Reklama

Reklama

Harley Quinn

(seriál)
Trailer
Animovaný / Dobrodružný / Krimi
USA, (2019–2023), 17 h 22 min (Minutáž: 22–23 min)

Hrají:

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(46)

Videa (4)

Trailer

Recenze (26)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.série : pro mě celkem neprobádané území,protože DC animáky nemám nakoukané,ale Harley tahle forma sluší a celá řada si drží solidní zábavnost.Animák přeci jen snese víc než hraný film a tady je to ku prospěchu...80% 2.série : druhá řada přišla poměrně dost brzo po té první a je to trochu znát.Potenciál zůstal,linka kolem vztahu Harley a Ivy mě bavila,ale jako celek je to o něco málo slabší než jednička.I tak se ovšem Harley drží vysoko nad průměrem...70% ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Tohle je zatracená pecka. Harley Quinn jak má být! Zatraceně zábavná, drsná a brutální zároveň, brutálně vtipná a sprostá tak, že opravdu není pro děti. Obklopená Poison Ivy, Clayfacem a dalšími svými "parťáky" známých z komiksu, občas dorazí i Netopýr a Jim Gordon, Joker je samozřejmostí. Tahle animovaná Harley (ve fantastickém podání Kaley Cuoco) si dělá prdel úplně ze všeho a nejvíc z komiksů. Je nápaditá, plná skvělých gagů a hlášek a v neskutečné formě. Jedna z nejlepších věcí loňského roku a na druhou sérii se brutálně těším. Nejlepší verze Harley, zcela nepochybně. 85%. ()

Reklama

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Emancipace Harley Quinn v podobě nekorektního animáku plného uvědomělého humoru, přepálenosti a brutalit, který se kresbou odkazuje na kultovního animovaného devadesátkového Batmana. Umí to být mrtě vtipné, trefné, nahláškované, ztřeštěné i svébytně originální. Nesnaží se to pouze stylizovat Harley do DC variace na Deadpoola; navíc to má více nosných postav. Naštěstí, protože paradoxně Harley je ta nejvíce na jedno brdo. Ovšem také bývá repetitivní a opisující od jiných; především když se to snaží o Ricka a Mortyho, tak to dře. Nevyrovnané; a to nejen v rámci "lepší/slabší epizoda", ale pravidelně i v rámci jedné epizody. Čím více se to "jakože dramatizuje". tím je to horší. V nejlepších momentech je to na hraně geniality, v nejhorších na hraně tuctové stokrát viděné rutiny v rámci nekorektních animáků pro dospělé. První poloha převažuje. Naštěstí. Především to však je příslib do budoucna, pokud se tvůrci v dalších řadách poučí. Protože tu nesporně jsou celé epizody, scény i hlášky, které si zapamatujete. Ovšem je tu až příliš mnoho i takových, na které byste raději zapomněli. | S1: 4/5 | S2: 3/5 | ()

Dado 

všechny recenze uživatele

Na poli seriálových noviniek minulého roka mám ešte príliš veľa „restov“ a bolo by preto z mojej strany neuvážené označiť Harley Quinn za najlepší komediálny či animovaný počin, nie to ešte písať o nej ako o najlepšom seriáli za toto obdobie. Ale prekvapenie roka? Áno, to by šlo. Z prakticky neznámeho projektu sa totiž takmer okamžite dokázala vykľuť nálož nefalšovaného a priamočiareho humoru, na ktorom sa významným dielom podieľa okrem samotnej Harley Quinn aj väčšina mimoriadne osobitých postavičiek po jej boku. Popritom sa však v návale gagov, trefných odkazov a vďaka „erkovému“ ratingu aj necenzúrovaných akčných scén možno trochu prekvapivo našlo miesto i pre zaujímavú dejovú líniu a s ňou spätý charakterový vývoj hlavnej hrdinky, ktorá sa snaží urobiť definitívnu čiaru za jej minulosťou s Jokerom a nájsť si dôstojné miesto medzi zvyškom známych i menej povedomých komiksových vyvrheľov. Pre tých, ktorí ešte stále váhajú nad tým, či dať tomuto seriálu šancu, mám poslednú poznámku - ak aj nie z pohľadu nápaditosti, tak minimálne v rámci rýdzej zábavy Harley Quinn poráža posledné dve série Ricka a Mortyho. (90%) ()

Big_Boss 

všechny recenze uživatele

Rozhodně největší seriálové překvapení roku 2019 a nejzábavnější animák od dob Ricka a Mortyho! Tvůrci filmu Birds of Prey by si měly dělat poznámky, protože takhle má vypadat sólovka Harley Quinn! Původně jsem Kaley Cuoco moc nevěřil, že by dokázala ustát tak divokou postavu jako je Harley, ale spletl jsem se. Kaley je pro mě druhá nejlepší verze Harley hned po originální Arleen Sorkin z Batman: TAS (1992), i když musím uznat, že v tomhle seriálu je její proměna, vývoj a celkově charakter o něco zajímavější. Nejvíc se mi líbí jak si seriál dělá srandu z komiksových klišé. Je vidět, že tenhle seriál dostal strašně moc léče a já jsem rád, že už teď je uznámená druhá série, která k nám dorazí v dubnu tohoto roku. Rozhodně 10/10 Celou nespoilerovou recenzi 1. Série HQ můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=PnlqvEu0Ol4 ()

Galerie (228)

Zajímavosti (72)

  • Zatímco byl vysílán boj mezi Batmanem, Harley Quinn a Poison Ivy, krátce vidíme, jak Aquaman sleduje boj na toaletě. Jedná se o narážku k vtipu v Teorii velkého třesku (od r. 2007), konkrétně k epizodě Robotická manipulace (2010), ve kterém Raj (Kunal Nayyar) nahlas přemýšlí, jak Aquaman chodí na záchod. (KGBelik)
  • Margot Robbie, která v době vysílání seriálu hrála Harley Quinn v DCEU, řekla, že sleduje seriál a je jeho fanynkou. (KGBelik)

Reklama

Reklama