Na poli seriálových noviniek minulého roka mám ešte príliš veľa „restov“ a bolo by preto z mojej strany neuvážené označiť Harley Quinn za najlepší komediálny či animovaný počin, nie to ešte písať o nej ako o najlepšom seriáli za toto obdobie. Ale prekvapenie roka? Áno, to by šlo. Z prakticky neznámeho projektu sa totiž takmer okamžite dokázala vykľuť nálož nefalšovaného a priamočiareho humoru, na ktorom sa významným dielom podieľa okrem samotnej Harley Quinn aj väčšina mimoriadne osobitých postavičiek po jej boku. Popritom sa však v návale gagov, trefných odkazov a vďaka „erkovému“ ratingu aj necenzúrovaných akčných scén možno trochu prekvapivo našlo miesto i pre zaujímavú dejovú líniu a s ňou spätý charakterový vývoj hlavnej hrdinky, ktorá sa snaží urobiť definitívnu čiaru za jej minulosťou s Jokerom a nájsť si dôstojné miesto medzi zvyškom známych i menej povedomých komiksových vyvrheľov. Pre tých, ktorí ešte stále váhajú nad tým, či dať tomuto seriálu šancu, mám poslednú poznámku - ak aj nie z pohľadu nápaditosti, tak minimálne v rámci rýdzej zábavy Harley Quinn poráža posledné dve série Ricka a Mortyho. (90%)(2.3.2020)

Obrovské překvapení.Harley a její krvavá,sprostá a zábavná cesta za osamostatněním a také o touze dostat se do Legion of Doom a nakonec přijde na řadu i záchrana Gothamu (co z toho se podaří se dá zjistit jen zhlédnutím seriálu). Bavila mě jak samotná Harley tak i celý její tým,ale přesto je pro mě největší hvězda Frank tu kytku fakt žeru.Já teď teda jen doufám že se DC pustí do dalšího R ať už filmu nebo seriálu,protože tohle jim očividně opravdu jde. 1.série 5/5 --- 2.série 4/5 --- Celkově 5/5 -- IMDb 9/10(27.2.2020)

Harley Quinn sa odtrhla od Jokera a chce sa emancipovať vo svojej vlastnej zločineckej dráhe. No rýchlo zistí, že zaradiť sa medzi superzlodušskú elitu nie je až tak ľahké. Seriál je vlastne satirou na komiksový žáner, paroduje komiksové klišé a jednotlivých záporákov a hrdinov vykresľuje ako karikatúry. Humor najmä doceníte ak sa v komiksoch aspoň trochu orientujete, minimálne treba mať napozerané aspoň komiksové filmy. Seriál má naozaj veľký náboj, no v posledných epizódach mu akosi dochádza dych a sám sa začína utápať v rôznych klišé. Rating je tu na mieste, v každej druhej vete sú nadávky, brutalita a litre krvi v scénach.(22.2.2020)

1.série : pro mě celkem neprobádané území,protože DC animáky nemám nakoukané,ale Harley tahle forma sluší a celá řada si drží solidní zábavnost.Animák přeci jen snese víc než hraný film a tady je to ku prospěchu...80% 2.série : druhá řada přišla poměrně dost brzo po té první a je to trochu znát.Potenciál zůstal,linka kolem vztahu Harley a Ivy mě bavila,ale jako celek je to o něco málo slabší než jednička.I tak se ovšem Harley drží vysoko nad průměrem...70%(29.6.2020)

Přestřelená a zábavná podívaná se skvělými postavami, která se ničeho nebojí! Využívá naprostých bizárů, které se můžou v dnešní době objevit jedině v animácích, nešetří krví ani nadávkami. Velice milé překvapení! Rozhodně to stojí za vyzkoušení. Hemží se to tunou postav z DC univerzu, ať už těmi nejznámějšími tak těmi, o kterých jste snad ani vědět nechtěli. Mojí nejoblíbenější je bezkonkurenční King Shark, kterej mě rozseká snad při každé příležitosti, kdy promluví! Ale Harley nebo Ivy rozhodně nijak nestojí v pozadí, každý do seriálu přináší něco jiného. Nemůžu se dočkat dalších dílů!(26.2.2020)