Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Georgex
  ***

  Sitcom, který by jakoby zaspal dobu a působí jakoby jste se probudili zpět v devadesátých letech, kdy seriálů stojících na nevrlém hlavním hrdinovi vznikalo velké množství. Ano, je to remake úspěšného filmu a seriálu ze sedmdesátých let, což ovšem většině diváků může být jedno, jelikož u nás příliš známý není. Každopádně jedno Matthew Perrymu upřít nelze, opravdu se snažil zachovat kouzlo a atmosféru předlohy, nicméně ono to působí dosti kostrbatě a bohužel daný komik stále stojí ve stínu Chandlera a nepomůže k tomu ani poměrně vtipný kolega. Moje hodnocení 55%.(4.9.2015)

 • ScarPoul
  ****

  Čakal som z hodnotení niečo podstatne horšie. Odd Couple nie je Go on. Nemá takú osobitosť, alebo charakteristiku. Ale rovnako je sitkom plný sympatických postáv a podarených vtípkov. Tie síce občas tlačia na pílu a strácajú na trefnosti, ale na spríjemnenie večera je to seriál viac menej dostačujúci. Bohvie kam to celé bude smerovať, ale takto dávam 4. Naozaj som sa niekoľko krát veľmi schuti zasmial. 1. séria - 70%. Stále ma to baví. Možno to nemá také tie dôležité momenty, kedy vás seriál chytí za srdce ale som nesmierne šťastný že Matthew Perry hrá aj napriek tomu, že to už dlho nie je to čo to bývalo. 2. séria 70% Trošku to upadá na kvalite. Stále fajn na zabitie času. Ale po určitom čase tam zostane tá pachuť, že Matthew Perry mal vždy naviac. 3.séria -55%(24.7.2015)

 • Coleator
  ***

  Když jsem zjistil, že se Matthew Perry znovu objeví na televizních obrazovkách, měl jsem opravdu radost, protože z představitelů Přátel jsem ho měl s Davidem Schwimmerem vždycky nejradši. Doufal jsem, že se nový seriál svou kvalitou alespoň vyrovná zrušenému Go On. Jenže... Pilot se mi docela líbil, jenže u následujících dílů častěji přemýšlím, jestli ten smích v pozadí opravdu myslí vážně - škoda, snad Matthew ještě dostane další šanci... edit: Pátý díl pobavil, šestý také nebyl úplně špatný - asi budu koukat dál...(15.3.2015)

 • novoten
  ***

  1. série - 60% - Projekt, který se Matthew Perry snažil dostat na obrazovky údajně dlouhé roky, nakonec působí trochu smutně. Je totiž i vzhledem ke svému téměř padesát let starému předobrazu kompletně oldschoolový, kvalitativně proměnlivý, ale hlavně zapomenutelný. Alespoň pokud všechno nebere do ruky ústřední dvojka. Jejich dokonalý timing jakkoli triviálních gagů dovede i tu nejočividnější linku k divákovu úsměvu a právě díky nim se tak vyplatí do jednoho rušného bytu zas a znovu vracet. Problém je ovšem u vedlejších postav. Když se do popředí dostanou Dani nebo Emily, je to pořád ještě docela fajn, ale třeba scény s Royem nebo Murphem už jsou občas na hranici utrpení. Na další epizody se přesto docela těším. Lennonovy věčně vytřeštěné bulvy nebo Perryho křečovitý úsměv se nemají šanci omrzet, byť tentokrát ve formě jednorázového nenáročného odpočinku. 2. série - 50% - Oněch deset procent vyjadřuje hlavně jednu věc. Je jí onen drobný, ale bohužel o to palčivější rozdíl mezi loňskou příjemnou staromódností a letošní zbytečnou zastaralostí. Vtip funguje už pouze v přímé interakci Felix-Oscar a nebýt přítomna spolehlivá Teri Hatcher, odstřelím druhý rok nového Podivného páru ještě níž. Aby sympaťáci jako Wendell Pierce nebo Yvette Nicole Brown působili, že nedokážou podat sebebanálnější hlášku, to už je vážně umění. 3. série- 40% - Na stejné vlně jako minulý rok. Opakuje se jak to lepší, tedy nepřekvapivě kontrast hlavní dvojice, tak to horší, tedy nijakost všech ostatních. Bohužel se občas dostaví i okamžiky čiré trapnosti, protože několik epizod (koukám na vás, tučňáci) postrádá sebemenší pointu nebo náznak prachobyčejného humoru. Průměrné hodnocení tak seriálu zachraňuje jen a pouze můj respekt k Perrymu. Zrušení je pro tuhle partu kýženým vysvobozením.(30.5.2015)

 • Tom Riddle
  **

  Matthew Perry ve svojí nejhorší formě (jakožto fanda Friends či Studia 60 prakticky brečím, když vidím, jak dopadnul, a tady znuděně a sotva srozumitelně odříkává jednu za druhou repliky ze "100 a jedna nejrecyklovanějších sitcomových hlášek," ale taková je holt asi cena za alkoholismus a vyšňupání kamionu kokainu) obklopený partou nevýrazných vedlejšáků (až na hostovačky Teri Hatcher, Susan Mayer 4ever) a zoufale herecky zaostávající za parťákem Thomasem Lennonem. Humor vyplývající z kontrastu mezi lajdáckým Oscarem (Perry) a análním (chuckle) Felixem (Lennon) umí být chvílemi i fajn, ty lepší okamžiky se ovšem topí v záplavě klišé, kýče, zbytečného opakování, předvídatelnosti, klišé a kýče. The Odd Couple není čistým sitcomovým zlem, je ale seriálem naprosto zbytečným, a to je snad ještě horší.(1.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace