improvizace na místě. O hereckých výkonech asi mluvit nemusím. Chce to trochu nakoukat žánry a styly. Nicméně budu držet palce, protože autora točení nejspíš baví, jinak by se do něčeho takového nepustil. ()

Lucretat 

všechny recenze uživatele

Dvě věci mě pobavily - záběr na kávovar s koupelnovými zvuky a věta slečny Blondýnové: "Ten Josef, to je ale šikula." :D Ale připadá mi, že to bylo tak: pár lidí kolem tvůrců se asi v obýváku nad známými obličeji před kamerou zasmáli, a tak si pánové řekli, že je to vtipný film. Tak příště víc soudnosti :) ()

choze 

všechny recenze uživatele

Tenhle trash není sranda úplně pro mě, hlavní problém mám ale s hodně ležérním tempem, na můj vkus tu všechno (od uvaření kávy, přes práce na zahradě, po likvidaci Zla) trvá cca třikrát déle než by bylo záhodno, klasická to bolest amatérských filmů. Pochválil bych scénu, kdy se z pod drnu začne hrabat Zlo, ta byla fajn hororová (tedy než se ukázalo, že Zlo má na sobě červenou flanelovou košili :) Předchozí Albertovy POSLEDNÍ NAROZENINY se mi líbily výrazně víc. ()

Reklama

Reklama