Dark - Season 1

(série)
Drama / Krimi / Sci-Fi / Mysteriózní
Německo, 2017, 8 h 22 min (Minutáž: 45–57 min)

Režie:

Baran bo Odar

Hudba:

Ben Frost

Anna König, Louis Hofmann, Maja Schöne, Oliver Masucci, Angela Winkler, Jördis Triebel, Daan Lennard Liebrenz, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Stephan Kampwirth (více)

Epizody(10)

Pohřešování dítěte vede čtyři rodiny ke zběsilé honbě za odpověďmi a odkryje zarážející tajemství, které se táhne napříč třemi generacemi. (Netflix)

lineker

Na cesty časem mne moc neužije, většinou se poměrně rychle ztratím. U Dark jsem měl to štěstí, že jsem sérii sjel za dva dny a proto jsem všechny klíčové postavy napříč časovými pásmy dokázal jakž takž pobrat. I tak při každém záběru musí člověk vždy zapřemýšlet kým je ten dotyčný v jiné časové dimenzi a kdo k němu vlastně patří. Němci nám předložili suprovou do sebe zapadající skládačku s jejich příslovečnou přesností. Je to sice někdy až moc sofistikované, ale má to výbornou atmosféru, poměrně rychlé tempo a nudit to rozhodně nedokáže. Stranger Things pro dospělé. ()

jeskynkka

Trvalo mi dlouho, než jsem se zakoukala do první série. Po jejím shlédnutí jsem nadšená. Děj chce opravdu sledovat, spousta postav a dějových linek,  člověk se snadno ztratí, ale stojí za to vydržet💪🏼. Jdu na další řadu. ()