Poměrně povedený ročník (provedením) a taktéž nečekaně vhodný výběr moderátorky, která se sice chvíli hledala, ale našla se velmi brzy. Velká radost hlavně pro ocenění herců z Díry u Hanušovic. Slušný večer a předávání s několika vtipnými a úsměvnými momenty. Rozpačitá chvíle byla snad jen jedna, takže za 2014 má Český lev ode mě palec nahoru.(21.2.2015)

• KASUGI

Český film je dávno v prdeli, tak k čemu taková estráda. Točí se dokola pouze jeden žánr: "odnikudnikam" opruz.. Scénáristi stojí za hovno a i kdyby se našel schopný režisér, tak v podstatě nemá co točit. Druhá věc pak je, kolik dobrých a originálních scénářů je už předem odmítnuto nějakým papalášem od produkce, páč čeští produkční to s pěnězi neumějí a jejich mentalita se řídí jednoduchým "zákonem": dramata a komedie jsou levné a veškeré ostatní žánry jako sci-fi, fantasy a spol. musí stát 100 melounů a výše. Takže zatímco americká seriálová produkce se čím dál víc svou velkolepostí a zaměřením podobají kinovým filmům, u českého filmu je to zcela obráceně a já opravdu nechci v kině platit dvě stovky za nějakou vztahovou drama mrdku, která jako by z oka vypadla Soukromým pastem, Nevinným lžím apod. HOWG!(22.2.2015)

Pro mě velice příjemné překvapení. Lucky Výborné jsem se nejvíc bál, ale zvládla to fakt výborně a slušelo jí to. Předávání cen kapacitami z oboru medicíny byl zajímavý tah, na který jsem si musel zvykat, ale nakonec jsem musel uznat, že to bylo lepší, než zasloužilé a vysloužilé celebrity se svými trapnými vtípky. Hudební vložka zvolena také dobře. Přestěhování do Rudolfina Lvům prospělo. Akorát ta nová soška je fakt divná. Celkově vzato po dlouhé době velmi příjemné předávání, které rozhodně neudělalo českému filmu ostudu.(22.2.2015)

Velké zlepšení oproti předchozímu ročníku - hlavně díky za mnohem snesitelnější představování nominovaných, nechat mluvit samotné nominované je mnohem lepší než tradiční suché pouštění ukázek. Výborná je příjemná civilní moderátorka. To, že ceny předávali lékaři, bylo sice zajímavé zpestření, nicméně pointu tohoto nápadu jsem vůbec nepochopil. Nejhorší byl moment s nesnesitelnou senilní Vihanovou, to už jsem sahal po ovladači (vlastně myši). No a výsledky celkem očekávané, nejlepší je sice Pojedeme k moři, ale Cesta ven mi nevadí. Aspoň to všem "slušným Čechům, co nejsou-rasisty-ale" zvedlo mandle, tak to má být.(21.2.2015)

• xxmartinxx

Hele, snažili se. Jasně že pozvat si všechny ty doktory byl strašnej nesmysl a bylo naprosto hloupý čekat, že by to mohlo fungovat, ale třeba už se naučili napsat "scenárista" s krátkým "a", což vloni v medailoncích ještě neuměli. Jinak hodnocení je nízké, protože smrtící antitempo se dalo sotva vydržet, jinak jsem ale vůči celému večeru smířlivý a vnímám ho spíš pozitivně.(22.2.2015)

• - Organizátori sľubovali, že na ceremónii vystúpi Jim Carrey, lenže na pódiu sa objavil nejaký jeho dvojník. A hoci to bolo publiku podozrivé, deň po kolosálnom zlyhaní ešte zúfalo presviedčali médiá a verejnosť, že ich Jim Carrey bol pravý. Ako zaujímavosť si to všimli v britskom Guardiane, Daily Mail aj vo francúzskom Figare. „Stali sme sa obeťou žartu," priznali neskôr Česi v stanovisku. Oklamala ich falošná agentúra, ktorá sa celý čas správala profesionálne. (Zdroj: SME) (hippyman)