• Tommassi3

Tak si myslím, že tohle opravdu není Cesta ven z toho (kr)kavčího deliria.. Výborná rádoby moderátorka i estrádní koncept celého projektu, tradiční plky vítězů, z nichž naprosto vybočoval jen vtipný a celý večer bezprostřední Ivan Trojan.. Navíc mě dlouho samotný výběr některých oceněných, byť naprosto očekávaný, v rámci Českého lva tak nerozladil !!(21.2.2015)

• KASUGI

Český film je dávno v prdeli, tak k čemu taková estráda. Točí se dokola pouze jeden žánr: "odnikudnikam" opruz.. Scénáristi stojí za hovno a i kdyby se našel schopný režisér, tak v podstatě nemá co točit. Druhá věc pak je, kolik dobrých a originálních scénářů je už předem odmítnuto nějakým papalášem od produkce, páč čeští produkční to s pěnězi neumějí a jejich mentalita se řídí jednoduchým "zákonem": dramata a komedie jsou levné a veškeré ostatní žánry jako sci-fi, fantasy a spol. musí stát 100 melounů a výše. Takže zatímco americká seriálová produkce se čím dál víc svou velkolepostí a zaměřením podobají kinovým filmům, u českého filmu je to zcela obráceně a já opravdu nechci v kině platit dvě stovky za nějakou vztahovou drama mrdku, která jako by z oka vypadla Soukromým pastem, Nevinným lžím apod. HOWG!(22.2.2015)

• klúčik

Český lev 2014... Nastal určitý posun dopredu?? Po posledných trápnych ročníkoch určite.. Ale to bolo asi všetko..Hlavný víťaz ročníka film Cesta ven, herečka či neherečka roka.. to je asi len sranda??? Film som nevidel a ani ma neláka ho vidieť, stačí prísť na určité miesta a film je tu v plnej realite... Toto hranie na Oscarov hodnotím 10%.(22.2.2015)

• Pepinec

Uznávám, že tenhle ročník se bezpochyby povedl víc než kupříkladu prezentace ubohosti v podání Lucinky Bílý z před pár let. Jenže to je asi taková poklona, jako říct Vochomůrkovi, že je sice tlustší než Křemílek, ale za to menší. Mně by ani tak nevadily samotné výsledky, alespoň ty totiž nejsou chybou pořadu, jako neumírající česká touha hrát si na Halyvůd ve snaze zamaskovat neschopnost najít si svou vlastní přirozenou cestu. Uvadající kulturnost našeho národa bohužel pohřbívají i ti, kteří by nám ji naopak měli navracet. Pročpak je asi takový rozdíl mezi načančanými hvězdičkami filmových pláten a opravdově působícími doktory? Doktor se totiž musí starat především o své pacienty, jinak mu umřou. Načančaná hvězdička stojí před zrcadlem a trénuje si děkovnou řeč, kterou pak stejně posere. Nedivte se proto, až vám vaši pacienti - filmové publikum - vyhyne definitivně.(18.6.2015)

• Coleator

Předávající lékaři mají můj velký respekt, ale opravdu byste před získáním svého prvního Českého lva chtěli poslouchat, jak se upravuje odříznutý obličej před transplantací? Jenom jsem čekal, kdy se někomu z právě zabíraných udělá špatně... Přiznám se, že jsem viděl přenos až od vyhlášení herečky v hlavní roli, ale opravdu mě nijak netrápí, že jsem toho nestihl více... Snad se zítřejší Oscaři povedou víc...(21.2.2015)

• - Organizátori sľubovali, že na ceremónii vystúpi Jim Carrey, lenže na pódiu sa objavil nejaký jeho dvojník. A hoci to bolo publiku podozrivé, deň po kolosálnom zlyhaní ešte zúfalo presviedčali médiá a verejnosť, že ich Jim Carrey bol pravý. Ako zaujímavosť si to všimli v britskom Guardiane, Daily Mail aj vo francúzskom Figare. „Stali sme sa obeťou žartu," priznali neskôr Česi v stanovisku. Oklamala ich falošná agentúra, ktorá sa celý čas správala profesionálne. (Zdroj: SME) (hippyman)