Komentáře uživatelů k epizodě (14)

"No Luky, pochlub se. Čímpak jsi ji přihnojil? Enpékáčkem, abysme trochu vyrostli?" Šary vaří perníček, šmejdi z pasťáku dochucují jídlo v hospodě a policisté jsou tak tupí, že udělají doprovod dealerovi. Tak fajn, tohle se prostě nijak zvlášť nepovedlo a navíc nohy lákající na další epizodu byly opět o ničem.(27.5.2017)

Otěže po režiséru Ivanu Zachariášovi převzala ostřílená Alice Nellis. To, že lehce kopírujeme severské depresivní kousky, samozřejmě vnímáme. První dva díly si diváky omotávaly zajímavými dějovými uzlíky, tady nám poprvé trošku povolily a jednoduše mnohé scény neměly takový tah na bránu. Ale věřím, že jde jen o prostor k nadechnutí. Platí, že pečlivá příprava se vyplatila, dějově je to hodně silné a zajímavé, na tuzemské poměry nadprůměrné. Třetí díl se hodně věnuje chlapcům z pasťáku a neustále napnutému Janu Cinovi, který herecky mile překvapuje. Dávám tři (ač silné), abych od sebe (pro sebe) jednotlivé díly trochu odlišil. Prostě Zachariáš se mi zamlouval o krapet víc.(25.12.2016)

Budu upřímný, ale mírný pokles je znát. Předchozí dva díly si diváka získali, teď to říct nemohu. Stále vidím nadprůměr, dobře se to sleduje, ale děj se trošku odklonil od podstaty věci. Možná je to účel a nakonec se tento díl ukáže jako důležitější, ale kromě jedné podstatnější věci se nic neodehrálo. Tentokrát budu s hodnocením mírnější a snad se to dalšími díly dostane na tu správnou vlnu.(3.1.2017)

Zajímavá linka bratrské dvojice - Cina rulez - něco jako Marta Issová v Dobré čtvrti.(19.11.2016)

S01E03 - Třetí díl ze série "Pustina" z hlediska napětí stagnuje.. Herecké výkony (především Zuzany Stivínové) se naštěstí drží stále na obdivuhodně vysoké úrovni.. Příběh se ovšem plazí jako líný had.. V každém díle se pravděpodobně herci rozhodnou vrhnout stín podezření na jednu z postav, které nám v prvním díle představili.. Tuhle myšlenku si pravděpodobně vypůjčili z počátečních sérií výtečného seriálu "The Killing".. Rozhodně neumírám touhou vidět další díl, ale zvědavost mi nedá :-)(11.11.2016)

Zač je v Pardubicích perník jsme se v tomhle dílu nedozvěděli. Vlastně jsme se nedozvěděli ani mnoho jiného. Jenom mě tak napadlo, jestli se Míša nepotkala s pasáky. Ale o tom se v téhle epizodě nemluvilo taky.:-))(13.11.2016)

Šlo vidět, že tento díl režírovala Alice Nellis. Stagnovalo to...67%.(9.11.2016)

Tento díl trochu ztratil dech. Na úkor hlavní dějové linky se rozjíždějí ty vedlejší a je otázkou, jak moc jsou v příběhu důležité. Sociální drama převážilo nad krimi složkou. Stav naší mládeže je podán krajně pesimisticky. U tohoto dílu jsem měl čas i trochu se nudit a přemýšlet okolo, až jsem si vzpomněl na drama jednoho klasika, o Hamletovi...bez Hamleta. O Míše se hodně hovoří, ale nikdo ji zatím neviděl.(18.11.2016)

Příběh lehce uvízl ve výchovném ústavu, přestože se stále jedná o kvalitní záležitost, chtěl jsem původně hodnotit třemi hvězdičkami, ale díky krajně přesvědčivému Janu Cinovi pod čtyři jít prostě nemůžu.(24.4.2017)

Na poměry tohoto seriálu o něco slabší epizoda, která moc neřeší hlavní dějovou linku, spíš vaření drog... Alice Nellis se pozná, hned to šlo dolů.(26.12.2016)

Hah, kdyby Walter White viděl, jak Jan Cina uboze dělá perník, musel by se propadnout do země. Doufám taky, že se Jaroslav Dušek více zapojí do děje a zahraje velmi důležitou roli, i přes to, jaký je to prase, mi přijde sympatickej. Zatím je to dobře rozehrané.(11.9.2017)

Stále sa potulujeme po vedľajších cestách. Prekvapilo ma, že Stivínová je vyššia ako Štěpán Benoni. Dúfam, že sa dej čoskoro vráti k hlavným postavám, lebo toto bezcieľne motanie po okolí medzi feťákmi ťažko skúša moju trpezlivosť.(22.12.2016)

Vlas v polívce? NPK v pervitinu? Míšiny klíče v těžařském dole? Tenhle díl je především o „něčem, co tam nepatří“. Není na škodu zůstat pozorný, protože cejtim, že se blíží nějakej zvrat. Jinak Češi zase vtipný a Zuzana Stivínová s Eliškou Křenkovou tvoří celkem bezkonkurenčně ústřední sexy duo, na které se velmi dobře kouká. PS: Nenašla.(1.3.2017)

No mne se tenhle dil naopak libil vic, jak ty predchozi a konec dilu je presne tak, ze si rikam: "musim videt dalsi". Sice ten zacatek nebyl az tak dobry ale pote, se to dalo.(10.5.2017)