Moje místa

(TV pořad)
Publicistický
Česko, 2017

Účinkují:

Blanka Kubíková, Martin Preiss, Dasha, Jakub Vágner, Tomáš Klus, David Svoboda, Dominik Hašek, Jan Pirk, Janek Ledecký, Osmany Laffita, (více)

Místa, kde žijí a tvoří slavní Češi a Slováci. Nakouknete do VIP zákulisí, kam se lidé běžně nepodívají. Neobvyklé scenérie i intimní zpovědi o životě a práci. (Televize Seznam)

Marze

Zajímavý projekt. Trénink na to kdy ten z páru, který nahání toho druhého musí chodit na jeho oblíbená místa a trápit se u jeho oblíbené hudby. Shlédl jsem zatím dva díly na TV Seznam. U obou rozhovorů jsem měl pocit že jen kloužou po povrchu. ()

slunicko2

Svěží medailónky populárních osobností. 1) Na rozhovor je dost času a tvůrci se svým postavám opravdu věnují._____ 2) Viděl jsem díly - Lukáš Příkazký 3*, Tomáš Klus 3*, Karlštejn 3*, Národní divadlo 4* a Moje místa v karanténě - Dekameron 2020 na Fidlovačce 3*. ()

EllienPM

Vynikající vhled "do zákulisí", "do životů" některých, i méně známých, tváří. Velmi zajímavé a přínosné. Třeba díl s Lukášem Jíchou mě bavil mooc. ()

tančísvlky

Moderátorka tohto programu dokáže vytvoriť skutočne kvalitnú atmosféru a mám pocit, že dala najlepšiu možnú šancu povedať svojím hosťom tie správne vety o svojich životoch ... ()

papilon395

Sleduji pravidelně, vybírám si. Považuji za výborný počin. Myslím, že i u zpovídaných má pořad dobré renomé, protože se setkávám s velmi zajímavými osobnostmi, které hned tak do svého soukromí někoho nepouští. Ač je u toho kamera, divák má pocit, že se s dotyčným sešel mezi čtyřma očima u kafe na kus řeči. Začne to povídáním o dětství a mládí, místech, kde člověk vyrůstal a najednou vidíte, jak při vzpomínkách každý roztaje a otevře se. Vyslechla jsem už řadu příjemných rozhovorů, plných upřímných slov o vlastním životě. Člověk se může zamyslet, srovnávat a sympatizovat. ()

Zix.

Líbí se mi že to nejsou nesmyslný kecy pro bulvár, ale věci a zajímavosti, který těm lidem změnili život. Je i pěkný se podívat kam rádi jezdí aniž by to bylo součást pořadu typu "můžu vás přespat". A zároveň to není jen o smutných věcech jako třeba 13.komnata. ()