Telefon

Žijí ve stejném bytě, ale každá v jiné době. Sériová vražedkyně se dovolá ženě, od které ji dělí dvacet let, a vsadí její minulost i život, aby změnila vlastní osud. (Netflix)

E lan

No, je to tak mezi dvěma a třemi, ale za originalitu hvězdička navíc. I když ten příběh je děravý jak řešeto. A herecké výkony jsou tak nějak bídné. Ale zábava to ve finále je. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Napínavý a zajímavý námět o prolínání minulosti a "budoucnosti". Škoda "pomalého" tempa a konec byl až moc překombinovaný. O 20 minut míň, tak je to top. +++ SPOILER 20ti slovy: Ženská z minulosti zachrání otce, kterého pak zabije spolu s matkou od ženské v budoucnosti. Zabije ještě svou matku, policajta a jahodáře. Dost komplikované :D ()

GameboyNES

Sprostá vykrádačka Frekvence, Osudovýho Doteku atd. Největší průser v tomhle filmu je ale to že ty ženský vypadají všechny stejněa ještě se i podobně jmenují, tak že jsem zteho měl nádherný galymatyáš gulášoidí. ()

RAFT

Dobrý horor.Dvě ženské postavy a dvě časové linky.Cestování v čase .Příběh skvělý.Dobrý horor.Za mě 70% ()

MFloyd

Udělám to průměrově. Hodně pomalá první polovina, kterou jsem víceméně prozíval. Ale dokázala vytvořit takovou tajemnou atmosféru až psycho hororu, pro mě takové slušné 3*. Druhá polovina téměř perfektní, spousta akce a napětí rozhodně stoupalo, takže už jsem neměl nutkání film vypnout jako na začátku. Tady bych dal 4* Průměrem tedy 3,5* což zde dávat nejde a vzhledem k tomu, že ve mně určitě film nezůstane viset déle jak pár hodin, tak spíše tři ale rozhodně nemůžu litovat, že jsem film viděl. ()

Najt

Tak za prvé neni to horor. Kdybych to měl hodnotit jako horor, tak by to dopadlo dost špatně. Naštěstí to je výborný psychodrama ve stylu frekvence. Bylo to zajímavé, akční a drsné. 4* jsou tak akorát. Slušné ()

papadoce

Výborný nápad, dosť dobre spracovaný a v zásade by som sa hýbal niekde na trojke, lenže ..... Lenže parádny nehappyendový koniec a najmä dokonalá Jong-seo Jun ma presvedčili, že treba štvorkovať. Ona bola svojim výrazom tváre tak dokonale záporná, že som ju miestami úplne že nenávidel. No zahrala to fakticky perfektne. Ináč, babenke nachádzajúcej sa v súčasnosti som tú bezmocnosť teda nezávidel vôbec. To musí byť na samovraždu. Opäť palce hore pre Južnú Kóreu. ()

Brmbolec

Veľmi som si to užil a nervy som mal napäté až do konca. Kórejci vedia ako na to - špičkový vizuál a rovnako všetko ostatné... ()

adamix

Ďalšia príjemne nepríjemná žánrovka z ďalekej Južnej Kórey. Vyhrotená perfektnou časovou súvislosťou a trilerovými prvkami, ktoré posledných pár rokov Američania citeľne postrádajú. Toto je topka, ktorá vám opäť potvrdí, aké by bolo zahrávanie sa s časovou priamkou svinsky nebezpečné. ()

Mamlas odpad!

Příběh o babě, která si telefonuje s duchama z minulosti. Mělo to jakous takous atmosféru, ale dívat se na to stejně nedalo vůbec, bo přetažené, pomalé, nudné, zmatené, monotónní. Blbá duchařina v asijském pojetí. (9%) ()

SAINTS

Velmi kvalitny thriller,po pomalšom rozbehu film naberie na intenzite a ku koncu už nemožete otrhnut zrak od obrazovky.Dej nie je priliš zložity na pochopenie herecke obsadenie bolo tiež vynikajuce. ()

AlexUnited

Asi nadhodnocujem, ale po sérii sledovania niekoľkých nudných a v lepšom prípade priemerných filmov mi prišiel tento thriller neskutočne vhod, aj keď námet nie je zďaleka originálny. Napätie od začiatku do konca, žiadna nuda a výborné herecké výkony. Logicky nie síce úplne stopercentné, keďže aj malé nepatrné zmeny v minulosti by mali nedozierne (často možno až globálne) následky ohľadne situácie v súčasnosti a asi by neovplyvňovali len osud jedného či dvoch, troch ľudí, ale túto "drobnosť" zahadzujem za hlavu a teším sa zo skvelého filmového zážitku. ()

Nathaniell

Sakra... Parádní film. A to říkám i jako svrchovaný odpůrce Netflixu... Po tomhle mu dám ještě šanci. Film je zvládnutý do posledního detailu. Námětem propojené linky mezi časy podobný dnes již kultovnímu filmu - Frekvence (2000)... ... Zvraty jsou úžasné, ovšem rozhodně ne příjemné. Atmosféra je dokonale temná, ponurá a komorní. Napětí z filmu vyloženě teče, co však film podle mě až zas tolik není, tak - horor. Ovšem Thriller je sakra s velikým "T" a nebojím se říct že i Drama. Navíc - Jong-seo Jun - hrající zde tu zlou je podle mě zároveň největší kočkou filmu, takže je to o to větší masakr... Plus jako třešnička na dortu několik opravdu zvládnutých efektů, u kterých vám zůstane rozum stát. Spoilerovat nebudu, prostě... Stojí za shlédnutí a nejen za jedno... ... 5* ()

T081

Tuctová kriminálka s ošemetným myšlenkovým základem vyčnívající snad jen vcelku nekompromisním koncem. Při hlubším rozebírání časových paradoxů by se jistě objevil nejeden logický fail a scénáristická díra, ovšem chce-li člověk pobavení ku zkrácení času na úrovni, poslouží The Call sympaticky. ()

xxmurphyxx

Predne musím upozorniť, že zatiaľ som ešte neuviazol v časovej slučke, nedostal sa do alternatívnej reality ani necestoval časom tam a späť so snahou zmeniť svoj osud a preto neviem na koľko presný je tento film podľa skutočnej udalosti. Ok, sarkazmus bokom. Pochopím, keď to niekoho nebavilo, lebo ho tento typov filmov nebaví, vadia mu šikmé oči, jeho IQ je izbovej teploty a logické uvažovanie dosiahlo vrchol pri výmene žiarovky. Potom ale nechápem, prečo a akým nedopatrením sa takéto typy jedincov dostali k tomuto filmu a pozreli ho a následne ohodnotili odpadom, či jednou hviezdou. Lebo už len keď vezmem do úvahy maniakálny výkon Jong-seo Jun, nápad filmu a niekoľko štýlových pasáží či popkultúrnych odkazov na roky 90te, zákonite na minimálne hodnotenie ísť nemôžem, aj keby som mal z tých hrátok s časom miš maš. Ak by som to hodnotil čisto v rámci Kórejskej produkcie tak dám za silné tri, nakoľko som u nich rokmi zvyknutý už na dosť vysoký štandard a toto ho trošičku podlieza. Ak by som hodnotil v rámci celosvetovej, či len Americkej produkcie tak je to za štyri s úplným prehľadom. ()

BlondJames

Jelikož jsem dnes měla spíše chuť na nějaké to odsýpání, tak se mi tohle zbytečně táhlo, ale je fakt, že dohromady to krásně pasovalo, za mě horší 4.. jen za ten nepromyšlený konec. ()