Moje místa

(TV pořad)
Publicistický
Česko, 2017

Účinkují:

Blanka Kubíková, Martin Preiss, Dasha, Jakub Vágner, Tomáš Klus, David Svoboda, Dominik Hašek, Jan Pirk, Janek Ledecký, Osmany Laffita, (více)

Místa, kde žijí a tvoří slavní Češi a Slováci. Nakouknete do VIP zákulisí, kam se lidé běžně nepodívají. Neobvyklé scenérie i intimní zpovědi o životě a práci. (Televize Seznam)

papilon395

Sleduji pravidelně, vybírám si. Považuji za výborný počin. Myslím, že i u zpovídaných má pořad dobré renomé, protože se setkávám s velmi zajímavými osobnostmi, které hned tak do svého soukromí někoho nepouští. Ač je u toho kamera, divák má pocit, že se s dotyčným sešel mezi čtyřma očima u kafe na kus řeči. Začne to povídáním o dětství a mládí, místech, kde člověk vyrůstal a najednou vidíte, jak při vzpomínkách každý roztaje a otevře se. Vyslechla jsem už řadu příjemných rozhovorů, plných upřímných slov o vlastním životě. Člověk se může zamyslet, srovnávat a sympatizovat. ()

Marze

Zajímavý projekt. Trénink na to kdy ten z páru, který nahání toho druhého musí chodit na jeho oblíbená místa a trápit se u jeho oblíbené hudby. Shlédl jsem zatím dva díly na TV Seznam. U obou rozhovorů jsem měl pocit že jen kloužou po povrchu. ()

slunicko2

Svěží medailónky populárních osobností. 1) Na rozhovor je dost času a tvůrci se svým postavám opravdu věnují._____ 2) Viděl jsem díly - Lukáš Příkazký 3*, Tomáš Klus 3*, Karlštejn 3*, Národní divadlo 4*, Dekameron 2020 na Fidlovačce 3*._____ 3) 19.08.2021 -  Miroslav Donutil - 3*. Cimrmani - 4* a Ben Cristovao 4*._____ 4)  Ben Cristovao mě překvapil svým pozitivním vnímáním světa, moudrostí a charismatem._____ 5) 10.9.2021 - Petr Vacek 4* (za skromnou a mimořádnou osobnost přidávám hvězdičku). ()