Reklama

Reklama

Deadpool 2

  • USA Deadpool 2 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Beztak se Cable nemusel vracet v čase ne? Aby zachránil Deadpoola, stačilo mu sundat ten "obojek" ne? :D

na příspěvěk reagoval Nevka, Sweat55

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

dragon94

Yoshitsune nepoznam, ale urcite je inteligencne o par levelov vyssie nez Kanal, ktory tu vystupuje pod menom Stoka. To je retard 

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Nevka

To nevím koukal jsem včéra už rovnou na tu prodlouženou verzi tak nevím co bylo v té původní :) 
Jinak Cable byl taky parádní :) a scéná v těch lázních taky :D 

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Kincl

Na to jsem se chtěl zeptat. Byly v Super Duper Cutu delší scény s Domino? Tvůrci je tam slibovali.

na příspěvěk reagoval Kincl

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Čekal jsem víc Domino :) ale jinak pecka :) i juggernaut byl lepší jak ten z x men 3

na příspěvěk reagoval Nevka

 (hodnocení, recenze)

Samej čurák to tu zase je. A Jirka zase plače, že mu někdo vyhrožuje - strašný kokot tohle!

na příspěvěk reagoval Martin741

donobonolomo

donobonolomo (hodnocení, recenze)

Spis si myslim, ze je ted doba -  dnes popirej koncentraky, zitra se ti neco stane. A zastavit to nelze mate.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

i když, dneska je nová doba, lze popírat koncentráky a nic se vám nestane, můžete opsat diplomové práce  a nic se vám nestane, může se lhát, podvádět a krást a nic se vám nestane, takže nabádat (pravda neni to vyhrožování) k mému zastřelení, cha taková prkotina. Vlastenectví !!!! 

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Zkus to. Protože "zastřelte někdo toho trotla" není výhružka. Naopak co tu předvádíš ty je křivé obvinění :-) Uvidíme na čí stranu se přikloní policisté.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

dragon94

tak když mi někdo vyhrožuje smrtí a ještě mu to příjde zábavné, tak samožejmně že se toho chytím, co mám tě nahlásit na Policii ? víš o tom, že tohle je trestné ?uvědomuješ si následky svých činů ? kolik ti musí být, když tohle napíšeš a příjde ti to zábavné......třináct, patnáct let ? nooo zkus se z toho vykroutit 

na příspěvěk reagoval dragon94

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no a dragon krásně vybrousil z toho že mi vyhrožoval zastřelením a smrtí. Tomu se řiká hajzl první třídy 

 

pro připomenutí, kdyby Dragone nedej bože chytla amnézie 

 

dragon94
 (hodnocení, komentáře)Ach bože, zastřelte už konečně toho trotla :D

 

jestli pak je to i vlastenec ? 

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Mně to tak absolutně nepřišlo a užil jsem si skoro každou scénu. Je sice pravda, že je to kapku pomalejší než se dostanou do báně, ale odtamtud už je to jízda co se ani na chvilku nezastaví. A Logan určitě není nezáživný.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

počkej, čekám jak se vyvrbí, to že se mi tady vyhrožuje zabitím, už dlouho něco takového tady nebylo. Takže pššššš 

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Sweat55

Jo povedla se. Škoda pár vyměněných hlášek, ale to asi nevadí. V traileru byli také některé hlášky jiné než pak ve filmu.

Související novinky

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch

06.02.2024

Deset let uplyne letos od té chvíle, co původem kaskadéři Chad Stahelski a David Leitch udělali obří díru do akčního světa snímkem John Wick. Ukázali, že s jednoduchým scénářem, nikterak obřím… (více)

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

Logan od Mangolda je součástí MCU kánonu

03.11.2023

Po zveřejnění informace, že se ve dalším pokračování Deadpoola, jenž je zatím bez oficiálního názvu, po několika narážkách z předcházejících dílů konečně objeví po boku Ryana Reynoldse i navrátivší… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)

Reklama

Reklama