Vedle vynikajícího Blacklistu je spin off spíše průměrný, i když rozhodně ne špatný. Začátek se celkem slibně rozjel a sliboval zajímavé napětí ve vztahu Toma a Scottie, které však mohlo být ještě více využito. Nejvýraznější postavou vedle Scottie pro mne byl Solomon, kterého jsem v Blacklistu nesnášela, ale zde si mne svými hláškami a cynismem získal. Ostatní byli spíše nevýrazní. Lepší spád pro mne měly první díly, které řešily jednotlivé případy. Postava Toma mi v Blacklistu přišla zajímavá a nosná pouze v 1. sérii, jeho proměna poté, co se tvůrci rozhodli udělat z nájemného chladnokrevného žoldáka milujícího partnera a otce, mi připadala nevěrohodná. Nyní je to v Blacklistu moje nejméně oblíbená postava, ale v Redemption působil sympatičtěji a uvěřitelněji než v původním seriálu. Závěrečný cliffhanger mne překvapil, sice mne potěšilo, že se potvrdilo moje podezření ohledně viny a neviny Tomových rodičů, ale nečekala jsem, že by se počítalo s další sérií, už vzhledem k nízkému ratingu, uvidíme...(22.4.2017)

Upřímně řečeno bavilo mě to stejně jako klasický Blacklist, možná to bylo někdy o něco akčnější, než originál, takže za mě velmi povedený spin-off a klidně bych dal druhou řadu!(19.6.2017)

Černou listinu neznám, i když po zhlédnutí tohoto se na ní pravděpodobně podívám. Pro mě vcelku příjemné špionážně-akční překvapení které bavilo a odsejpalo od začátku do konce. Příběh není samozřejmě nikterak hlubokomyslný, zejména první tři díly jsou takové naivnější, nicméně vše vyváží tempo, akce a z mého pohledu sice nesourodé ale dobře fungující postavy (kromě ústřední postavy Toma byla pro mě osobně zajímavá a dobře zahraná postava Solomona). I když s lehce odřenýma ušima tak stále 4* - tendle typ seriálů je zkrátka moje krevní skupina.(2.4.2018)

Seriál hlavně pro fandy Blacklistu,takže mě to celkem bavilo.Ostatní nemusí příliš zaujmout.Téma,které tu bylo už tolikrát - pomůžeš někomu,kdo tvrdí,že je dobrý proti tomu "špatnému" a nakonec se ukáže opak.*Seriál stojí hlavně na Tomovi,což je celkem málo.Chybí tu prostě ústřední postavy z původního seriálu.Občasné mihnutí je málo.Solomon je stálé nesnesitelný..a o ostatních se toho příliš nedozvíme,což by tomu pomohlo,ale 8 dílů nemá moc prostoru na to.*První série neurazila,ani příliš nenadchla.Je dobře,že se raději budou věnovat původnímu Blacklistu než další sérií.*S01-70%(18.4.2017)

Tak už to vím, proč tento spin-off je jen v modrých a nedosáhl na červené hodnocení. Díly 1-7 jsou skutečně za 3, poslední pak za 4 frčky. A o co tu jde? Tom Keen do teď neznal své rodiče a najednou se objeví taťka a pak i mamka. Jenže mezi taťkou a mamkou to jaksi profesně vře, rodičové si udělali agentskou agenturu, vedl ji taťka a pak mamka. A teď synáček je v tom jaksi prostředníkem. A navíc vlastně to, oč tu běží, je vězněný tvůrce kvantového počítače.(22.11.2017)