Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

dudo24

Fuh, nebola to katastrofa, nenudil som sa, ale bolo to strašne hlúpe. Príbeh, prevedenie, dialógy, rekvizity, ako vystrihnuté z epizódy animovaného seriálu Špiónky čo chodil kedysi na Jetixe. Vo svete kde máme kvality ako Kingsman, Mission Impossible a Fast and Furious je tento film zbytočný a smiešny. Ako, ženská sila je super, ale s dobrým scenárom. Ah, a Kristen Steward, odkedy som ju videl desať rokov dozadu v Adventureland a znovu sa mi to potvrdzuje aj tu, je pre mňa neskutočná modla. ()

Kinofil

|| PG-13 || Sony || Rozpočet: $48 mil. || USA: $17 803 077 - ČR: neuvedeno do kin - Celkem: $70 960 003 || Holky, holky. Co jste vyváděli, že je stará verze od McG jako inteligentní popcornová pecka?! Jako holčičí výplach (žádný dvojsmysl) je to možná docela snesitelné, plné tuctové akce, sexy andílků a svižné stopáže. Jestli se to chtělo držet zavedené série a šířit poselství silných hrdinek, pak to selhává na plné čáře. O holkách se nedozvíme vůbec nic. Jsou to agentky, hotovo! Ani nepracují spolu, čímž aspoň mohli ospravedlnit chybějící seznamování. Naomi Scott je ofiko andílek až na konci, ale během 2 scén je z laborantky trénovaný špión. U Kristen někdo zapomněl, že nemá smysl pro humor, přesto je jediná, která střílí fórky a divně se xichtí. Ta třetí mi pod tunou make-upu přišla jako CGI charakter. Co mě dost zarazilo byla přehnaná brutalita vůči mužům. Střílejte si záporáky jak chcete, ale zabít jednoho nevinného securiťáka elektrošokem je silný kafé i na Bonda. Asi je to normální. Celé to vypadá jako dražší televizní pilot k nastartování původního seriálu. Kdyby ano, možná bych si dal druhý díl a druhé pivo. Jako film, který měl ambice zautočit na světová kina je to obří propadák dokazující, že ani pubertální holky o nic takového nestojí. 40%. ()

Dixieboy odpad!

Seberte tři nejméně charismatické "herečky" Hollywoodu, strčte je do jednoho filmu a vznikne... tohle! Elisabeth Banks jsem mě za příčetnou ženu a ona z legendy udělala paskvil. Zlatá Diaz, Liu a Barrymore. A Patrick Stewart coby Bosley?? To u bylo opravdu mooooooc! ()

blazma

Chápu že pro spoustu lidí tohle bude pakárna prvního kalibru, ale já byl kupodivu spokojen :D fakt nevím proč ale mě se to líbilo, nebudu však lhát kdyby tam nebyla Kristen Stewart v roli kterou tady má, asi by to spadlo na jednu hvězdu. Prostě ta holka byla v téhle roli skvělá. ()

blondboss

Remake Charlieho anjelov nedopadol podľa očakávaní. Toto je ten typ zbytočného filmu, ktorý sa síce pokúša oživiť nejakú starú legendu, ale v závere to dopadne ešte horšie ako predošlé pokusy. Lebo na tie predošlé diely sa to proste nechytá a má to dosť taký televízny look. Veľkým plusom je Patrick Stewart, ale ani on z toho nemohol viac vyžmýkať. Ak som predošlým dielom dal tri hviezdy, tak tu proste musím jednu ubrať. Navyše ústredná trojica mi nebola sympatická. 40 % ()

Kushina

V příliš dětinském provedení. Akce až moc přeplácané, agentura po celém světě s technologiemi lepšími jak John Wick, grafické efekty opravdu amatérské a celé to prostě bylo takové moc soft. Jediné co zaujalo byly hezké herečky, ale jinak zklamání ve srovnáním se staršími díly. 45% ()

Heywood

Zábava s nadsázkou, takové ty bondovky v ženském provedení. Hlavní herečky sympatické, bojové scénky dobře provedené, hudba dobrá a spravedlnost zvítězila. O to přeci v zábavném filmu jde. Nehraje si na umění, ani nenastavuje zrcadlo a vidět moulu miliardáře je také typ zábavy. Jen ta role Naomi Scottové mi připadala přehraná, protože chytré holky na počítače jsou chytré obecně a ona tu hraje naivku až blbku a to v reálu moc nepotkáte. Možná proto řada hodnocení propadla, protože to jde na nervy. Opačně rebelka Kristen Stewartová chytne od začátku a drží do konce. Že je to feminismus na druhou? Sice je,ale má půvab a šarm. ()

Ace.A.T.L.

Hele, Charlieho andílci nebyly nikdy o logice nebo nějaký přehnaný realičnosti. Bylo to vždycky o tom, že si holky užívaj role agentek. Takže i tady to funguje, jak má. Neni to nic mega spešl, ale ani to neni nic hroznýho. Kristen tu válcuje to, co ostatní holky nedávaj a fakt si to užívá na plný pecky. Kdyby to nejela po svým, asi by to bylo o * níž, ale takhle jsem si to s notnou várkou otevřenosti, užil. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Los_Angelos

Teda tenhle reboot se těžce nepovedl. První varování byl už trailer, který byl neslaný nemastný. No ... a film to samý. Poslepované, nelogické "akce" (o pořádných nadupaných akčních scénách si nechte zdát), film jde odnikud nikam .. třetí andílek jde do akce jako jakákoliv jiná holka z ulice .. no prostě hrůza, režisérka EB to naprosto nezvládla. Na jakékoliv pokračování zapomeňte. ()

filip333

No, chtěl jsem dá 40%, ale to jsem dal již poslednímu dílu a tento není lepší. Přemýšlím zda je za co pochválit a mám pocit, že ne. ()

Astonko

Jediné, čo ozaj stojí za to v tomto filme je soundtrack a pekné kostýmy. A to je veľmi málo, aby sa mi to chcelo vidieť znovu, to si radšej kúpim CD soundtracku ako DVD tohto filmu, škoda 2.5/10 ()

veverysiak

Najprv som to vnímal ako úplne zbytočný film, v druhej polovici som k tomu začal pristupovať konštruktívnejšie a dáke tie plusy som tam našiel, akurát sa ma nepýtajte aké, zostal mi len pocit, že to bolo pozerateľné, ťažko je v tomto prepchatom žánri zaujať a dievky sa tiež nemohli poloobnažiť pre prísnu cenzúru, sympatické, akurát upadne do zabudnutia, takže 30%. ()

Rian_witcher

Ne že by to bylo vyloženě špatné, ale s předchozími filmy z roku 2000 a 2003 to prostě nebylo zábavné. Humor se hodně vytratil a až zbytečně příliš překombinovaná zápletka tomu nepomohla. ()

klara.leb

Dala bych i dvě, tři hvězdy. Protože po vizuální stránce je to slušná kvalita. A taky jsem ochotná se distancovat od tohoto že existují nějaké předchozí díly, to by pak byl typický Béčkový film. A taky Sam Claflin je super cute a Kristen Stewart je výjimečně velmi osobitá. Ale za tu neskutečně trapnou šarádu s obojkem, fakt ne. To bylo TAK cringe, že jsem to ani nedokoukala, to se fakt nedalo. Ani nevím, jak to skončilo a myslím, že jsem o moc nepřišla. ()

Paserak

Jsem až překvapen jaká je to slabota. Proboha pro koho je tenhle film? na zábavu to není, k poučení to není, na honění to už vůbec není....Ble! Mimochodem, ta 1 * je za E.Banks. Tedy, za to jak vypadá, ne za to jak režíruje. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)