Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  *****

  Trošku som sa pýtal sám seba, či by mi k spokojnosti nestačila len samotný súdny prípad, ktorý mal dokonalý priebeh. Bál som sa totiž spracovania mysterióznosti. No Hackford ma vyviedol z omylu. Zamotané vzťahy filmu ešte nerobia mysterióznym, ale to je vedľajšie. Démonický Al Pacino mi vyrazil dych aj s českým dubbingom. Aký by bol potom zážitok v originále. A zvládnutie záveru nekomentujem. 90%.(19.5.2007)

 • Dever
  *****

  Soundtrack James Newton Howard: 1. Main Title ,2. New York ,3. Milton ,4. Rendevous ,5. Lovemaking ,6. Chrstabella ,7. Apartment Building ,8. Barzoon ,9. Montage ,10. Geddes/Weaver ,11. Baby ,12. Finish the Story ,13. Time ,14. Cullen Gets Off ,15. Suicide ,16. Can't Have Children ,17. Baka ,18. 57th Street ,19. Air on the G String ,20. Church ,21. I Rest My Case ,22. Fire ,23. Ring ,24. Finale (Dialogue) ,(12.5.2011)

 • Cival
  ****

  Když bych se pokoušel sestavit žebříček nejlepších hereckých výkonů všech dob, Pacinův ďábel by byl určitě zatraceně vysoko. Brilantní studie, v níž drzý úsměv a divoké křepčení funguje stejně dobře jako Hackfordovo labužnické zneklidňování zvuky a temnými tóny orchestru. I Reeves boduje, ale nejvíc si cením scénáře, který dokázal nejen ustát kombinaci pekelnické fantazijní nadsázky s realistickým thrillerem, ale takřka geniálně jej zakomponovat i do existenciálního kontextu lidské marnivosti a nestability všehomíra. Pecka s náběhem na pět hvězd...(4.6.2005)

 • novoten
  *****

  Kdo by věřil, že po mírně unaveném úvodu budu na konci tak nadšený? Po každé projekci se těším na další zhlédnutí, kdy už už čekám, že se mi rozjezd bude v kontextu dalšího děje zdát lepší. Takhle je až moc nevinný, ale o to větší překvapení přichází, když začne příběh už prakticky ve třetině velmi zajímavě nabírat tempo a atmosféra zhoustne natolik, že za každým záběrem čekáte leknutí. Není se čemu divit, režisér Hackford umí nasadit hodně znepokojivé momenty (geniální a temná sexuální scéna) a do nevinných okamžiků kontrastně přidává obrazové i zvukové vsuvky tajemna. Těžko ale posoudit, nakolik by uspěl, nebýt herců. Reeves totiž předvádí nejlepší výkon své kariéry a Pacino se díky tomuto dílu definitivně stal nedostižným hereckým chameleonem.(26.8.2006)

 • kOCOUR
  *****

  Excelentní thriller se slabším rozjezdem, ale zato výborně vypilovaným finálem. Al Pacino je s přehledem nejlepším filmovým satanem a Nicholson s Keitelem mu nasahají ani po nehet na malíčku pravé nohy. Reeves konečně potlačuje fámy o svém neherectví! Pekelná pětihvězdičková záležitost, možno vidět několikrát bez ztráty jakéhokoliv kouzla...(25.8.2002)

 • - Christabella Andreoli (Connie Nielsen) mluví ve filmu italsky. V italské verzi filmu mluví španělsky. (DareDeer)

 • - Brzdná dráha vozidla, které srazí člověka z ministerstva, je kolmo na silnici, ne ve směru jízdy. Stopy po pneumatikách jsou vidět ve chvíli, ky se Kevin (Keanu Reeves) přibližuje a sklání k mrtvole. (AmonK)

 • - V záběru, kdy se Mary Ann (Charlize Theron) zamyká v nemocničním pokoji, má na sobě levou pantofli. V dalším záběru, když se ohýbá pro zrcátko, má pravou. (PSJR)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace