Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

belinko

Kopnutie do tlstých ľudí, kopnutie do nechutností ala Cohen, kopnutie do lúzrov vs. zbohatlíkov, kopnutie do filmov o tajných agentov a pre moje veľké potešenie - kopnutie do série Rýchlo a Zbesilo... niekomu sa môže zdať film prehnane vulgárny, no i napriek svoje debilite a humoru na štýl SBC má svoje poslanie, ktoré v ľuďoch zanechá viac, ako hociktorý iný, romantický, holyvúdsky biják... ja som sa strašne bavil! ()

Tondonis

Úvodná scéna Stronga bola skvelá a pripomínala skôr nejakú z podarených Bondoviek. Tak som sa tešil, že uvidím niečo v štýle Jednotky príliš rýchleho nasadenia. Bohužiaľ nie. Nápad s bratmi, futbalom, tajnou organizáciou a podobne, to je všetko fajn (samozrejme to je ohrané). No filmu nemôžem odpustiť nechutné, fekálne, zvracanie vyvolávajúce scény typu: pohoňme slona v slonici a tak ďalej a tak ďalej. Tento humor u mňa bodoval asi iba u dvojky Carrey-Daniels. ()

MFA

Strašlivě tupé, ale hvězdička navíc za naprosto přepálené fekál/sperm. scény které jistě v žádné podobné komedii neuvidíte. Vtipy naprosto přes čáru, ale musel jsem se nad tou absurditou chechtat. Film jen pro nejotrlejší. ()

buchannon

"Harry Potter má AIDS!!! Ty jsi zvládl, co Voldemort nezvládl za osm filmů!" Aneb co se stane, když potkáte svého bráchu, který je absolutní dement. Ze začátku film vypadal jako další výplach mozku, ale přece jen tam bylo pár vtipných momentů. Fuckt se mi líbilo, jak si Cohen dělal prdel z tý obří megatlusťošky Sidibe. :))) ()

OzzyCobain

Tohle byla ta nejhorší, ale zároveň nejlepší komedie jakou jsem viděl za poslední dobu. Ani jednou za celý snímek jsem se nezasmál protože by to co se dělo by bylo legrační. Ale prorotože ty situace byly tak debilní, absurdní a nechutný až to bylo vtipný. Slavná scéna se sloním sexem mi přišla nechutná, a popravdě jsem se musel otočit aby se mi neudělalo ještě víc blbě než už mi bylo. Ale zároveň jsem se celou dobu histericky smál, ne vtipnosti situace. Smál jsem se tomu jak někoho mohlo napadnout něco takového. Jak na to mohl vůbec pomyslet? A jak si kurva mohl myslet že by to byl dobrý nápad dát do filmu? A takhle to bylo snad u většiny situací kdy jsem se smál. Důvod proč se na mé tváři oběvil úsměv by ten že mi přišla směšná existence těchto vtipů. Ale... Od čeho je komedie? Od toho aby se člověk zasmál. A to tady bylo splněno bravurně! Ale aby jsme se pochopili. Tenhle film je sračka. Každému kdo o tom bude chtít něco vědět budu tvrdit že to je sračka. A byl bych rád kdyby tenhle snímek nikdy nevznikl. Přesto se na to podívám znovu. A znovu mě dostane čistý kreténismus. Veškeré vtipy tohoto filmu, jako by vymyslel volič Pirátů. A právě proto se mi to tak líbilo. Proto jsem se tak bavil. Zaujímavý komentář od uživatele "verbal" ()

LencaN

Pokud chcete vypnout a nevadí Vám přisprostlý humor, je tohle něco pro Vás. Občas to bylo hodně drsné a do kina vstup snad až od 18, ne? :D ale pokud to překousnete a přijdete tomu na chuť, tak je to ta správná krávovinka, která rozesměje a nechá zapomenout na všední starosti. Je to jedna velká šílenost. Vůbec nechápu, že se k takovému filmu nechala přemluvit Penélope Cruz a Mark Strong. Že Isla Fisher je komediální duše, to jsem věděla už předtím. Jen prostě nečekejte nic sofistikovaného, žádné vtípky ve stylu Woody Allena. Sacha Baron Cohen je vždycky zárukou ujetosti a jsem ráda, že tenhle film jsem dokázala rozdýchat, protože se mi tohle nepovede u každého filmu, kde účinkuje. ()

BlackAdder87

Jsou lidé, kteří balancují na hraně geniality a šílenství a pak je tu Sacha Baron Cohen, pro kterého žádné hranice neexistují, natožpak hranice dobrého vkusu. Film u kterého nevíte, jestli se smát nebo blít. Když už si myslíte, že už vás ve filmu nemůže nic překvapit, tak asistovaný sloní koitus vás zaručeně dostane. Stydím se, že jsem ten film viděl a ještě víc se stydím zato, že se mi to líbilo. PS: Po zhlédnutí se už moc nedivím že mu nakonec nesvěřili film o Freddiem Mercurym, kdo ví co všechno by mu rektálně naordinoval. ()

DJMaroko

Přesně tak je to šílená kravina, ale dá se na to koukat. Každý si v tom najde to svoje. Ovšem scénu se slony jsme si pouštěli třikrát ta je opravdu TOP. ()

brodži

Po strašně dlouhé době jsem konečně narazil na komedii, která není vynuceným vtipem a parodií na humor. Vtipy, hloupé až vtipné a divákovi podsouvané absolutně nenásilnou formou, to je to, co dělá Grimsby tím kvalitním. Ač se divák od prvních minut diví, co to je za pí*ovinu, tak ho to vtáhne a raketu v zadnici, spoustu sloního ejakulátu z haldoprcu pochopí. 4* ()

PTuranyi

Zo začiatku to vyzerá ako lacný akčný film, až kým do toho nevstúpil buran Nobby a jeho hulvátsky humor. Vyzerá to akoby niekto natočil Borata v akčnej špionážnej verzii. Pozriem lepšie a fakt je to Baron Cohen. Nekorektné fóry jeden za druhým, trápne až som sa tomu musel smiať. Slonie gangbang je vrchol ale od toho okamihu sa mi to začalo páčiť. Pachuť začiatku to úplne nezmazalo ale bavil som sa veľmi dobre. 70% ()

Sunwheel

Ďalšia z Cohenových uchylárčin, ktorá sa už ani netvári ako (ne)hraný dokument. Prelína sa tu akčný film, ktorý si z Jamesa Bonda berie takmer všetko (dokonca započujete "aj" božského Seana) spolu s klasickou Baronovou komédiou. Miestami si zakrývate oči a pregĺgate kam až chcel Sacha ukázať, že sa dá penis či gule strčiť. Ale viackrát som sa fakt zasmial, až mi bolo zo seba trápne. Celé to odsýpalo a hluchých momentov tu bolo minimum. To akože morálne posolstvo prešťal miestami až nekorektný humor (druhá scéna s vozíčkarom) a rovnováha bola vo vesmíre udržaná. Kontrast s postavou Marka Stronga brilantný a bratská chémia skutočne fungovala. To lepšie z jeho tvorby! ()

bigmatko

pre mňa celkom podarená komédia s klasickými uletenými prvkami od Barona Cohena. inšpirovali sa asi Kingsmanom a Spionom. Takže je jasné že nemôžete očakávať mládeži pristupné humorné situácie ale skôr gýčové, morbidné a miestami skutočne uletené vtipy a scény. Ak však máte radi Cohnenove filmy tak Grimsby je správna voľba. ()

Krokyno

Tak tohle nemá chybu, dlouho jsem nezažil, že by se smálo až brečelo celé kino i když některé scény vydejchávám ještě teď..! :D Starší paní co seděla zamnou zřejmě při samém smíchu ztratila zubní protézu.. :) Pecka prostě. :D ()

Gluminator

Naprosto super a správným směrem ulítlá 3,14čovina. Žádný trapný humor a všechny narážký vkusné a trefné. Mark Strong se sem hodil snad víc než Sacha Baron Cohen. Asi lepší než Diktátor, uvidíme co nám připraví za další roky. ()

PhantomPejvl

Shlédnout film Grimsby je skvělý zážitek. Bavil jsem se. Je pravda, že některé scény byly na hranici únosnosti, ne-li už za ní, ale s tím jsem do kina šel. Film mě velice pobavil a mile překvapil. Akční, vtipné, obsahující příběh, výborné obsazení, to je shrnutí. Komu se líbil Diktátor, bude tohle milovat, tohle je totiž o dva levely výš, ale bude se to líbit i těm kdo mají rádi akční filmy s prvky komedie. Klobouček před spoluprací Leterrier - Cohen - Strong. Určite se podívám znovu a ne jen jednou. ()

MonsterCube

Rozmýšľaľ som či ísť alebo neísť do kina na Grimsby. Nakoniec som sa rozhodol dobré a do kina som išiel. Milo ma prekvapil hneď POV začiatok. Hmm, žeby seríozny film? Neee, čoste. Cohen a seriózne? Tá POV akcia vyzerala seriózne, dokým neprišiel na scénu Cohen. Klasický "Cohenovský" humor. Ak ste konzervatívný človek plný morálnych zásad, veľmi sa nezasmejete. Pre mňa to bol príjemný zážitok, odchádzal som z kina kľudný, kultúrne obohatený. (kultúrnie až tak veľmi nie, pokiaľ slonie semeno sa neberie ako kultúra) Spojil serióznosť s idiotom ako sám povedal Cohen. A ešte citujem:"Určite najlepší Cohen od Borata". ()

Pignon

Anglické kulturní sterotypy si bere Sacha na paškál s láskou. Není v tom ten brutální sarkasmus jako u filmů, kde to odnášejí Amíci. Sacha má své Brity prostě rád. Scéna z Krugerova národního parku je neoriginálnější vtipná scéna v historii filmu. I luv you, Sacha! ()