poster

Pod drnem se skrývá Zlo (amatérský film)

Krátkometrážní / Horor / Komedie

Česko, 2013, 14 min

Režie:

Albert Loprais
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xeelee
  *

  [Pionýři hororu] Ty hajzle škaredý! Po tom co vylez zpod drnu to málem začalo bejt zábavný, ale amatérskej střih, nijaký tempo, zoufalý hlášky a vizuál dosahující kvalit domácího videa z dovolený jakejkoliv pokus o béčkovou zábavnost spolehlivě zabíjí. | ► Pod drnem se skrývá Zlo(15.3.2014)

 • Allica
  *

  Skoro to vypadá, jako by to natáčelo a zpracovávalo víc lidí a každý úplně jinak. Po většinu času je to spíš dokumentaristická kamera, a chvilkami snaha o lepší záběry. Je to celé ještě "nepřipravené". Než se autor rozhodne něco točit, měl by si přesně naplánovat záběr po záběru. Přijde mi, že tady to byla po obrazové stránce improvizace na místě. O hereckých výkonech asi mluvit nemusím. Chce to trochu nakoukat žánry a styly. Nicméně budu držet palce, protože autora točení nejspíš baví, jinak by se do něčeho takového nepustil.(15.4.2015)

 • SOLOM.
  ***

  Albert přichází s další ujetou „hororovou komedií“, která mnohým asi moc nesedne, ale já si na jeho styl natáčení už zvykl. Měl jsem trochu obavy z toho, že tentokrát jeho snímek koketuje se zombie tématikou, ale zklamán rozhodně neodcházím. Hláškující Pepa by mi udělal ovšem větší radost, kdyby se raději vrhnul na tu sousedku – takhle může jen závidět hlavě její „výhled“. Jinak chválím hlavně výběr hudebního doprovodu…50%(5.3.2014)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  Ne milé dětí, žádné zlo, nýbrž brutální zhovadilost, na které není NIC kvalitního, nebo alespoň dobrého nebo průměrného, "herci" jsou směšní, děj je debilní, kamera mozerná a půlka stopáže (minimálně) je zcela nepodstatná... Za tohle bych autora zavřel do místnosti dva krát jeden metr, kde by byly všechny zdi krom podlahy pokrytý televizema, na kterejch bych mu pouštěl po dobu tříá dní non-stop trailery na filmy Zdeňka Trošky(8.4.2014)

 • Avathar
  odpad!

  S nostalgiou som si pri pozeraní zaspomínal na svoje filmové pokusy, ktoré by sa tomuto opusu mohli v dementnosti a trápnosti smelo rovnať. Ale aj napriek tomu si myslím, že po tejto stránke má pán Loprais aspoň o kúsok navrch. Takže gratulujem. Nevtipná kokotina, ktorá neobstojí ani ako priznaný trash. P. S. - objektívne tomu musím priznať aspoň náznak snahy (Jozilla, jeden pekný gore efekt), ale celé je to natočené - pre mňa - až fyzicky nepríjemným spôsobom.(3.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace