Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mrx.friend
  ****

  Ale no tak, odhlídněte od toho, že to nepůsobí jako přirozenej sitcom. Berte tu určitou křečovitost, teatrálost a afektovanost humoru spíš jako návštěvu divadla. Hlášek se tu najde dost (i když netvrdím, že jsem se pokaždý válel smíchy po zemi), ale na další řadu se s klidnym svědomím těšim, holt slabost pro Matthewa Perryho se nezapře ;)(2.9.2015)

 • novoten
  ***

  1. série - 60% - Projekt, který se Matthew Perry snažil dostat na obrazovky údajně dlouhé roky, nakonec působí trochu smutně. Je totiž i vzhledem ke svému téměř padesát let starému předobrazu kompletně oldschoolový, kvalitativně proměnlivý, ale hlavně zapomenutelný. Alespoň pokud všechno nebere do ruky ústřední dvojka. Jejich dokonalý timing jakkoli triviálních gagů dovede i tu nejočividnější linku k divákovu úsměvu a právě díky nim se tak vyplatí do jednoho rušného bytu zas a znovu vracet. Problém je ovšem u vedlejších postav. Když se do popředí dostanou Dani nebo Emily, je to pořád ještě docela fajn, ale třeba scény s Royem nebo Murphem už jsou občas na hranici utrpení. Na další epizody se přesto docela těším. Lennonovy věčně vytřeštěné bulvy nebo Perryho křečovitý úsměv se nemají šanci omrzet, byť tentokrát ve formě jednorázového nenáročného odpočinku. 2. série - 50% - Oněch deset procent vyjadřuje hlavně jednu věc. Je jí onen drobný, ale bohužel o to palčivější rozdíl mezi loňskou příjemnou staromódností a letošní zbytečnou zastaralostí. Vtip funguje už pouze v přímé interakci Felix-Oscar a nebýt přítomna spolehlivá Teri Hatcher, odstřelím druhý rok nového Podivného páru ještě níž. Aby sympaťáci jako Wendell Pierce nebo Yvette Nicole Brown působili, že nedokážou podat sebebanálnější hlášku, to už je vážně umění. 3. série- 40% - Na stejné vlně jako minulý rok. Opakuje se jak to lepší, tedy nepřekvapivě kontrast hlavní dvojice, tak to horší, tedy nijakost všech ostatních. Bohužel se občas dostaví i okamžiky čiré trapnosti, protože několik epizod (koukám na vás, tučňáci) postrádá sebemenší pointu nebo náznak prachobyčejného humoru. Průměrné hodnocení tak seriálu zachraňuje jen a pouze můj respekt k Perrymu. Zrušení je pro tuhle partu kýženým vysvobozením.(30.5.2015)

 • Coleator
  ***

  Když jsem zjistil, že se Matthew Perry znovu objeví na televizních obrazovkách, měl jsem opravdu radost, protože z představitelů Přátel jsem ho měl s Davidem Schwimmerem vždycky nejradši. Doufal jsem, že se nový seriál svou kvalitou alespoň vyrovná zrušenému Go On. Jenže... Pilot se mi docela líbil, jenže u následujících dílů častěji přemýšlím, jestli ten smích v pozadí opravdu myslí vážně - škoda, snad Matthew ještě dostane další šanci... edit: Pátý díl pobavil, šestý také nebyl úplně špatný - asi budu koukat dál...(15.3.2015)

 • snebka

  Pilot - Průměr, pár vtipných okamžiků tam bylo (všechno Perry), ale za více než tři hvězdy zatím ne 60 / 100 2. Díl - o něco slabší než pilot. Vedlejší postavy zatím žádná sláva, pořád to táhne hlavně Perry 50 / 100 3. Díl - Lepší než první dva několik zábavných momentů, lehký nadprůměr 65 / 100 4.Díl - Přirovnal bych ho k předchozímu dílu, lehký nadprůměr 65 / 100(20.3.2016)

 • house336
  ***

  Po pilotu se to pohybuje okolo těch 3*, ale není to nic světoborného. Už po dvou minutách mě ten umělý smích absolutně vytáčel, především proto, že byl velmi nahlas, aby hloupý divák pochopil, že teď se má smát a navíc k němu ani nebyli správné chvíle. Zápletka je velmi jednoduchá a okoukaná, stejně tak vtipy jsou většinou na hranici klišé. Co to drží celkem dobře je hlavní dvojice. Uvidíme, jak dál./ Po první sérii se to hodnocení mírně zvedlo. Ten seriál je příjemný a hlavně není trapný. Trochu mě mrzí, že Matthew Perry si v posledních letech píše neustále ty samé postavy, akorát jim mění jméno. Nicméně si myslím, že se to může na obrazovkách udržet nějakou dobu.(17.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace