Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  *****

  Zručně namixovaný koktejl kvalitní filmařiny, dobrého příběhu, správě moralizujícího námětu s hororovým nádechem a v neposlední řadě strhujících hereckých výkonů (zejména lahůdkového Pacina, který na sebe strhává veškerou pozornost)... A co je důležité, celý děj je precizně gradovaný, od svižného úvodu, až po grandiózní finále v Miltonově kanceláři nemáte důvod se nudit. Šmrncovní film, který s klidným srdcem doporučím filmovému laikovi i náročnějšímu divákovi. "Vanity, definitely my favorite sin..." 90%(23.12.2006)

 • genetique
  *****

  Trošku som sa pýtal sám seba, či by mi k spokojnosti nestačila len samotný súdny prípad, ktorý mal dokonalý priebeh. Bál som sa totiž spracovania mysterióznosti. No Hackford ma vyviedol z omylu. Zamotané vzťahy filmu ešte nerobia mysterióznym, ale to je vedľajšie. Démonický Al Pacino mi vyrazil dych aj s českým dubbingom. Aký by bol potom zážitok v originále. A zvládnutie záveru nekomentujem. 90%.(19.5.2007)

 • Boss321
  ****

  Výborně napsaný a ještě lépe zahraný thriller. Al Pacino zahrál další ze svých úžasných kreací a roli ďábla si vysloveně užívá. Keanu Reeves hraje jako o život a Charlize Theron jako psychicky rozpadající přítelkyně nemá chybu. Nejlépe jde film charakterizovat větou, kterou pronese Al Pacina "Ješitnost je rozhodně můj nejmilejší hřích".......(10.2.2008)

 • choze
  ****

  Novodobý Faust. Nejlepší příspěvek satanistické filmové vlny konce milénia (KONEC SVĚTA, DEVÁTÁ BRÁNA, STIGMATA), spolu s PŘICHÁZÍ SATAN a VYMÍTAČ ĎÁBLA nejlepší satanistický film vůbec a ultimátní právnické drama. Jen ty okatě digitální efekty si mohli odpustit. Al Pacino je ďábel (tentokrát doslova).(8.11.2005)

 • Faidra
  ****

  Já pořád, odkud je mi ten chlápek povědomej a konečně jsem si vzpomněla, že jsme se kdysi potkali v Plzni na fakultě. Jojo, je nám vždycky dáno po větší moci toužit, tudíž lépe v pekle vládnout nežli v nebi sloužit... proto se tomu pánovi bude ve vlastech českých, kde jsme už dávno dokázali změnit nejoblíbenější hřích ješitnosti v ctnost, bude vždycky dařit až na věky věků amen. A já definitivně přestávám sbírat a vyprávět vtipy o právnících. Pravdivost a vtipnost nejdou moc dohromady.(29.10.2009)

 • - Venkovní nádvoří vedoucí z kanceláře Johna Miltona se ve skutečnosti nachází v 50. patře jedné newyorské budově. (Kulmon)

 • - Medzi Keanu Reevesom a herečkou, hrajúcou jeho matku (Judith Ivey), je vekový rozdiel len necelých 13 rokov. (Hamaradža)

 • - Aby se Charlize Theron dobře připravila na roli Mary Ann Lomaxové, trávila po dobu trvání natáčení hodinu denně v ordinaci psychoterapeuta, aby se naučila "vypadat jako schizofrenik". (DareDeer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace