Pomsta

Bohatí milující tatínkové od rodin se jako každý rok sejdou uprostřed pouště, aby posílili své mužství a vybili stres pořádným lovem. Tentokrát si ale jeden z nich přiveze milenku, neuvěřitelně sexy lolitu, o níž se rychle začnou zajímat i ostatní... Věci se vymknou kontrole a oni nechají umírající dívku uprostřed pouště... Té se však podaří sebrat poslední síly a chlapský výlet se změní na nemilosrdný lov... (Bohemia MP)

wowylgu313

40-45% víc prostě nemůžu... i když občas bych klidně o ještě těch 5-10+ dal ... No takhle s realitou tohle nemá absolutně nic společného, chvíli by si to mohlo hrát na sérii: Plivu na váš hrob. Jenže tam se aspoň něco dalo brát vážně, tohle celé už zavánělo až moc fantasy světem. Tak kde začít... Jakási Barbie vs tři páni. Nastanou jisté okolnosti (not spoiler!) a Barbie spadne z dvacetimetrového útesu a vrazí si při dopadu do břicha dvaceticentimetrový klacek. Světě div se odtáhne se do jeskyně, vezme si jakousi drogu a ošetří se a bum jako znovuzrozená. V tu chvíli se z ní stal Predátor. Což bylo docela i přijatelné a koukatelné. Občas zde byli fakt zajímavý záběry a musím uznat že i kdyby jste vzali všechnu krev ze všech dílů Saw tak jí zde i tak bylo více. Jakoby "masakr" tak trochu. Příběh, pointa o ničem. Její zadek solidní! :D ()

argo.smile

Doporučujem aby ste vypli mozog a nechali sa len unášať. Žiadne logické chovanie postáv nehľadajte. Oddychovka na večer . ()

Brodequin

Mohlo to být fakt dobrý. Kamera, barvy, celkové podání...dobrý začátek....dokud nezačaly ty kraviny. Kdyby ten film vzali vážně od začátku do konce, dal bych určitě víc bodů. Ani nebylo poznat, zda je to točený s nějakou nadsázkou, podobně jako Kill Bill. Ten film je vlastně plejáda nesmyslů a tak, když na to budete koukat, berte to na vědomí. Celkově myslím, že je to dobře natočený... některé scény se mi fakt hodně líbily. Zvláště setkání za okny při hraní televize a následující honička po baráku. Jen ty kraviny no... ty kraviny... ()

Saxos

Trochu zavádějící. Lolitka? V pětadvaceti? Opět klasika revenge, ale chce to moc nepřemýšlet. Schození z 30 metrů výšky, napíchnutí na zakrslou borovici, skoro upálení se, potok 80 litrů krve co z bříška vyteče na desítkách uražených kilometrech, voda v plicích, na čtyřkolce mi to jde, s nožem a bouchačkou taky. Jsem mladá trampka, chci do L. A., tak to dám. Ještě, že přechovávám malé množství místní drogy, brouka hnusáka, to teprve budou věci. Proběhne jeskyňní chirurgický zákrok, učůrání pavouka k smrti, zázračný nález už death kámoše, atd. Stejně jde vydržet až do konce díky poměrnému spádu a očekávání, čím nás ještě překvapí. ()

werxix

Nechápu zdejší slabé hodnocení tohoto super snímku. Pravda je to místy slabší a má to předvídatelnou zápletku, ale co. Od půlky filmu (poušť) to má úplně super atmosféru a vy prostě fandíte té holce, i když jsou tam nesrovnalosti apod. Jasný film s bojem o přežití, plus závěrečné krvavé finále. PS: Jakoby 70tkový soundtrack tomu ještě dodává grády. Za mě 4* ()

hony23

Tak tohle těžko hodnotit :-) Žánrově těžko zařaditelná peachovinka, zřejmě myšleno jako parodie na Plivu na váš hrob, Šílený Max, možná i Tomb Raider... nevím. Ale bylo to příjemně odsejpající a solidně brutální, vždyť ty 4 postavy prolili více filmové krve, než Spielberg při vylodění v Normandii. ()

Kushina

Film s velice dobrým námětem, který vypadal fakt dobře, ale postupně jak film běžel jsem díky neskutečně mnoho chybám svoje hodnocení musel upravit. Fakt neskutečně mnoho chyb. Začneme: 1) Dívka napíchlá na kůlu vypadá 100% mrtvá, venku 30°c+, ona díru v břiše, ale čirou náhodou se po půl dni probouzí jako by jen dostala tyčí po palici.... vážně? 2) Strom na kterém je napíchlá se rozhodne zapálit. Vážně dobrý nápad? Nevím, kde žil režisér ale dříve než by ohořelo 1% stromu na to, aby ho vůbec mohla zlomit by byla opálená ona za živa. Opravdu bych prosil od režiséra této magické scény o vysvětlení. 3) Krvavá stopa v průměru 10 cm na šířku se táhne dlouhou pouští, vlastně to vypadá, že je skoro nekonečná a ptám se: Kde se proboha vzalo x desítek ne-li stovek litrů krve? Lidské tělo má problém s tím, když ztratí 2 litry krve, ale na tuhle stopu by musela mít na zádech asi tak 3 býky a možná by ani to nestačilo :D 4) To že by někdo přežil 17 cm čepel do skrz oko do mozku je dost nepravděpodobné, ale ok, ale přežít tyto údery 2 po sobě a stále se hýbat jako by ho trefila jen no nohy je také nádhera ..... 5) Droga po které se necítí bolest věřím tomu, ale aby se ráno probrala, jako by poslední 2 dny spala v peřince byly vtipné. 6) Je hezky kreativní si plechovkou od piva zaškvařit ránu v břiše, aby dál nekrvácela ( i když po ztrátě 100 litrů krve dost ironické), ale ve filmu asi zapomněli, že rána byla skrz a zaškvařit ji jen z jedné strany je dosti kontraproduktivní, navíc pochybuji, že by na tu šířku rány stačilo škvařit jen z vrchu, ale to by bylo to nejmenší. 6) Muž který se vlastně jen vozil na čtyřkolce dorazí po dni v poušti totálně vyřízený a je rád, že stojí, ale mladička modelka po 2 nocích bez jídla zraněná dorazí také, ale vypadá to, že je asi nesmrtelná. Ne tak opravdu dejte si ruku na srdce, ale těch chyb bylo tolik, že by se daly rozmístit mezi 10 filmů a člověk by uvažoval o horším hodnocení u každé z nich. 30% ()

Red.Dwarf

No nevim, asi celkem koukatelná pytchovina s fakt slušnou kostí. Netušil jsem, že lidský tělo obsahuje tolik krve.... 😂 ()

tomino28

Pozoruhodný film, kde můžeme s úžasem a padající čelistí sledovat přeměnu barbie/zlatokopky na smrtící vražedkyni, co si tyká s Larou Croft. Je potřeba několikrát přivřít oči co se týká realističnosti a uvěřitelnosti, protože jinak by byl konec zhruba v desáté minutě. Revenge není totiž pouze akční thriller, ale místy i sci-fi, kde nepřestáváte vycházet z úžasu, co všechno štáb s mladou kočkou provedl. Ale mě to zkrátka bavilo, i když v tomto odlehlém světě někde uprostřed pouště měl každý extra život a asi třikrát více krve, než je normální. Celkovému zážitku hodně pomáhá audiovizuální stránka a poměrně stabilní odsýpání děje bez větších zádrhelů. Netřeba zde hledat dokonalost, stačí se pouze naladit na stejnou notu jako tvůrci a nechat je, ať vás baví. ()

Paserak

Za jaký konec tento opus vzít? S nadhledem jako Machette? Vzít vážně? Anebo pojmout jako exhibici ženského těla bohyně Lutz? Pokud budeme toto dílko kritizovat s nadhledem opak není co kritizovat. Dokonce se budete smát nad nápadem omotat si prostřelený panděro folií, krása! No a nakonec spláchnete do záchodu 2 hodiny života a je to, jede se dál. Brát to vážně? Proboha, jen to ne. Rozseká vás logika příběhu a absurdnosti. Jak mohla přežít? Proč se tam furt bere ta čtyřkolka když její majitel po několika minutách ve vodě vypadal jako by tam ležel týden? Tudy cesta nevede! Zbývá nám tedy třetí možnost a to budete jásat. Sexy tanečky na začátku jsou prostě mňamosní....... ()

wwii9 odpad!

POZOR SPOILER! Sarah Connor prežije romantický večer s Michaelom Myersom a o deväť mesiacov porodí dcéru, ktorú pomenuje Jen. Dá ju na adopciu. Jen si adoptujú a spoločne vychovajú úradne registrovaný partneri, John Rambo a MacGyver. Kde bolo, tam bolo, uprostred púšte sa preberie mladá žena menom Jen. Bola znásilnená a zabitá. Dcéra svojich rodičov (biologických aj adoptívnych) je odhodlaná sa pomstiť. Vinníci sú traja. Približne päťdesiat kilová Jen (po tom ako vstala z mŕtvych) je dehydratovaná, polonahá, neozbrojená, trpí značnou stratou krvi a z brucha jej trčí konár. Nájde prvého asi sto kilového chlapa zlikviduje jeho vlastným nožom, ktorý mu počas súboja vezme. Nebohého oberie o jeho výstroj, pušku a na noc sa uchýli do jaskyne. Tam si do rána stihne z tela vybrať drevený kolík, vypiť plechovku piva a na brucho vytetovať ríšsku orlicu. Skutočnosť alebo fikcia? Verte neverte, toto sa naozaj stalo. ()

JackStrange

Ultra jednoduchý koncept. Ale dobře provedený, takže pozornost udržel. Občas levné a obyčejné Bčko, které si na nic nehraje, úplně stačí. 70% ()

veverysiak

Keby si chlapi odpustili niektoré fakt hluché miesta, mohlo to byť viac, Matilda je nielen pekná ale aj značne zákerná, keď k tomu pridáme jej úžasnú odolnosť až nezničiteľnosť, je celkom jasné, že sa máme na čo pozerať, takže 65%. ()