Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

StanleyVanH

Saša je opravdu dobrý komediant, mezi komedianty patří mezi moje oblíbence, opravdu skvělí výkon opět. Nejen hlášky ale i totálně vymleté nápady a konání herců bylo kurevsky vtipné. Konečně komedie, kde jsem si nudou nemusel okusovat nehty na rukou a nohou, ale smích až k posrání. ()

Smashed

Tak tohle je něco. Jedna z nej komedií, co jsem viděla. V poslední době jsem měla štěstí jen na samý odpad a to samé jsem očekávala i od tohoto filmu. Vlastně bych se na to dobrovolně asi sama nedívala, ale kamarád do mě asi tři hodiny neustále hučel, že je to nabušená komedie a že se na to musím podívat. A tak jsem to teda pustila. Ne to, To!!! To je vážně skvělý film. Bavila jsem se od začátku až do konce. Dokonce jsem docela litovala, že To bylo tak krátký. Klidně by to 120 minut sneslo. Sachu jsem vždycky považovala za idiota, co neumí hrát, ale to jen proto, že jsem žádný film, kde hrál, doposud neviděla. ()

jizvoun

Fimový víkend 2016. Tak tento film jsem chtěl jako jediný na filmovém víkendu vynechat a vyklubalo se z toho pro mě největší překvapení. Čekal jsem odpad, ale smál jsem se u toho, že jsem se i skoro rozbrečel, takže jako komedie to u mně rozhodně uspělo. ()

tuntik odpad!

análno-fekálny porno uchyl hnus vytiahnutý z útrob hrubého čreva. Čudujem sa takým hercom ako Mark Strong, Penelope Cruz, Ian McShane... že sa na to dali. Ako pár hlášok tam bolo fajn (Potter, D. Trump...) ale.. fuj hnus. ()

zipS

Po praci sa tento gulas pekne trafil do mojej oddychovej zony. Mozno vypnut a ide sa :) Uskrnate sa pocas filmu viackrat.. ja osobne som sa riadne smial na jednej "slonej" sceenke :) ()

Radim100

Až na dvě či tři nechutné scény (sloní lůno, vysávání jedu, rakety v zadku) jsem se bavil a i díky stopáži se na to dalo koukat. ()

zekon

Cohenovský náhul v jeho nejdrsnějším kousku :) To je síla co ten šílenec vyplotí na filmový pás :) ()

Pythonator

Sasha tentokrát trochu slabší. Bylo tam méně humoru, než v předchozích filmech. Tempo už prostě nebylo tak zběsilé, ačkoli se to netýká střihu - ten je zběsilý dost. Míra trapnosti stoupla dost vysoko, ale tentokrát to fungovalo jen občas. Myslím, že tam bylo zbytečně moc vaty. Stále se však jedná o geniální nekonvenční trefnou satiru. Člověk si říká, že Sasha už musí polevit a žádné šokující extra scény od něho už neuvidíme, a on si pak vleze do sloní vagíny a nechá si to udělat gigantickým sloním pyjem - opravdu nezapomenutelná geniální scéna. No a rakety v análu člověk taky hned tak někde nevidí. Takže Sasha má stále co nabídnout a stále dokáže překvapit a šokovat. Dal bych i pět hvězdiček, ale přišlo mi, že to mohlo být daleko lepší, kdyby si to drželo tempo Diktátora. ()

SaMaeL98

Sloní semeno prý v našich lékárnách neprodávají. Jaká škoda. Tenhle rok žádná kvalitní komedie nevyšla a já jsem byl velice rád, že jsem narazil na Grimsbyho. Komedie plná nechutných vtipů, nechutných činů, nechutných lidí. Co jiného bychom si mohli přát. Sacha se pro takové role přímo narodil. Pobavil jsem se. Nebylo to top of the top, ale **** úplně napohodu. ()

Alvin

Sacha Baron Cohen je pro mě zábavnější, když si dělá v polodokumentární formě srandu z bigotních američanů, náboženských fanatiků nebo krutohustejch gangstamothafucka raperů. Tohle nebylo špatné, pár scén je k popukání, několik dalších ke zblití, ale že jsem po dlouhé době slyšel ve filmu Parklife od Blur, tak mu ty tři vyšiju. ()

Martinko991

Cohen v podstate nesklamal ale ani nijak neoslnil ničím novým (možno slonia scénka;)), komédiá nabitá tím pravým "Boratovským" humorom a musím povedať že ma nenudila a pri niektorých scénkach som sa vážne nasmial. 7/10 ()

Signore

Jelikož poměr dobrých a špatných (a navíc často dost nechutných) vtipů je v tomto filmu v ještě únosném poměru, musím přiznat, že jsem se zasmál (nečekaně) často. Jinak ale souhlasím s hodnocením uživatele Malarkey (shodou okolností jsem také po x té ve stejnou dobu viděl Zvíře) a ve zbytku odkazuji na komentář Mattyho. ()

rime

Musíte tomu dát šanci, což je opravdu, ale opravdu dost těžký. Mě to trvalo zhruba rok než jsem k tomu filmu vrátil a nedám na něj dopustit. ()