LordSnape

Rozhodně lepší i ujetější než Bad Taste, ale i přesto se jedná jen o nastavovaná jatka s pár dobrými scénami, jako sekání zombie sekačkou na trávu nebo mixování končetin v kuchyňském mixéru. ()

Komprimus

První půlhodinka je pomalý rozjezd, ale co přijde potom, je opravdu smršť. Střeva létají vzduchem, lidé jsou rváni na kusy, krev teče proudem a atmosféra hnusu se nezastaví až do epicky brutálního konce. ()

Wall-E

Nejkrvavější komedie všech dob. Od začátku na nás Peter Jackson chrlí v plném proudu tuhle pochoutku po lokty se brodící v krvi a vnitřnostech. Při scéně s pudinkem se mi obrátil žaludek. Je tu všechno co se dá do sta minut nacpat. Od hladové krysí opice, hromady zombie, zmutované zombie, zombijské dítě až po zabijácké vnitřnosti. A to všechno v nespočtu ultraúchylných scénách nejčernějšího brutálního humoru....... A tento pán později dostal oscara za Pána Prstenů :-) Klaním se ()

DaUr

Ehm. Skvělá hudba. Co ještě dodat... Jo! Bylo to docela krvavý. Docela hodně, vlastně mám dojem, že krvavější a nechutnější film jsem v životě neviděl. Ale nejde to brát tak vážně... Věta "Tvoje máma mi sežrala psa" je ukázkovým příkladem toho, na jak křehké hranici mezi komedií a hororem se Braindead pohybuje. Stejně tak farářovo karatistické vystoupení a výrok "Nakopu vám prdel ve jménu Božím!", který je opravdu nezapomenutelný. Za zmínku stojí také sposta originálních nápadů (zombie mimimo, zombie sex, zombie sekačka), a působivý výkon hlavního "herce". Jedincům se slabým žaludkem nedoporučuji, se středním také ne, zato všelijakým úchylům rozhodně ano... ;) ()

Belbo

Takhle má vypadat parodie!!! Perfektní skloubení žánrových kliše a hrátek se symboly žánru s absurdnem. POstmoderna v akci. ()

Bobik9

To byla síla. Chápu tu šílenou kontroverznost, kvůli které je film někde zakázán. Peter Jackson trošku ujel. Oproti sérii LOTR je to diametrálně odlišné. Nicméně. 60 minut nudy! Potom to teprve začalo bavit diváka. krvavá lázeň na konci byla působivá a scény s "dítětem" byly to nejvtipnější, co se dalo na snímku najít. Jinak herecky je to docela nezajímavé. 83%? Prosím vás! Ani náhodou! Takové vysoké hodnocení je dle mého názoru jen kvůli Jacksonovi. ()

Jizni Tlapa

Takovouhle uřvaninu jsem naposledy viděl v Babovřeskách!!! Další z důkazů, že ČSFD hodnocení bývá mnohdy naposto mimo mísu nebo dílem fanatického hackera.... Nezábavné a tuctově obyčejné! Jak vizuálně, tak scenáristický... úchylárna každým coulem, možná proto high score a titul "kultovky" 😀 a chyba veliká sledovat za střízliva! Jedna v hodnocení za mimino v mixéru... "Ty jeden zmutovanej sráči" ()

Savo

Nejkrvavější černá komedie všech dob.Závěr se sekačkou je opravdu nejbrutálněji zpracovaný masakr co jsem viděl. ()

kurcatovium

Nejenže je slavná scéna se sekačkou dostatečně krvavá, je i solidně dlouhá ;) Což pociťují i posluchači gore kapely Ahumado Granujo, která si právě zvukovou kulisu této části dala jako intro ke své písni Slithering. Skorem dvě a půl minuty čvachtání a hukotu sekačky... Kdo film neviděl, nepochopí :) ()

danoo

"I kick ass for the Lord" Jacksonova nechutná delikatesa bez akýchkoľvek zábran možno nebude filmom pre celú rodinu, ale svojich fanúšikov si určite nájde. A nielen to. Je to totálne najšialenejšia a najmorbídnejšia záležitosť, akú som mal kedy možnosť vidieť. ()

Helixus

Neposedná evil opička, milující matinka, dekadence, zombie, moře krve, volně poletující končetiny, akční farář, exkluzivní párty, zahradní sekačka a především smrtelná dávka černého humoru, který nemá obdoby...prostě HUTNÁ BÉČKOVÁ ZÁBAVA!! 100% ()

Gar-mogoth

Stejně jako ve filmu Bad Taste, i tady PJ ukazuje, že je ten největší úchylák na světě, kterému nikdy neměleli svěřit režii Pána Prstenů (naštěstí pro všechny ale studioví pohlaváři o existenci těchto filmů zřejmě nevěděli, jinak si to prostě vysvětlit neumím). Film je to obrovsky nechutný a zvrácený, ale tím nejzábavnějším možným způsobem. Kung-fu kněz, zombií mimino (a jeho početí) a zabijácké vnitřnosti jsou v žánru asi ty nejgeniálnější nápady. A sekačkové finále tomu všemu nasazuje korunu v podobě asi nejkrvavější scény a nejlepšího využití zahradního nástroje v historii filmu. ()

Quen11

Moje telo ma pri prvom pozretí tak bolelo od smiechu, až som si to najvtipnejšie finále pretrpel. Milujem to. ()

hanagi

Skalní fanoušci mě prostě ukamenují! Rozjezd bezvadný, pár hektolitrů krve a slizu mě taky nerozhází, humor celkem fajn...to bude asi ono...asi se ráda směju jiným věcem. Ale moc oceňuju starou poctivou animaci! Viděno v rámci Challenge tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií. ()

Yoshimitsu

Tady se Peter Jackson vyloženě vyžíval ve scénách. Je to pořádně cákla zombie komedie u, které vypnete mozek a jenom se dobře bavíte. Dávám 80% ()