Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faidra
  ****

  Já pořád, odkud je mi ten chlápek povědomej a konečně jsem si vzpomněla, že jsme se kdysi potkali v Plzni na fakultě. Jojo, je nám vždycky dáno po větší moci toužit, tudíž lépe v pekle vládnout nežli v nebi sloužit... proto se tomu pánovi bude ve vlastech českých, kde jsme už dávno dokázali změnit nejoblíbenější hřích ješitnosti v ctnost, bude vždycky dařit až na věky věků amen. A já definitivně přestávám sbírat a vyprávět vtipy o právnících. Pravdivost a vtipnost nejdou moc dohromady.(29.10.2009)

 • xxmartinxx
  ****

  Zajímavý film s originálním nápadem. Al Pacino podává nepřekvapivě skvělý výkon a Keanu se taky nemusí zrovna stydět. Film má pomalejší začátek, ale tím spíš se dá vžít do kůže hrdinovi. Je uvěřitelný a změny, kterými prochází jsou většinou uvěřitelné rovněž. Konec je naopak docela rychlý a mě mrzí, že jsem si Pacina neužil déle v zajímavější části jeho charakteru.(12.12.2009)

 • Gilmour93
  *****

  Ďáblova ctnost je v jeho slabinách a Hackfordův film jich má pramálo. Těžko říct, jakým způsobem uplatnil Pacino Stanislavského metodu, ale jeho „Louis Cyphre“ je nedostižný. Ironický, popichující, všemocný - přesně podle mých představ. No řekněte mi, není svůdnější stát na jeho straně..? Pekelný happy end vás polechtá na citlivých místech rozžhaveným rudým trojzubcem. „Vanity.. Definitely my favorite sin.“(5.1.2009)

 • Shit
  ****

  vybornej film, ale jako horor mi to moc nepřipadá, rozhodně nečekejte že se budete nějak moc bát, má to spíš dobrou atmosféru a výborný herecký výkony Keanu Reevese a Al Pacina, hlavně se mi hodně líbil Al Pacino jako ďábel, na kterého se perfektně hodí. mínus tohohle filmu je jeho délka, která je docela hodně přetáhnutá a taky konec se moc nepovedl, ale jako celek to dá výbornej film(15.3.2005)

 • salahadin
  *****

  Přesně takhle si představuju satana - ne rohatýho belzebuba smrdícího sírou, míchající obří vařečkou v kotli, kde se potápí Hitler a Stalin zkouší novej šnorchl, ale jako pekelně lstivýho pokušitele, který ničí štěstí, život a všechnu radost člověka líbivými pozemskými slastmi - přes slávu a prachy po milostnou touhu. Dá vám všechno to pěkný, co se na tomhle světě dá užít...ješitnost, to je jeho nejoblíbenější hřích. Nekompromisní scénář, velký Al, který působí fakt zle, a Reevesova nejlepší role. K tomu morální dilema, které snad nemůže dát spát všem právníkům. Bravurně natočený thriller o tom, že když nakupujeme v satanově krámku, musíme mu taky u pokladny zaplatit. Ale čím, to je na něm.(25.2.2010)

 • - Film byl původně zamýšlen jako blockbuster s větším množstvím zvláštních efektů a Al Pacino v něm odmítl hrát celkem pětkrát. Když režisér Taylor Hackford provedl se scénářem několik změn, nabídl ho Pacinovi znovu. Tomu se líbil, ale nemyslel si, že dokáže zahrát Miltona dost přesvědčivě a navrhoval místo sebe Seana Conneryho nebo Roberta Redforda. (novoten)

 • - Milton (Al Pacino) promluví během filmu v šesti různých jazycích. Je to angličtina, ruština, španělština, italština, čínština a v závěru filmu pronese citát v latině. (cze.Oi)

 • - Brzdná dráha vozidla, které srazí člověka z ministerstva, je kolmo na silnici, ne ve směru jízdy. Stopy po pneumatikách jsou vidět ve chvíli, ky se Kevin (Keanu Reeves) přibližuje a sklání k mrtvole. (AmonK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace