Reklama

Reklama

Moje místa

(pořad)
Publicistický
Česko, 2017

Účinkují:

Blanka Kubíková, Martin Preiss, Dasha, Jakub Vágner, Tomáš Klus, David Svoboda, Dominik Hašek, Jan Pirk, Janek Ledecký, Osmany Laffita (více)

Obsahy(1)

Místa, kde žijí a tvoří slavní Češi a Slováci. Nakouknete do VIP zákulisí, kam se lidé běžně nepodívají. Neobvyklé scenérie i intimní zpovědi o životě a práci. (Televize Seznam)

Recenze (10)

Marze 

všechny recenze uživatele

Zajímavý projekt. Trénink na to kdy ten z páru, který nahání toho druhého musí chodit na jeho oblíbená místa a trápit se u jeho oblíbené hudby. Shlédl jsem zatím dva díly na TV Seznam. U obou rozhovorů jsem měl pocit že jen kloužou po povrchu. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Svěží medailónky populárních osobností. 1) Na rozhovor je dost času a tvůrci se svým postavám opravdu věnují._____ 2) Viděl jsem díly - Lukáš Příkazký 3*, Tomáš Klus 3*, Karlštejn 3*, Národní divadlo 4*, Dekameron 2020 na Fidlovačce 3*._____ 3) 19.08.2021 -  Miroslav Donutil - 3*. Cimrmani - 4* a Ben Cristovao 4*._____ 4)  Ben Cristovao mě překvapil svým pozitivním vnímáním světa, moudrostí a charismatem._____ 5) 10.9.2021 - Petr Vacek 4* (za skromnou a mimořádnou osobnost přidávám hvězdičku)._____ 6)  20.6.2022 - Janek Ledecký 4* (překvapivě moudré životní postřehy člověka, který je očividně šťastný a který si to evidentně i zaslouží). ()

EllienPM 

všechny recenze uživatele

Vynikající vhled "do zákulisí", "do životů" některých, i méně známých, tváří. Velmi zajímavé a přínosné. Třeba díl s Lukášem Jíchou mě bavil mooc. ()

tančísvlky 

všechny recenze uživatele

Moderátorka tohto programu dokáže vytvoriť skutočne kvalitnú atmosféru a mám pocit, že dala najlepšiu možnú šancu povedať svojím hosťom tie správne vety o svojich životoch ... ()

papilon395 

všechny recenze uživatele

Sleduji pravidelně, vybírám si. Považuji za výborný počin. Myslím, že i u zpovídaných má pořad dobré renomé, protože se setkávám s velmi zajímavými osobnostmi, které hned tak do svého soukromí někoho nepouští. Ač je u toho kamera, divák má pocit, že se s dotyčným sešel mezi čtyřma očima u kafe na kus řeči. Začne to povídáním o dětství a mládí, místech, kde člověk vyrůstal a najednou vidíte, jak při vzpomínkách každý roztaje a otevře se. Vyslechla jsem už řadu příjemných rozhovorů, plných upřímných slov o vlastním životě. Člověk se může zamyslet, srovnávat a sympatizovat. ()

Zix. 

všechny recenze uživatele

Líbí se mi že to nejsou nesmyslný kecy pro bulvár, ale věci a zajímavosti, který těm lidem změnili život. Je i pěkný se podívat kam rádi jezdí aniž by to bylo součást pořadu typu "můžu vás přespat". A zároveň to není jen o smutných věcech jako třeba 13.komnata. ()

nudlis 

všechny recenze uživatele

Občas je to zajímavý, občas ne. Jako třeba kolotočář David. KJdyž už daj prostor takovýmu ubožákovi, to už by mohli natočit díl i se starým Kočkou. ()

Reklama

Reklama