Hráč pokeru Huck Cheever je brilantní, ale současně vznětlivý a podléhající emocím. Dokáže během chvíle vyhrát sto tisíc dolarů, ale stejně rychle o ně dokáže přijít. Ovládá všechna tajemství hry a má talent dokonale číst v lidech, který zdědil od nejlepšího z nejlepších - svého otce L. C. Cheevera, dvojnásobného světového šampióna. Nedokáže mu ale odpustit, že dal pokeru přednost před rodinou. Aniž si to uvědomuje, dělá vše pro to, aby ho porazil. Příležitost se mu naskytne v podobě nadcházejícího šampionátu. Potřebuje získat deset tisíc dolarů jako základní vklad. Zatímco se snaží získat peníze, střídavě vyhrává a prohrává, brzy se velmi zadluží. Narazí také na prvního člověka, v němž nedokáže číst a neví, co si o něm myslet. Je jím upřímná a poctivá Billie, která se chce v Las Vegas uchytit jako zpěvačka. Huck ji přitahuje, ačkoli si o něm nedělá velké iluze, protože zná patologické hráče. Scházejí se a Billie ho pomalu učí brát život a lásku stejně vážně jako karty. Pokud měl Huck naději, zahodí ji, když jí po společné noci sebere peníze na hru... (TV Nova)

unagi

Pre mňa totálne nezáživný film v ktorom nešlo vôbec o nič. Herecké výkony boli nrmálne, lepšie povedané normálne nenormálne. Obdivujem hráčov pokru. ()

.MJ.

Miluju filmy o pokeru a tenhle film mi dá o dost víc než ostaních a proto dávám tak vysoké hodnocení. 90% ()

Vejrrr

Krásný film o pokeru. Bylo v něm vše co má být. Na konflikt otce a syna se kouká velice hezky a role Drew Barrymore, jakožto vedlejší postavy, která odbíhá od tématu pokeru, tam má svůj význam narozdíl od "příběhu lásky" z filmu Gambler (na stejné téma natočeno o rok později). Samotné hry je ve filmu více než jsem očekával a to je moc dobře, protože když si Štěstí ve hře pustíte, chcete film o pokeru a ne film odehrávající se kolem pokerového stolu. A u tohohle pohodově laděného snímečku se přesně takového filmu dočkáte. ()

Strike

Dobrej pokerovej film, s mnoha známými tvářemi (pokerovými). Dobře ukazuje hráčskou komunitu is jejími mnohdy šílenými propbety.7/10 ()

waits

Trochu rozvleklá, ale nakonec celkem snesitelná podívaná. Las Vegas je vždy atraktivní samo o sobě, zde prezentovaný poker, kdy se hraje s krupierem, ale proti ostatním hráčům je navíc hra, kterou si v Evropě, pokud vím, nezahrajete, i v Londýně nebo Monte Carlu se hraje vždy jen proti krupierovi. Pokerové koncovky nejsou v tomhle filmu tak nepravděpodobné jako třeba v Maverickovi, ale i tak mě zaráží, kolik her končí tím, že sázející vsadí všechno a odchází poražen. Pokud budete sledovat nějakou hru na specializovaním televizním pokerovém kanálu, moc podobných situací tam neuvidíte. Film potěší hudbou: zazní Maybe This Time z Cabaretu, Dylan (i v závěrečných titulcích) nebo Cohenovo Danicn To the End of Love. ()

lili6

Krásná mladá Drew..Jinak pěkný příběh o gamblerovi, který jde ve stopách svého otce. Konec v celku předvídatelný, ovšem nijak se nevtírající. Pohodovější filmek na nedělní večer.. ()

Badel

Film je scénářem opravdu banální, jak tu již mnozí psali, ale po dlouhé době jsem viděl ve filmu herní situace, které měly hlavu a patu, takže se tu (téměř) nedočkámě žádných soubojů "můj royal flush poráží tvůj poker".....Eric Bana je sympaťák. Film asi spíš pro fanoušky pokeru. ()

KOZEL84

Se mi ani nechce věřit,že to natočil Hanson.Díky sympatickým hercům a pokeru dobré,ale konec je nechutný a ne moc št'astný.Teda ne pro mě.I typické finále by bylo lepší.No ale co už.Prostě romkom. ()

jasanka

Tak takhle opravdu ne... Nic jsem od Lucky You nečekala, ale i tak jsem byla zklamaná, protože na to se nedalo dívat... Po půl hodině, kdy se naprostá většina děje odehrávala u pokerového stolu, a kde vám neustále ukazují, jaké má kdo karty, a jak si ten a ten člověk sází, dorovnává atd., jsem začala některé části přeskakovat. Občas jsem někde na pár minut zastavila, ale bylo to opět to samé. Pro zažrané hráče pokeru to nemusí být úplně špatné, ale když se chce člověk podívat na poker, tak se podívá přímo na pokerovou hru, a ne na film, že... ()

cyphercz

Filmů, kde je jednou z hlavních rolí Texas Holdem Poker je jak šafránu, takže na ně nahlížím trochu jinak, než na ostatní filmy z jiných žánrů a prostředí. Příběh Lucky You je však fakt celkem nudný a víc mne potěšila účast několika světoznámých hráčů ()

Monisek

Takova sympaticka oddechovka, ktera ve vas moc stop nezanecha. Ale je mi jasne, ze si brzy ani nevzpomenu, o cem ze to vubec bylo. 55% ()

strikeman

Pěkný film o pokeru a o složitostech rodinného i milostného života pokerového hráče. Jako příznivec této hry a fanoušek Roberta Duvalla přidávám hvězdu navíc. Snímku by ale slušel dynamičtější děj ... 75% ()

charmin

Poker ako hru síce až tak nemusím, zato Eric Bana v čiernej košeli s Robertom Duvallom a posledným finálovým hráčom vyzerali byť celkom fajn :)Priemerný film, kt. spracovanie bolo svižné, pozerateľné, s poprepletanou country-Elvisovskou hudbou. 65 per. ()

asfalt

Ak som podobnému snímku udelil trojhviezdičkové hodnotenie, tak v tomto prípade musím pridať. Je to doteraz najlepší film z pokerového prostredia, aký som videl. Prípajam sa aj k názorom ostatných užívateľov, že ide o snímok, ktorý si naplno vychutnajú len fajnšmekri tejto krásnej hry :-) ()

cerbygerby

Nechytil jsem úplný začátek filmu, ale to nevadilo, protože to hlavní se odehrávalo uprostřed a hlavně na konci... podobný filmy já můžu... co se týče hazardu je vždy na co koukat a i když jsem ten konec trochu předvýdal, vůbec to nevadilo a já se bavil... 4* ()

AxelWers

Kartári si prídu možno na svoje, ale inak taký obyčajný film o hraní kariet, taktike a samozrejme aj o vzťahoch, bez toho by film nemohol byť. Čakal som trochu iný záver, ale môže byť aj takto. ()