Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

waska

Tak strašně nechutný, až je to fakt strašně nechutný. Místy vtipný a některé scény vyloženě pobaví. že v tom hraje Baron mě ani tak moc nepřekvapí, nic jiného bych od něj ani nečekal, i když tyhle role mu neskutečně seknou, ale že se do toho uháčkuje takový herec jako Mark Strong mě fakt udivuje. Ledaže by ho lákala ta slonice :-) ()

Shaleman

Nesnáším komedie založené na perverzním fekalo-porno-humoru. Nikdy jsem se jim nesmál a vždycky mě přišli ubohé a trapné. Ale Cohen mě zase dostal na kolena. Nevím, jak on to dělá, ale svým pojetím tohoto stylu a jeho převedením do maximálních výšin ad absurdum jsem se několikrát přistihl, jak si cvrnkám smíchy do trenek. Nápad s prstem v papundeklovém sousoší dvou chlapců, debata o hovně nad hovnem a hlavně absolutně neuvěřitelné pletichy se slonem a se slony, kdy divák nechápe, jak něco takového mohl procpat do kin... A jak se něčeho takového mohlo zůčastnit tolik známých tváří v čele s Markem Strongem. Zřejme si to víckrát nepustím, stačilo mi to jednou a po druhé bych se možná ani neusmál, ale i tak... Na to člověk prostě nemůže zapomenout. ()

E lan

Slušná komedie, na Cohen slabota, ale jinak klasická porce nechutné zábavy. Člověk se jen diví čemu je schopen se smát, ale nemůže si pomoci. A za ty tři hvězdičky rozhodně stojí... ()

radeckator

Britská královna mít strach nemusí, superagentů co dokážou zachránit svět má dostatek. Tito sice nejsou elegantní jako Kigsmani, ani jako 007, ale i buran dokáže zachránit lidstvo. Paradoxně mě napadá, kolikátý už je toto film, kdy se někdo snaží vyhubit lidi, protože škodí planetě anebo že jich je už moc? A jinak asi nejslabší výkon Penélope Cruz co jsem od ní kdy viděl, asi pro tento druh buranských komedií moc nehodí. ()

balcazar

Keď pred 10 rokmi Cohen natočil Borata, bol som nadšený, jeho humor za hranou mal hlbší význam. Namiesto pokračovania, ktoré by som si prial, prišli komédie ako Bruno, Diktátor a teraz Grimsby. Aj v poslednom menovanom som sa smial, Cohenov humor je originálny. Pýtam sa však, či to miestami nie je o tom istom. Mám na mysli najmä Cohenov chtíč fekálneho humoru, ktorý však humorom nebol a je už, zdá sa mi, prevarený. Použil ho aj v závere filmu, ktorý ma nudil. Škoda, pretože Grimsby je komédia, ktorá ma bavila, no Cohen nemusí nasilu presviedčať. Divák, ktorý ho nemá rád, si ho nezapne, ten, ktorému je jeho humor blízky, bude jeho komédie sledovať aj bez zbytočného roztvárania análneho otvoru. ()

Martensson35

Cohen opět svou vulgárnosti klesá na samotné dno a bagruje ho ještě níž. To je vlastně jeho recept na úspěch. Pokud chcete u filmu nechat vanout větry prázdnotou hlavy, stěží najdete něco lepšího. ()

pistik

Cohen je genialny. Zatial nikdy nesklamal. A Mark Strong je rovnako paradny a skvele mu sekunduje. Dlho som sa tak nesmial na filme ktory som videl 10x ()

RAFT

Film viděnej v kině.Těch peněz nelituji,právě naopak .Nejprve sem si myslel že, film mě moc nebude bavit.No ,tak sem na něj zašel a ono ejhle ,už od prvních pár minut je film nabitej různými akcemi a humorem .Krásná akční jízda s nenápadným humorem.Sacha Cohen ve filmu zase zaválel.A například scénka se slony ,tak to chtělo mít fakt pořádný koule ,scéna dosti dobře natočená .Dobrá směska parodií ve filmu nezůstali ušetřeni ani ty skoro nejlepší jako je harry potter . Mark Strong do filmu se hodil přímo skvěle a chtěl dát do filmu ten Cohenovský humor.Film je nabitý až k prasknutí .Dosti dobrá scénka na fotbalovém hřišti.Takový malý komediální špion.Kdybych si měl vybrat který,film je lepší jestli Kingsman nebo Grimsby ,tak sem pro Grimsbyho .Docela rád bych chtěl časem pokračování ,no uvidíme jestli časem bude. Za mě 75% ()

Cooller

borat je borat ale tohle se tomu přibližuje daleko předaleko vic než předchozí diktator je to bomba nemohu jinak než doporučit :) ()

hospoda96

Po Diktátorovi slabší kousek, ale párkrát jsem se zasmál akční scény z první osoby ujdou a scénu se slonem radši ani nekomentovat :D..... ()

TSZ

Leterrier se překvapivě odvázal a natočil téměř dokonalou směsici akce a humoru. Ačkoliv zašel na pár místech možná až příliš daleko, nemám proti takto nekorektní podívané vůbec nic. Pro mě zatím komedie roku - jednoznačně. ()

nenet

Pět hvězd dávám v momentálním pominutí smyslů. Sacha Baron Cohen tradičně napíná můj smysl pro humor daleko za jeho normální hranice. Nevěřila bych, že něco takového snesu a docela pochybuju o tom, že si Mark Strong skutečně nešlehl dávku heroinu, když do toho šel :D. ()

MindTuber

Opravdu jsem se zasmál, upřímně u některých scének od srdce (hrdinové z dětství, Daniel Radcliffe). Nejspíš jsem už starý, ale scénky typu sloní ukryt nebo vysávání jedu jsou už na mě, alespoň ve hraném filmu, moc. Ano je to sice Saschovina. Nicméně Borat, Bruno nebo i ten Diktáror měli alespoň nějakou tu satiru. Tohle je jen akční komedie s občasnou sprosťárnou. Hodnotím tak spíš v porovnání s dalšími Cohenovými filmy. ()

john.h

Dost neuvěřitelné, čemu se to Mark Strong nebo Penélope Cruz propůjčili. Když už jsem si říkal, že toho je moc, tak přijde sání koulí nebo sledování soulože slonů ze sloní kundy. Ať to zní sebedivnějc, tento druh humoru můžu, takže za tři. Jednu přihazuju za Scotta Adkinse, který předvede pár Yuri Boyka chvatů na Borata, což byla strašne bizarní podívaná i po tom všem, co už jsem zmínil předtím. ()