Pro mě velice příjemné překvapení. Lucky Výborné jsem se nejvíc bál, ale zvládla to fakt výborně a slušelo jí to. Předávání cen kapacitami z oboru medicíny byl zajímavý tah, na který jsem si musel zvykat, ale nakonec jsem musel uznat, že to bylo lepší, než zasloužilé a vysloužilé celebrity se svými trapnými vtípky. Hudební vložka zvolena také dobře. Přestěhování do Rudolfina Lvům prospělo. Akorát ta nová soška je fakt divná. Celkově vzato po dlouhé době velmi příjemné předávání, které rozhodně neudělalo českému filmu ostudu.(22.2.2015)

• klúčik

Český lev 2014... Nastal určitý posun dopredu?? Po posledných trápnych ročníkoch určite.. Ale to bolo asi všetko..Hlavný víťaz ročníka film Cesta ven, herečka či neherečka roka.. to je asi len sranda??? Film som nevidel a ani ma neláka ho vidieť, stačí prísť na určité miesta a film je tu v plnej realite... Toto hranie na Oscarov hodnotím 10%.(22.2.2015)

• xxmartinxx

Hele, snažili se. Jasně že pozvat si všechny ty doktory byl strašnej nesmysl a bylo naprosto hloupý čekat, že by to mohlo fungovat, ale třeba už se naučili napsat "scenárista" s krátkým "a", což vloni v medailoncích ještě neuměli. Jinak hodnocení je nízké, protože smrtící antitempo se dalo sotva vydržet, jinak jsem ale vůči celému večeru smířlivý a vnímám ho spíš pozitivně.(22.2.2015)

Poměrně povedený ročník (provedením) a taktéž nečekaně vhodný výběr moderátorky, která se sice chvíli hledala, ale našla se velmi brzy. Velká radost hlavně pro ocenění herců z Díry u Hanušovic. Slušný večer a předávání s několika vtipnými a úsměvnými momenty. Rozpačitá chvíle byla snad jen jedna, takže za 2014 má Český lev ode mě palec nahoru.(21.2.2015)

• Tommassi3

Tak si myslím, že tohle opravdu není Cesta ven z toho (kr)kavčího deliria.. Výborná rádoby moderátorka i estrádní koncept celého projektu, tradiční plky vítězů, z nichž naprosto vybočoval jen vtipný a celý večer bezprostřední Ivan Trojan.. Navíc mě dlouho samotný výběr některých oceněných, byť naprosto očekávaný, v rámci Českého lva tak nerozladil !!(21.2.2015)

• - Organizátori sľubovali, že na ceremónii vystúpi Jim Carrey, lenže na pódiu sa objavil nejaký jeho dvojník. A hoci to bolo publiku podozrivé, deň po kolosálnom zlyhaní ešte zúfalo presviedčali médiá a verejnosť, že ich Jim Carrey bol pravý. Ako zaujímavosť si to všimli v britskom Guardiane, Daily Mail aj vo francúzskom Figare. „Stali sme sa obeťou žartu," priznali neskôr Česi v stanovisku. Oklamala ich falošná agentúra, ktorá sa celý čas správala profesionálne. (Zdroj: SME) (hippyman)