Epizody(8)

Tom Keen (Ryan Eggold) je zvyklý pronásledovat zločince a teroristy z Černé listiny, kteří jsou tak nebezpeční, hroziví a ďábelští, že o nich americká vláda nemá ani tušení. Jenže teď musí s některými z nich spojit síly! Toma naverbovala soukromá lukrativní vojenská organizace Halcyon Aegis. Specializuje se na příliš těžké a složité mise, se kterými nechce mít žádná vláda ani nadnárodní korporace raději vůbec nic společného. Její elitní tým je složený z bývalých kriminálníků, co se snaží napravit své minulé zločiny a najít vykoupení. A tak se Tom přidává k šéfce všech operací Susan „Scottie" Hargrave (Famke Janssenová), jež je stejně půvabná jako odvážná a chytrá. Ale musí také spolupracovat se smrtícím zabijákem a svým úhlavním nepřítelem Matiasem Solomonem (Edi Gathegi). Společně se všeho schopnou Nez Rowanovou (Tawny Cypressová) a zručným hackerem Dumontem (Adrian Martinez) bojují na straně dobra, snaží se napravit nebezpečné křivdy, plní zdánlivě nesplnitelné úkoly a při tom doufají, že se jim podaří zachránit vlastní pošramocenou pověst i duši. (TV Prima)

subic

Tak už to vím, proč tento spin-off je jen v modrých a nedosáhl na červené hodnocení. Díly 1-7 jsou skutečně za 3, poslední pak za 4 frčky. A o co tu jde? Tom Keen do teď neznal své rodiče a najednou se objeví taťka a pak i mamka. Jenže mezi taťkou a mamkou to jaksi profesně vře, rodičové si udělali agentskou agenturu, vedl ji taťka a pak mamka. A teď synáček je v tom jaksi prostředníkem. A navíc vlastně to, oč tu běží, je vězněný tvůrce kvantového počítače. ()

KarKulA

Černou listinu neznám, i když po zhlédnutí tohoto se na ní pravděpodobně podívám. Pro mě vcelku příjemné špionážně-akční překvapení které bavilo a odsejpalo od začátku do konce. Příběh není samozřejmě nikterak hlubokomyslný, zejména první tři díly jsou takové naivnější, nicméně vše vyváží tempo, akce a z mého pohledu sice nesourodé ale dobře fungující postavy (kromě ústřední postavy Toma byla pro mě osobně zajímavá a dobře zahraná postava Solomona). I když s lehce odřenýma ušima tak stále 4* - tendle typ seriálů je zkrátka moje krevní skupina. ()

Filip.Kazi

Seriál hlavně pro fandy Blacklistu,takže mě to celkem bavilo.Ostatní nemusí příliš zaujmout.Téma,které tu bylo už tolikrát - pomůžeš někomu,kdo tvrdí,že je dobrý proti tomu "špatnému" a nakonec se ukáže opak.*Seriál stojí hlavně na Tomovi,což je celkem málo.Chybí tu prostě ústřední postavy z původního seriálu.Občasné mihnutí je málo.Solomon je stálé nesnesitelný..a o ostatních se toho příliš nedozvíme,což by tomu pomohlo,ale 8 dílů nemá moc prostoru na to.*První série neurazila,ani příliš nenadchla.Je dobře,že se raději budou věnovat původnímu Blacklistu než další sérií.*S01-70% ()

Likan7

Béčkovější, v prvních dílech ale akčnější a lepší, než hlavní Blacklist. Věčná škoda, že po prvních třech solidních dílech přišel útlum, ze kterého se seriál nedostal. Jeho ukončení je logický krok. Fanoušci hlavního seriálu budou Vykoupení s Blacklistem srovnávat (a upřednostňovat originál) a pro ostatní jsou lepší a zajímavější seriály. ()

ostravak30

Černou listinu jsem nikdá neviděl a tento seriál mě rozhodně nemotivuje si něco takového prohlédnout. Seriál je sice akční, ale jak už to v amerických produkcích bývá...akční je na takové té profesorské úrovni. Tedy vše je dokonalé, všude se dá dostat, všechny pobouchat, vždycky to dobře dopadne, počítačový mág ovládne jakékoli elektronické zabezpečení a stačí mu jen dvakrát ťuknout do počítače. Je to tak dokonalé až to dokonale spíše unudí. Hlavní zápletka v podobě rádoby zavražděného manžela se docela táhne, aby v posledních třech dílech napravila co za těch zbylých sedm zameškala. Za mě nefunguje pořádně scénář. A konec je vlastně neukončený. Seriál Černá listina: Vykoupení je silně průměrná tvorba, která je dobrá akorát tak na vytvoření si zářezu s kolonkou splněno pro televizní fanoušky a maniaky. ()