V Mrazivé pomstě, strhujícím akčním thrilleru plném černého humoru, hraje Liam Neeson Nelse Coxmana, muže od rodiny, jehož klidný život s manželkou (Laura Dern) je obrácen vzhůru nohama, když jim za podivných okolností zemře syn. Nels začne pátrat po pravdě o smrti svého potomka na vlastní pěst a jeho touha po spravedlnosti se rychle změní v krutou mstu. Drogový král přezdívaný Viking (Tom Bateman) postupně záhadně přichází o své zabijáky a Nels se pomalu mění z příkladného občana v chladnokrevného mstitele, který nedovolí ničemu a nikomu, aby mu stál v cestě. (Vertical Entertainment)

AdamesWWE

[4/10] FIlm Mrazivá pomta ma zaujal už od traileru, plánoval som si ho ísť pozrieť do kina (hlavne kvôli Neesonovi), ale nakoniec som si ho pozrel až doma. Ale to že som nebol v kine nelutujem, musím uznať že som dosť sklamaný z tohto filmu. V traileru to vyzeralo na fresh film s dávkou humoru a akcie, ale v mojich očiach ostal tento film nepochopený. Tie prvky humoru a podanie príbehu ma nezaujalo, väčšinu ma to vyslovene až nebavilo. Pár scén bolo dobrých, ale inak nič moc. Ani herci až na Liama Neesona neboli bohviečo. Celkovo to hodnotím ako podpriemerný film, ktorý ma skôr nebavil ako bavil. Niekomu sa to môže páčiť takéto "iné" akčné spracovanie filmu, ale mna bohužiaľ nie. ()

Ripley

Lauře Dern se zalíbil skandinávský originál,řekla si tak do toho jdu,ale brzy si uvědomila,že vlezla do neskutečné slátaniny,natočila pár záběrů a vycouvala. ()

aquiver

Americký remake severského snímku Boj sněžného pluhu s mafií dopadl hůř než originál. Stále to není špatný thriller, ale komerční konvence jsou cítit - odlehčenost snímku neprospívá, je akorát přizpůsobený pro mladšího diváka, režie postrádá spoustu úchvatných momentů, kompenzace vyšším rozpočtem umělecké hodnoty nepřidá. Zjednodušeně řečeno, originál působí jako výtečně zrežírovaný áčkový thriller, Mrazivá pomsta jen jako lepší americké béčko... 60 % ()

dormouse

O filmu jsem si nic nepřečetla, takže mi trvalo asi 20 minut, než jsem pochopila, že jsem originál už viděla a že je to komedie. Vzhledem k tomu, že si původní film moc nevybavuji, myslím, že americká verze je lepší, přestože nemám remaky ráda. A film má úúúúúžasný soundtrack. ()

woodsman

vau parada niekedy aj vtipne aj vazne tie umrtia sa mi pacili ako boli znazornene celkom dobre to zahral Liam velmy dobry herec a na konci loooool :D trosku rozmlety bol :D ()

Shimargh

Mohlo to bejt fajn, mnohem víc fajn, je to jenom taková příjemná jednohubka, na kterou si už asi nikdy nevzpomenete.. ()

gumolit

Presne okopírovaný remake filmu z roku 2014 kde Stellan Sarksard vyhráva nad Neesonom na celej čiare.Zlých Rusov vymenili za Indiánov a vraždy sú totožné s originálom jedine čo nechápem že film režiroval ten istý pán čo originál asi mu dobre zaplatili. Zostanem verný švedskému filmu toto bola zbytočnosť. ()

Garch

Nechápu: Stejný režisér, stejný film. A výsledek je tak špatný remake ještě čerstvého vynikajícího "Sněžného pluhu". Vše, co bylo zajímavé na originálu (krom přírody) je zprzněno. Hlavní záporák - veganský neurotik je do očí bijícím příkladem. Pro koho to takhle předělali, to nevím. Zasloužil by do odpadu. ()

mosnak odpad!

Liam Neeson jako vždy v roli neporazitelného anděla pomsty. Ovšem tentokrát to mělo být se špetkou "humoru". Ani tu špetku jsem tam neviděl. Ve výsledku mě ten film vytáčel další a další přibývající minutou - 7% ()

Prdly_Tatka

Škoda, že se netočí více takových skvostů. Je fakt, že někteří diváci to nepoberou, ale já miluju, když se děj vyvíjí nečekaným způsobem a má punc černého humoru a nadhledu. K tomu jsem dostal přibalené eklatantní herecké výkony a honosnou krajinu, která ve mně vyvolávala příjemné pocity. ()

Sochorisko

Čtvrtou hvězdu přidávám hlavně kvůli další dějové lince dvou “rodin” gangu, kdy vlastně omylem hrají proti sobě a pak vlastně jeden jednotlivec, které to všechno způsobil, trochu napjatosti a zajímavosti kvůli tomu, jinak se jedná o “Unknown/john wick” díl 27.. jako oddychovka lepší než jsem čekal ()

petikacka

Tak tohle byla lahůdka...Ze začátku jsem si říkala, že to vypadá na fuck pěknou kravinu, ale postupně mě to vtáhlo...Má to tarantinovsko-coenovskou atmosféru a černý humor...Jenom jsem zvědavá jak dlouho ještě vydrží Liam Neeson hrát akční hrdiny :-))) Za mě dobrých 85% ()

husokachna

Liam Neeson to má těžký. Pořád mu někdo umírá, nebo je mu někdo unášen a on chce přitom jenom v klidu žít a mluvit u toho sexy. Tak i v remaku Boje sněžného pluhu s mafií musí chtě nechtě vybít bandu grázlů. Pomocníkem na jeho cestě je mu jeho pluh a černý humor, který tuhle cestu za pomstou zachraňuje. A já si nejsem jistej, jak se k tomu postavit. Na akční film to není vůbec akční, na thriller napínavý, na drama to moc neřeší city, není to absolutně ukotveno v realitě a spíš než plnohodnotný útvar to pro mě byl sled scének. Ale bavil jsem se a moc rád bych si přečetl Tetsuův rozbor a odůvodnění, proč tomu dal čtyři hvězdičky. Protože chvílema jsem měl podezření, že ten zvláštní guláš a nekonzistence (můj subjektivní pohled) je záměr a součást zajímavého konceptu, který já jsem bohužel neviděl. Ale pokud na to chcete kouknout, můžete to brát jako takovou divnou černohumornou další "neesonovku" v řadě a asi vás to neurazí. ()

Flopik

Za mňa celkom povedená čierna komédia. Postavy výborné, miestami som sa zasmial no bohužiaľ akčná stránka hrozne slabá. To je najväčšie mínus, nakoľko je film hrozne dlhý a bez tej akcie sa začnete nudiť. V klude by som skrátil o 20 minút.Koniec dosť nevýrazný čakal som to troška lepšie. Ja som sa však bavil , je to taký netypický film, takže kto chce akčného Neesona rozhodne to nie je toto. U mňa slabšie 4*. ()

Cermbo

Bohužel jsem od akčňáku s Liamem očekával trošku víc. Nebylo to úplně špatné, nicméně scénář haproval a rozhodně patřil k tomu nejdivnějšímu a nejméně povedenému aspektu tohoto snímku. Chování postav celkem hrůza a přišlo mi, že film není zda chce být vtipný nebo vážný, protože nic z toho nefungovalo, tak jak mělo. Ale jinak jsem se poměrně bavil, mělo to světlé momenty a povedené akční pasáže, ale bohužel výsledek spadá průměru s odřenýma ušima, třetí hvězda pouze za sympaťáka Liama. ()