Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nunka
  *****

  Diabolsky presvedčivý miestami skutočne kultový film z justičného prostredia a je čudné po ňom moralizovať....zvlášť keď vo viacerých profesiách (nielen v advokátskych, aj keď v nich je to asi najokázalejšie- sorry Wormboy, respekt!) je štipka zvrátenosti, nespravodlivosti, anticharakteru...kto chce bojovať (lobovať) za vrahov, psychopatov a high society mandatov, nech tak robí, snáď je to adrenalín (finančný?). Proste film bol ako celok skvelý, po výkone Al Pacina obohacujem svoju hereckú špičku.(11.7.2008)

 • Fr
  *****

  Nikdo nevyhrává věčně - (zjevení Janovo 18). Co už může být zajímavějšího než sledovat: 1. právnické kauzy, ve kterých se opravdu nejedná o ukradené králíky, 2. osamělou manželku v New Yorku, která má šílené vidiny a představy, 3. pekelný herecký výkon a charisma Al Pacina, a při tom nechat ďábla nahlédnout do nitra sama sebe a zjistit, že jako obyčejný smrtelník nemám možnost volby? Snad poslouchat dialogy Reeves – Al Pacino (,,Kdo jsi?“ ,,Mám spoustu jmen.“ ,,Satan?“ ,,Říkej mi otče!“), které vás nutí být ve střehu, i když se vlastně nic neděje. Speciálních efektů zde není mnoho, ale jsou použity ve správný čas na správném místě. Všimněte ďábelských interiérů! A hudba, zvuk! A herci? Netřeba speciálního komentáře! ,,Jménem Ježíše Tě zavrhujeme Satane!“ Ale tenhle film bych nechal vysvětit!(13.12.2006)

 • Shit
  ****

  vybornej film, ale jako horor mi to moc nepřipadá, rozhodně nečekejte že se budete nějak moc bát, má to spíš dobrou atmosféru a výborný herecký výkony Keanu Reevese a Al Pacina, hlavně se mi hodně líbil Al Pacino jako ďábel, na kterého se perfektně hodí. mínus tohohle filmu je jeho délka, která je docela hodně přetáhnutá a taky konec se moc nepovedl, ale jako celek to dá výbornej film(15.3.2005)

 • Tom Hardy
  *****

  Vždycky fascinovaně pozoruji ten závěr, ve kterém Pacino skloubí shakespearovský způsob projevu s neskutečným hereckým nasazením, díky kterému mám skoro chuť jeho postavě fandit. "Já jsem humanista", není důležitá absurdnost toho tvrzení, důležité je to, že by mu to člověk i věřil. Pacinův Satan je jednoznačně jednou z nejlepších filmových postav, co jsem viděl a právě proto bylo třeba vícero projekcí, abych docenil i Reevese a Theronovou - oba si tu sáhnou na dno a oběma jsem věřil veškeré emoce (a způsob, jakým trpí postava Charlize, to je neuvěřielně intenzivní část příběhu, která by sama o sobě mohla sloužit coby torzo nějakého vlastního filmu). Scénář je podobně jako třeba u filmu V moci ďábla obdivuhodný ve svém ladném skloubení mystického a racionálního a i když je film možná o trošičku delší, než by bylo třeba, každou minutu je zajímavý. "Proč právě právníci? Protože se dostanou všude." Po čertech pravdivé...(29.9.2002)

 • sepp
  *****

  Demonicky thriller s uzasnym Al Pacinem a prekvapivym K. Reevesem, ktery dokaze nejen letat a kopat kolem sebe, ale i hrat ;) A atmosfera je opravdu "spalujici", triky nijak uzasne, ale precizni a pusobive. Cely film je pojat vizuelne komorne a pritom v nekterych scenach naprosto impozantne. A jeste jednou, Al Pacino... ja vim, ze se opakuji, ale to je proste PAN herec.(21.9.2003)

 • - Sochař Frederick Hart a Episkopální Národní Katedrála ve Washingtonu žalovali Warner Brothers kvůli soše, která se ve filmu objeví a velice připomíná Hartovu sochu "Ex Nihilo", která se nachází nad chodem do katedrály. Nakonec byla vyjednána dohoda, že se socha ve filmu objeví na jednu minutu. (liquido26)

 • - Pôvodne mal film režírovať Joel Schumacher už v roku 1994 s Bradom Pittom v hlavnej úlohe. Ako ďalší boli do tejto roli zvažovaní Christian Slater, John Cusack a Edward Norton. (misterz)

 • - Když je Lomax na konci filmu v Miltonově kanceláři, říká: „je lepší vládnout v pekle, než sloužit v nebi“. To pochází z epické básně Ztracený ráj od Johna Miltona. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace