Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

Jino

Tohle je takový brácha Vetřelce. Super džungle, super herci, super Predátor, super Arnie. Děkuji všem tvůrcům, že tahle skvělá podívaná vznikla. Druhá nejlepší Arnoldova role, hned po Terminátorovi. Triky jsou na pěkné úrovni a Stan Winston udělal predátora vynikajícně. Nemám slov. ()

shyster

Arnold zde dosahuje béčkovského nebe (to áčkovské v Terminátorovi), nehraje ani tak prkenně (možná proto, že má kolem sebe dobré herce) a trousí jednu hlášku za druhou. ()

Petoss1

Arnold je šéf to už viem dávno a dokazuje to aj tento film. Šwarcik v plnej sile si to rozdá na férovku so sakra dobre vyzerajúcim predátorom. Opäť jeden z kultových filmov! 88% ()

MrPierc

Jo tenhle film můžu oproti Komandu, je totiž více sci-fi a triky jsou i dnes prostě úchvatné. Mizící predátoří a džungle je výborná směs honičky/hororu/akce. Výborná hudba a prezentace predátora. ()

O´Neill

Absolutně nejlepší díl ze série predátorů (Predátor 2, Alien vs. Predátor 1,2, Predators). Perfektní herci, kteří si před natáčením rozhodně dali do těla, v čele s nabušeným Arniem, který rozdává nejednu solidní hlášku. Hodně dobře zvládnuté prostředí, a vynikající atmosféra dodává filmu grády. Na atmosféře se nemálo podílí i perfektní hudba. Co se mě týče, nevidím zde žádný mínus a velice rád dávám plný počet. ()

WoWoW

Jelikož tu už bylo o Predátorovi, jednom z nejlepších akčních filmů historie, napsáno téměř vše, tak já už připojím jen jeden vzkaz. Milí neviditelní vesmírní ultravyzbrojení hnusáci dávejte si na nás pozor, my máme Arnýho!!! ()

Attta

Naprostá klasika všech klasik. Na tomhle jsem vyrostl, takže tvrdá nostalgie. U tohodle dělám vyjímku a vždycky dám český dabing, protože to už asi ani jinak nejde....Tenhle film nestárne a ve svých třiceti jsem z něj stále stejně nadšený jako když jsem byl dítě! ()

joker.george

Kdyby to bylo moje první seznámení s predátorem, tak bych dal ještě o hvězdu více, jenže už jsem se seznámil s predátoří tématikou dříve, a tak na mě ten punc vyjímečnosti tolik nedoléhá. Ale pořád to oplývá tou potřebnou atmosférou, která z filmu dělá to, co je. ,,Rambovská'' část není špatná, ale je okamžitě zastíněna, jakmile nastoupí ta ,,vetřelčí''. Predátor budí pořebný respekt a aura tajemna kolem něho dělá své (I když právě ta vzala za své, že jsem toho věděl o Predátorovi plno...). Škoda že byl přeskočen souboj na blízko s tím indiánem, ale závěrečný střet, všechny akční nedostatky vynahradí. Sivestriho hudba se ke snímku perfektně hodí. ()

DruidKarel

Klasika akční sfi-fi a taky klasika s Arnoldem. Pro mě je to taková klasika jako Terminátor, no možná trochu menší. Vynikající nápad, vynikající herecký výkon. Akorát s tím maskováním... Termovize reaguje na tepelné podněty a tím, že se Arnold zamazal, tak mu byly vidět oči, které vyzařují největší množství tepla. Takhle by ses ,Arnie, neschoval. Ale udělal jsi to skvěle. 5* ()

starbrejkr

Byl to zvláštní pocit na to koukat snad po 15 letech, protože poprvé jsem Predátora jsem viděl asi jako sedmiletý kluk. Zapůsobilo to na mě tehdy silně, ale mám dojem, že teď po takodé době jsem byl snad ještě napjatejší než tehdy...zvláštní, asi jsem tehdy všechno ještě nepobíral:-)) Nemůžu na tom najít jedinou chybičku, je to fantasticky gradovaný a ve svý době i po čertech originální. Opravdu jse nevydechl až do chvíle, kdy se džunglí nerozezněl výbuch.... ()

TomikZlesa

Perfektní prostředí deštných pralesů kde se setkají ti nejsilnější. Arnie vs. dnes již legendírní Predátor. Je čas vyndat bezbolestnou ! ! ! ()

Adaamos21

Vesmírný hi- tech hunter killer narazí na nejdrsnější komando sedmi statečných, jaké kdy pobíhalo po filmovém plátně. Měl si vybrat jinou džungli, možná jinou planetu. Režisér McTiernan, skladatel Silvestri a vůbec všichni, kdo se na filmu podíleli, stvořili jedno z nejlepších akčních sci-fi. ()

Amroth666

6.7. 2010 - Tohle jsou ty nezapomenutelné a nesmrtelné bitvy. Ještě, když Arnold hrál, jasně všem ukazoval, co je jeho předností. Vědí to snad všichni. Tady to opět dokázal. Další z jeho kultovních záležitostí. Soundtrack musím jen obdivovat. Alan Silvestri s jeho chladnou a bojící se hudbou. Kult už od mala. Žádné zbytečné natahování příběhu. Jde se nato hnedka na začátku a slovo akce se filmu nepouští ani po několika minutách. Predátoří: Snad nejlepší, jaký mohli vzniknout. Teď něco málo : "Jsi zraněný, vždyť vykrvácíš. Nemám čas krvácet " ! . ==== "Co toho Billyho pořád žere"? Tu dobu jsem sice nezažil, ale zažít bych jí určitě chtěl. Jen se podívejte na tyhle raritní rychlodabingové verze. U toho padám smíchy. :D http://www.youtube.com/watch?v=yo5WuzvywgA a http://www.youtube.com/watch?v=ofCIFUTZndE&feature=related. ()

wohna

Scéna, kdy Predátor jde po Arniem je EPIC! Celkově film svojí dobu značně předběhl. Predator skvěle graficky udělán, film sám o sobě je skvělý. Arnold v době největší slávy. Filmy s Vetřelcem, Predátorem miluju. ()

laik_60

jedno z poslednych vydarenych arnoldovych akccnych scifi, s vybornymi maskami, perfish hudbou a fajn trikmi (a nápadom), len sa bojim, ze to bude mat dalsich sedemsto pokracovanik, kyym neprinde nejaka rosamunda pilčerova a neurobi z toho pre babky sentimentalny doják. ()

nithiel

Úderné, s temnou atmosférou, doplněnou skvělým znervózňujícím soundtrackem, ale chyby se najdou...Plán, že se neviditlené bestii, která nás chce zabíjet po jednom, postavíme jeden po druhém, je i na inteligenci amerických mariňáků dost slabý... a že vrstvička zpola uschlého bláta kompletně odstíní infračervené záření?? Komická představa. ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra