Harley Quinn

USA, (2019–2023), 18 h 5 min (Minutáž: 21–45 min)

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches, Tony Hale (více)

Série(4) / Epizody(47)

Harley Quinn se konečně jednou provždy rozešla s Jokerem a pokouší se prosadit jako královna zločinu v Gotham City. V seriálu vystupují Harley Quinn, Poison Ivy a celá řada starých i nových hrdinů a padouchů z vesmíru DC. (HBO Max)

Recenze uživatele NorseSword24 k tomuto seriálu (2)

Harley Quinn (2019)

Niektoré epizódy prinášajú nový, fresh, vtipný pohľad na DC svet. Veľa postáv tu má ďalšiu úroveň hĺbky ich charakteru, ktorá ich viac zľudšťuje čo vo väčšine adaptácií nevidíme. Myslím tým aj priateľské a milostné vzťahy, osobné problémy a záujmy postáv.  Zároveň si to drží ten svoj "crazy" humor a aj krvavé a brutálne scény. Avšak v polovici seriálu, hlavne v najnovšej 4. sérií to už scenáristi preháňajú s humorom, charaktery postáv sú karikatúrne až úplne odlišné a zápletky sú napísané ako keby boli scenáristi dofetovaný. Problém je, že sa vytrhli z reťazí a zo streetlevel postavy spravili hlavnú postavu celého vesmíru. ()

Hodně problematický Valentýn (2023) (S03E11)

Nie je to najlepšie napísaná ep. tohto seriálu, ale rozhodne som sa pri nej nasmial najviac. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna