Reklama

Reklama

Tady a teď

(seriál)
  • USA Here and Now
Trailer 2
Komedie / Drama
USA, 2018, 9 h 35 min (Minutáž: 52–60 min)

Tvůrci:

Alan Ball

Hudba:

Michael Penn

Hrají:

Holly Hunter, Tim Robbins, Sosie Bacon, Andy Bean, Kevin Bigley, Trent Garrett, Jerrika Hinton, Jessica Lu, Daniel Zovatto, Peter Macdissi (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Toto nové drama z produkce HBO, od tvůrce seriálů Odpočívej v pokoji a True Blood: Pravá krev Alana Balla, pojednává o jedné moderní multikulturní rodině – tvoří ji profesor filozofie, jeho neurotická manželka, tři adoptované děti z Libérie, Vietnamu a Kolumbie, a jeden vlastní biologický potomek. Tato na první pohled dokonalá, pokroková rodina prochází řadou životních změn a emočních krizí. V průběhu první řady seriálu však vyjde najevo, že za zavřenými dveřmi se skrývají hluboké neshody a kontroverzní tajemství. Když jedno z dětí začne vidět věci, které ostatní nevidí, nastane zmatek. Jedná se o duševní poruchu, nebo snad o něco jiného? Seriál s hvězdným obsazením, v němž excelují držitelé Oscara Holly Hunterová a Tim Robbins, přináší tragikomické rozjímání o složitých silách, které na nás v dnešním světě působí. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (22)

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Alan Ball se vrátil k žánru, který je mu nejbližší. Rodinné drama, ve kterém zkoumá mezilidské vzahy a řeší všechna možná tabu a problémy současné společnosti. Je až neuvěřitelné, kolik toho zvládne divákům naservírovat na prostoru desetidílné série. Here and Now sice není tak úderné jako jeho Six Feet Under či scénář k American Beauty, přesto si vás i tento seriál dokáže podmanit. Není to samozřejmě pro každého, ale kdo má chuť při sledování i trochu přemýšlet, rozhodně nebude zklamaný. 1. série - 100% ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Filmařsky je to podle mě geniální a dost nedoceněné. Herci hrají jak o život a všechna ta společenská témata společně s tajuplnou atmosférou fungují bezvadně k popřemýšlení o současném světě. Zároveň se seriálu daří vzbuzovat i zvídavost, co se z toho příběhu vlastně nakonec vyklube. Bohužel právě tady nastává kámen úrazu a dost studená sprcha. Po finálovém dílu mám totiž pocit, že jsem jen sledoval skvěle rozehranou hru, kde nic nebylo dotáhnuté do konce, a tak vlastně celé snažení přišlo vniveč. Škoda, tohle je naprosto nechutně podělanej masterpiece. ()

Reklama

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Takhle zprasit posledním dílem celou sérii. to mi fakt hlava nebere. Vydržel jsem až do závěru a moje zklamání je obrovské. Co to mělo sakra znamenat ??? Fakt nevím a vlastně už snad ani nechci vědět. Podobně, jako v druhé sérii Preachera na konci totální kolaps, který je ještě umocněn tolika (nejen) emočními krizemi, že se mi to snad ani nechce věřit..... ()

erased 

všechny recenze uživatele

Vždycky jsem se považoval za hipsterskou sněhovou vločku z pražské kavárny, ale tento maglajz mě tuto nálepku donutil přehodnotit. Na druhou stranu, poprvé se díky němu dokážu vžít do smýšlení konzerv - jestli takhle svět vnímají každej den, taky by mi začalo hrabat. Doteď jsem totiž neviděl nic tak povýšeného a blahosklonného (a to ani v zrcadle, hardy har har). Alespoň teda jedinou sympatickou a vcelku chytrou postavu ztvárnil Tim Robbins, takže jedna za jeho životem zhrzeného filosofa. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Víte, jaký to je, když koukáte na seriál, který se snaží být mysteriozní, ale zároveň promítá problémy úplně všech lidských ras do jedné rodiny? Tak já Vám to teda povím. Pěkně na hovno. Nejdříve tu onu mysteriozní linku vůbec nedokončí, ale ještě k tomu je tak nad věcí, že má takové kule otevřít stigmata všech lidských kultur v rámci jediné rodiny, které vládnou za jiných okolností naprosto bílí Holly Hunter a Tim Robbins. V tomto případě otevřou bolístky muslimům, černochům a deportovaným asiatům. Do všech si kopnou, ale co tím bylo řečeno, to ví snad jenom čert. Nechci být rozčilenej, ale mám po posledním dílu pocit, že tohle byl hodně zbytečnej čas. A nejsem si úplně jistej, že by to nová série zachránila. Jen by se topila v tom, co načala první. ()

Galerie (119)

Reklama

Reklama