Reklama

Reklama

Tady a teď

(seriál)
  • USA Here and Now
Trailer 2
USA, 2018, 9 h 35 min (Minutáž: 52–60 min)

Tvůrci:

Alan Ball

Hudba:

Michael Penn

Hrají:

Holly Hunter, Tim Robbins, Sosie Bacon, Andy Bean, Kevin Bigley, Trent Garrett, Jerrika Hinton, Jessica Lu, Daniel Zovatto, Peter Macdissi, Cynthia Ettinger (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Toto nové drama z produkce HBO, od tvůrce seriálů Odpočívej v pokoji a True Blood: Pravá krev Alana Balla, pojednává o jedné moderní multikulturní rodině – tvoří ji profesor filozofie, jeho neurotická manželka, tři adoptované děti z Libérie, Vietnamu a Kolumbie, a jeden vlastní biologický potomek. Tato na první pohled dokonalá, pokroková rodina prochází řadou životních změn a emočních krizí. V průběhu první řady seriálu však vyjde najevo, že za zavřenými dveřmi se skrývají hluboké neshody a kontroverzní tajemství. Když jedno z dětí začne vidět věci, které ostatní nevidí, nastane zmatek. Jedná se o duševní poruchu, nebo snad o něco jiného? Seriál s hvězdným obsazením, v němž excelují držitelé Oscara Holly Hunterová a Tim Robbins, přináší tragikomické rozjímání o složitých silách, které na nás v dnešním světě působí. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (24)

erased 

všechny recenze uživatele

Vždycky jsem se považoval za hipsterskou sněhovou vločku z pražské kavárny, ale tento maglajz mě tuto nálepku donutil přehodnotit. Na druhou stranu, poprvé se díky němu dokážu vžít do smýšlení konzerv - jestli takhle svět vnímají každej den, taky by mi začalo hrabat. Doteď jsem totiž neviděl nic tak povýšeného a blahosklonného (a to ani v zrcadle, hardy har har). Alespoň teda jedinou sympatickou a vcelku chytrou postavu ztvárnil Tim Robbins, takže jedna za jeho životem zhrzeného filosofa. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Takhle zprasit posledním dílem celou sérii. to mi fakt hlava nebere. Vydržel jsem až do závěru a moje zklamání je obrovské. Co to mělo sakra znamenat ??? Fakt nevím a vlastně už snad ani nechci vědět. Podobně, jako v druhé sérii Preachera na konci totální kolaps, který je ještě umocněn tolika (nejen) emočními krizemi, že se mi to snad ani nechce věřit..... ()

Reklama

mcb 

všechny recenze uživatele

Snaha o co nejkomplexnější portrét současné Ameriky doplatila na své přehnané ambice, protože v první sezóně nestihla odvyprávět ani desetinu toho, co by chtěla. Seriál, v němž vás alespoň trochu musí bavit postavy a jejich dilemata, nevysvětlitelné mysteriózní podzápletky nebo přemítání o bytí, abyste si jej dokázali užít. ()

jedna_vrana 

všechny recenze uživatele

Miniséria, ktorej možno dáte šancu kvôli Timovi Robbinsovi a Holly Hunter. Možno jej dáte šancu kvôli mysterióznej záhade ich adoptívneho syna Ramona. Možno vás prvé diely zaujmú – ó, aká zaujímavá rodina, ktorá si adoptovala tri deti z rôznych chudobných kútov sveta. Lenže potom ich prestanete, hoci sú to len filmové postavy, obdivovať a uvedomíte si, že všetci potrebujú psychiatra. Navyše vo vás ľahko vzbudia pocit, že v tých amerických rodinách je chorá atmosféra. Riešia veci, ktoré sa netýkajú bežného žitia v rodinách, sú to len obyčajní hajzlíci a egoisti. V kuse riešia svoju identitu - dnes je to také moderné. A ešte vás priklincuje záver, lebo ste dúfali, že všetko sa nakoniec logicky vysvetlí. ()

Gumi.30 

všechny recenze uživatele

Alan Ball opět potvrdil formu a opět vystavěl aktuální story, která stojí na silných individualitách i palbě do vlastních řad. Atypická multikulturní liberální rodina vám i přes puvodní nesympatie přiroste k srdci a dokáže odkomumikovat bolesti USA za Trumpovi vlády. Serial krásně graduje, což bohužel málem zašlape závěrečný slepenec. Jako by to bylo rozehráno spíše na 13 dilů, než 10. Další řady se nedočkáme, což je škoda. Svým způsobem jde, ale o nadčasové dílo, které do jisté míry dokázalo předvídat budoucí chod aktuálního dění. ()

Galerie (119)

Reklama

Reklama