Třetí díl úspěšné série Fakju pane učiteli je bohužel nejslabším a vlastně i zbytečným. Dvojka film okořenila tím, že se jelo na výlet, ve trojce se děj soustředí zpátky ve škole, ale už to moc nemá koule. Vtipných scén je daleko méně než v předešlých dílech a měl jsem pocit, že už tvůrcům dochází nápady, jakoby ten film byl natočen z nutnosti vydělat další drobné, Na podívání pořád ok, Elyas M´Barek je pořád frajer a Gizem Emre je velkokočka. 60%(30.3.2018)

Německá bláznivá trilogie je za námi. Už v podstatě do kina na komedie nechodím, ale jednou za čas na něco tak bizarního a ujetého rád zajdu. Těžko třetímu dílu vyčítat absolutní vypatlanost ve všech směrech, tahle výstavní guilty pleasure vyloženě těží z toho, že se nebere vůbec vážně a je přiznaně debilní, asi to zmiňuju již potřetí, ale na německé prudérní poměry taky dost svěží a vizuálně nádherně natočená. Překvapilo mě, jak i třetí díl vyloženě srší nápady a herr Müller opět řeší dříve nemyslitelné patálie, a co víc, opět je vtipné, takovým tím infantilně idiotským způsobem, jehož příklon musí mít člověk už v sobě (a nebo nějaké omamné látky). Vynikající trojité kombo na pořádný opilecký večírek, lepších splachovacích komedií aby člověk pohledal..(14.4.2018)

Eine echte deutsche humor. Jakmile ja dosfedet se, že do kin jit tžety teil, ichned jsem absolfofal pofinnou kino štaci Stuttgart-Hannover-Berlín, kde ich und moje mandželka Gerdi tolik se nažechtat, až nas chceli fifest z biograf. S filmem nefifstal kein problem, aber delka ist zu viel. Zmita se mnou narodny chrdost, unsere serie ist echte komedy, ktera je blasnyvim kukanym na echte deutsche cherce. Jediny fymykajici se arijskym požadafkum je kofolovy Schauspieler v chlafny rohli. Fy mate Sagvana, my mame M´Bareka, ktery chraje sehr gut. A my se žechtali jecho eskapadam. Das war unglaublich! A už neplaty, že tschechische cholky ist nejkhrashnejschi, my hast eine deutsche Gwyneth Paltrow, chrala učhitelku. Prafda, ta delka bez silne sapletky to kazila, ale my nemame zaostale pochadky jako fy, my se umime bafit ponemecku. My mame Heidi Klum, a až ji opicha cely Tokio Hotel ze fšech stran, bude zase unsere. My mame Bayern Mnichov, a až zmizi Lewandovski, bude zpet i naše chrdost, fi mate jen Trošku, my mit tuchle chumornou serii, co ma sprafne ftypy. Ja rad se kukat na naše narodny poklady, co zde od dob našcheho milofaneho Vlasty Buriana nebyly. Musim fšak fer dodat, že napady postupne došly. A dalši pžipadny dyl už tolik nefychližim. Tžety teil ist genug. 6/10(22.5.2018)

• heyda

Pro mě zklamání. První díl byl boží, druhý ještě ušel a třetí už vše zabíjí. Doufejme, že tím celá série končí, protože si nedovedu představit, že by se to nějak oživilo. 40%(30.5.2018)

Krásnej Elyas a jeho zoo.(23.3.2018)

Strávil jsem s postavami z Goethovky celý jeden den, celkem šest hodin, a za tu dobu mi nečekaně přirostly k srdci. Dostalo se jim důstojného odchodu na vysokou a bůhvíkam ještě. Oproti dvojce všem prospěl návrat do školy, rozšířila se morální stránka filmu o problémy šikany, problematických rodin a dalších, a i když vyřešení těchto problémů bylo dost pohádkový, bavilo mě to. A paradoxně humor se vedle vážnější polohy v některých chvílích přehoupl až za hranu anarchistického bláznění. Fakjů 3 proto nabízí vyváženou směs humoru o vážnějších věcech, která se absolutně nebere vážně, hloupé postavy jsou opravdu maximální retardi a všichni si svoje role užívají. Snad až na Elyase M'Bareka, který mi oproti prvním dvěma dílům přišel trochu unavenej a bez šťávy. Jo, nemusely tam být některé až příliš primitivní fórky jako zarážení čípku do zadku nebo nezvyklá obhajoba čipování dětí, ale zase ten důraz na poselství „můžeš změnit svůj osud“ to vyváží. (Jaký to rozdíl oproti českému sračkovitému Pepovi, co šel do kin ve stejný den, který naopak tvrdí, že se nikdy nic nezmění, a když, přijde to nějak samo nebo co.) I to je důvod, proč jsem se rozhodl dát trojce Fakjů hvězdu víc než předchozím dílům, byť to kvalitativně vidím zhruba na stejné úrovni. Čím víc se tohle bude vtloukat komukoli do hlavy, tím líp. A taky na rozloučenou partě z Goethovky.(15.4.2018)

Tímhle bych to zakončil protože už není co nabídnou slabší chvíle tam jsou někdy dojde na humor ale ve směs vše známe což je škoda.(20.4.2018)

Třetí Fakjů pane učiteli sice nenabízí žánrovou novost jedničky ani exotickou akčnost dvojky, a tak zbývá podotknout, že jde o průměrnou komedii, která ale i tak tvoří (v rámci žánru) solidní závěr "géťácké trilogie". Film se snaží být až přespříliš poučný a poukazuje na soudobé problémy ve školství, což je sice na jednu stranu super, ale na druhé straně to zabijí komediální potenciál filmu - nicméně scény s virtuálním sexem a zaváděním čípku mě vážně odrovnaly, stejně tak jako originálně pojatá titulková sekvence. Zkrátka Zeki, Chantal, Danger, Ingrid a další do třetice všeho dobrého i zlého aneb Pěkná závěrečná přehláska nad Göhtem.(2.4.2018)

Já si film v kině opravdu užil. Vtipných momentů je zde opravdu spoustu a film má svižné tempo, které nenudí. Bál jsem se, že už to potřetí nebude ono, ale jsem rád, že se to nevyplnilo. Dabing opět bezchybný a zdá se mi, že tvůrci přitvrdili. Za mě 100% :)(29.4.2018)

Po příšerné dvojce se tahle německá blbost vrací tam, kde ji to svědčí nejvíce a to do školy. Je to svěží komedie, která se nebere vážně a je tím čím má být a to zábavou, která nenudí ale pobaví. Je to velmi vtipné. Nenudil jsem se. Je zde plno nezapomenutelných scén, ale přesto to má velmi nevyrovnané tempo, což je škoda. Ale přesto jsem rád že jsem to viděl. Tento díl pobavil ale hlavně ukončil tuhle sérii, tak jak si zaslouží, tj. Zavčasu. Na Němce to není vůbec špatné, ale další díl už ne...55%.(21.4.2018)

• tobykout

Jednička se mi líbíla. Dvojka byla podle mě v případě úspěchu připravená již dříve, pořád zde totiž byly nějaké nápady (ikdyž už to nebylo ono). A teď je tady poslední, třetí díl Fakjů pane učiteli. Jde vidět, že už ty nápady došly. Docela mi přišlo, jakoby byl scénář zhotoven během několika málo dní - usmál jsem se jen málokdy. Staré postavy totiž často sázely pořád na to samé, ty nové nebyly vtipné vůbec. Shrnul bych to tak, že už se jedná pouze o nudnou trapnou teen komedii, která byla zhotovena jen pro úspěch minulých dílů. 40%(29.3.2018)

• Aleee89

Trilogii už dochází dech. Jednička byla zjevením, dvojka ještě docela dobrá, tady to už s vtipy vázlo, působilo to násilně, ten humor... Pořád stejné schéma, nic moc nového... Nápady holt došly, tak snad už další díly vznikat nebudou a kruh se opravdu uzavřel.(8.4.2018)

• DA_NO

Klasický případ ždímání peněz. Tohle je film absolutně o ničem, působí to jenom jako sled spousty "vtipných" situací, které můžou přijít vtipné asi 10ti letému dítěti. Hlavní motivy jsou totiž babičky a podobná "vtipná" klišé. Postavy jsou absolutně nereálné a šíleně jednoduše napsané, takže mají většinou jednu "vtipnou" vlastnost typu, že mu smrdí z podpaždí. Vůbec to nepůsobí jako ucelený film, ale spíš jako sbírka šíleně predvídaltených momentů, které spolu mají málo společného. Ale ve výsledku to vlastně nepůsobí tak špatně, je to takový oddychový film, u kterého se nemusí moc přemýšlet a ani to moc nenudí. 43% PS: Jen jsem potom večer koukal na Přelet nad kukaččím hnízdem a říkal jsem si, co se to dneska točí za filmy....(16.4.2018)

Jednička byla parádní bláznivá jízda a jedna z nejlepších německých komedií vůbec. Dvojka se jakžtakž vezla v duchu prvního dílu a teď mám za sebou i závěr trilogie. Bylo to horší, bohužel, ale čekal jsem, že by to mohl být propadák. Nebyl, zase se tu našlo několik povedených gagů a scén. Chybí ale Karoline Herfurth a nějaká vyloženě skvělá a zapamatovatelná část. Původně jsem chtěl jít s hodnocením na 3 hvězdy (jednička za 5, dvojka za 4), ale závěrečné minuty díky Dangerovo nasranému umění to zvedly na slabší 4 fíky.(8.6.2018)

Očividně to udělalo velkej boom i po druhým díle, tak proč nenatočit trojku. Bohužel už to ale nedokázalo jet v zajetých kolejích. Jasně, člověk se celkem zasmál, ale přitom spousta těch joků bylo strašně na sílu. Příběh se točil čistě kolem příprav na maturitu a dalšího zavření školy, ale to nebylo to podstatný. Oni se snažej každou scénou trumfovat tu předchozí, a ne vždycky se to holt povede. Bral bych to jako konec německý trilogie, která se jim mimořádně povedla a dál bych to nepokoušel.(12.4.2018)

• bourec

No,bylo to úplně jasný.Slabej odvar jedničky,dlouhý,jen pár vtipnejch scén,příběhově už naprostá sračka,a navíc oproti dvou předešlejm dílům,a zejména tedy jedničce jsou ty parchanti úplně na přes držku.Už nic dalšího netočit,please.30%.(23.6.2018)

Slabší, ale pěkný závěr.. Hodně pěkných okamžiků.(6.4.2018)

• Phietros

Poslední a kvalitou nejhorší díl suvereniho učitele, který opět zápasí nevšedními metodami se svými žáky, tentokrát aby je dovedl ke zkouškám na jejich budouci profesi. Vtipných momentu a hlasek sice pár bylo, ale přehnana demence jeho třídy a některých zbytečných scen už byla moc! 40%(15.7.2018)

Do třetice opět za 5. Pravděpodobné uzavření trilogie režijní, scenáristické a herecké kulometné palby satirických komedií o boji mezi zkaženou mládeži a učiteli za pomocí ironie a černého humoru. Souhlasím, že poslední díl je i zároveň nejslabším. Možná proto, že není už tak čerstvý a originální jako díl první. Stále jde ovšem o nadprůměr v žánru jak pojmout film o adolescentech, který není jak z Disney Channelu.(8.4.2018)

Ne až tak hloupé jako dvojka, ale pořád to zdaleka nedosahuje kvalit parádního prvního dílu. I když neposlušní studenti tažení na laně za autem a další kraviny se mi moc líbily. Dějově je to bída, ale nikdo asi nic jiného nečekal, takže výsledek vidím jako hodně jednoduchou nenáročnou zábavu. 65%(3.4.2018)

<< předchozí 1 2 3 4