Pod drnem se skrývá Zlo (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Česko, 2013, 14 min

Albert Loprais

Albert přichází s další ujetou „hororovou komedií“, která mnohým asi moc nesedne, ale já si na jeho styl natáčení už zvykl. Měl jsem trochu obavy z toho, že tentokrát jeho snímek koketuje se zombie tématikou, ale zklamán rozhodně neodcházím. Hláškující Pepa by mi udělal ovšem větší radost, kdyby se raději vrhnul na tu sousedku – takhle může jen závidět hlavě její „výhled“. Jinak chválím hlavně výběr hudebního doprovodu…50%(5.3.2014)

• Avathar

S nostalgiou som si pri pozeraní zaspomínal na svoje filmové pokusy, ktoré by sa tomuto opusu mohli v dementnosti a trápnosti smelo rovnať. Ale aj napriek tomu si myslím, že po tejto stránke má pán Loprais aspoň o kúsok navrch. Takže gratulujem. Nevtipná kokotina, ktorá neobstojí ani ako priznaný trash. P. S. - objektívne tomu musím priznať aspoň náznak snahy (Jozilla, jeden pekný gore efekt), ale celé je to natočené - pre mňa - až fyzicky nepríjemným spôsobom.(3.7.2015)

• Xeelee

[Pionýři hororu] Ty hajzle škaredý! Po tom co vylez zpod drnu to málem začalo bejt zábavný, ale amatérskej střih, nijaký tempo, zoufalý hlášky a vizuál dosahující kvalit domácího videa z dovolený jakejkoliv pokus o béčkovou zábavnost spolehlivě zabíjí. | ► Pod drnem se skrývá Zlo(15.3.2014)

• choze

Tenhle trash není sranda úplně pro mě, hlavní problém mám ale s hodně ležérním tempem, na můj vkus tu všechno (od uvaření kávy, přes práce na zahradě, po likvidaci Zla) trvá cca třikrát déle než by bylo záhodno, klasická to bolest amatérských filmů. Pochválil bych scénu, kdy se z pod drnu začne hrabat Zlo, ta byla fajn hororová (tedy než se ukázalo, že Zlo má na sobě červenou flanelovou košili :) Předchozí Albertovy POSLEDNÍ NAROZENINY se mi líbily výrazně víc.(3.3.2014)

• Allica

Skoro to vypadá, jako by to natáčelo a zpracovávalo víc lidí a každý úplně jinak. Po většinu času je to spíš dokumentaristická kamera, a chvilkami snaha o lepší záběry. Je to celé ještě "nepřipravené". Než se autor rozhodne něco točit, měl by si přesně naplánovat záběr po záběru. Přijde mi, že tady to byla po obrazové stránce improvizace na místě. O hereckých výkonech asi mluvit nemusím. Chce to trochu nakoukat žánry a styly. Nicméně budu držet palce, protože autora točení nejspíš baví, jinak by se do něčeho takového nepustil.(15.4.2015)