Reklama

Reklama

Harley Quinn

(seriál)
Trailer 1
USA, (2019–2023), 18 h 5 min (Minutáž: 21–45 min)

Hrají:

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches, Tony Hale (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(47)

Harley Quinn se konečně jednou provždy rozešla s Jokerem a pokouší se prosadit jako královna zločinu v Gotham City. V seriálu vystupují Harley Quinn, Poison Ivy a celá řada starých i nových hrdinů a padouchů z vesmíru DC. (HBO Max)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (34)

hroubek 

všechny recenze uživatele

S01 - Povedený animovaný seriál, který strká hranou verzi do kapsy. Je to sprosté, krvavé, drsné a hláškuje se tam o sto šest. Navíc to má hodně fajn nápady a příjemně to překvapuje. Z mé strany velká spokojenost a jdu na další řadu. S02 - Dalo by se říci, že je to prakticky jako první řada. Jen je to odvážnější, zábavnější, drsnější a dělá si to více srandu ze superhrdinů. Těším se na další řadu. S03 - Třetí řada se utrhla naprosto ze řetězu a servíruje jízdu, kterou jsem si užil naplno. Násilí, láska, komiksy a spoustu výborných dialogů, hlášek, odkazů a momentů. Velká spokojenost. ()

Big_Boss 

všechny recenze uživatele

Rozhodně největší seriálové překvapení roku 2019 a nejzábavnější animák od dob Ricka a Mortyho! Tvůrci filmu Birds of Prey by si měly dělat poznámky, protože takhle má vypadat sólovka Harley Quinn! Původně jsem Kaley Cuoco moc nevěřil, že by dokázala ustát tak divokou postavu jako je Harley, ale spletl jsem se. Kaley je pro mě druhá nejlepší verze Harley hned po originální Arleen Sorkin z Batman: TAS (1992), i když musím uznat, že v tomhle seriálu je její proměna, vývoj a celkově charakter o něco zajímavější. Nejvíc se mi líbí jak si seriál dělá srandu z komiksových klišé. Je vidět, že tenhle seriál dostal strašně moc léče a já jsem rád, že už teď je uznámená druhá série, která k nám dorazí v dubnu tohoto roku. Rozhodně 10/10 Celou nespoilerovou recenzi 1. Série HQ můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=PnlqvEu0Ol4 ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. séria - 80%. 2.séria - 85%. 3.seria - 80%. Seriál sa síce volá Harley Quinn a Harley tu hrá prvé husle spolu zo zločincami ako Clayface, King Shark či Poison Ivy, no prekvapivo dostane priestor takmer každá známa postava s DC (Batman dostane dokonca vlastný diel!). Čo sa týka príbehu, tak je to viac menej o tom, že Joker je falošný hajzel a tak sa si Harley založí vlastnú bandu zločincov. No najlepšie na tom všetkom je štýl akým je to podané, ten je totižto zameraný čisto na dospelé publikum, pretože lesbické scény medzi Poison Ivy a Harley, či fuckovanie vo veľkom, rozhodne nepatrí do detského programu. Mám rád DC svet a kráľovský som sa v ňom bavil, no predovšetkým oceňujem tvorcov, že zašli až do takého extrému brutality a násilia. ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Emancipace Harley Quinn v podobě nekorektního animáku plného uvědomělého humoru, přepálenosti a brutalit, který se kresbou odkazuje na kultovního animovaného devadesátkového Batmana. Umí to být mrtě vtipné, trefné, nahláškované, ztřeštěné i svébytně originální. Nesnaží se to pouze stylizovat Harley do DC variace na Deadpoola; navíc to má více nosných postav. Naštěstí, protože paradoxně Harley je ta nejvíce na jedno brdo. Ovšem také bývá repetitivní a opisující od jiných; především když se to snaží o Ricka a Mortyho, tak to dře. Nevyrovnané; a to nejen v rámci "lepší/slabší epizoda", ale pravidelně i v rámci jedné epizody. Čím více se to "jakože dramatizuje". tím je to horší. V nejlepších momentech je to na hraně geniality, v nejhorších na hraně tuctové stokrát viděné rutiny v rámci nekorektních animáků pro dospělé. První poloha převažuje. Naštěstí. Především to však je příslib do budoucna, pokud se tvůrci v dalších řadách poučí. Protože tu nesporně jsou celé epizody, scény i hlášky, které si zapamatujete. Ovšem je tu až příliš mnoho i takových, na které byste raději zapomněli. | S1: 4/5 | S2: 3/5 | ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle je zatracená pecka. Harley Quinn jak má být! Zatraceně zábavná, drsná a brutální zároveň, brutálně vtipná a sprostá tak, že opravdu není pro děti. Obklopená Poison Ivy, Clayfacem a dalšími svými "parťáky" známých z komiksu, občas dorazí i Netopýr a Jim Gordon, Joker je samozřejmostí. Tahle animovaná Harley (ve fantastickém podání Kaley Cuoco) si dělá prdel úplně ze všeho a nejvíc z komiksů. Je nápaditá, plná skvělých gagů a hlášek a v neskutečné formě. Jedna z nejlepších věcí loňského roku a na druhou sérii se brutálně těším. Nejlepší verze Harley, zcela nepochybně. 85%. ()

Galerie (262)

Zajímavosti (73)

  • Existuje několik paralel k filmu Temný rytíř (2008): bomba, která má vybuchnout o půlnoci; Batman, který při výslechu zmlátí Jokera; bomba umístěná v člověku; Joker, který se Harley zeptá na větu: „Chceš vědět, jak jsem přišel k těmhle jizvám?“; a odkaz na volební slogan Harveyho Denta: „Věřím v Harveyho Denta.“ (KGBelik)

Související novinky

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

S příchodem druhé poloviny srpna se nám léto pomalu přehouplo do své finální fáze, a pokud už vám příležitostné deštivé počasí narušuje plány na rozverné venkovní aktivity, nemusíte klesat na mysli,… (více)

Reklama

Reklama