Na vzdálené planetě žije velký čaroděj jménem Lerigot. Je strážcem zlatého klíče, kterým se odemyká brána do nekonečného vesmíru. Lerigota pronásleduje zlá galaktická bytost jménem Divatox, která chce získat čarodějovu moc, aby mohla osvobodit strašlivého netvora. S ním chce totiž uzavřít manželství a ovládnout celou galaxii. Lerigotovi mohou pomoci pouze jeho mocní přátelé, ale nejdřív musí uprchnout ze své planety na zem. Na zemi ho zachraňují strážci vesmíru Kate a Tomy, i když se sami nacházejí v ohrožení života. Po útěku Lerigota na zem zajme Divatox jeho ženu Jaru a malou dcerku, aby ho přinutila ke spolupráci. Chce ho využít k cestě přes zrádný trojúhelník královny Nemesis. Pak hodlá hledat ztracený ostrov a na něm spojit své síly s netvorem jménem Maligore. Pak už jí nebude moci v jejích tajných plánech nikdo zabránit (oficiální text distributora)

xerno odpad!

Po pokemonech to nejhorší, co mohli ti pitomci kdy vyrobit, ale je fakt, že na tom vydělali, já jim to přeju, ale chudáci mozky dětí... ()

anli odpad!

Dalsi z rady radoby dobrodruznych rodinnych komedii a dalsi z rady,filmu,ktery je vhodny maximalne pro predskolaky.Infantilne napsane i rezirovane,bez spetky napadu i cehokoliv jineho.Jedna velka sucha nuda od zacatku do konce.Kdyby to bylo natoceno o 10 ci 20 let drive,mozna bych primhouril oko a dal i deset procent,ale v roce 1997-v dobe pixarovek je toi urazka filmu,takze jasna a cista nula. ()

majxik

Jedna hvězdička, a to asi jen ze sentimentality že jsem zbožnoval serial Power Rangers... ale kvalita nic moc. Bohužel :( Morphovat! ()

JKL odpad!

Když smícháme USA a Japonsko, vznikne buď válka nebo tohle. V obou případech tedy věc, bez které se hravě obejdeme. Nevím, ale mám pocit, že ani dnešní děti to už nebere. ()

U.Tarare

Teď mi to sice přijde jako nehorázná zhovadilost, ale když si vzpomenu, jak jsme to já a mé okolí v dětství hltali a pak si na strážce vesmíru i hráli (byl jsem zelenej), tak dávám 40%. Přece jenom film nebyl takovej. ()

rozbris odpad!

No před více lety bych dal mnohem jiné hodnocení, kdo tenkrát nemorfoval nebyl IN. Po delší době se hodnocení rapidně změnilo a musím takto, jsou filmy které tomuto bezkonkurenčně oponují:-) ()

iXtr3m3 odpad!

Bože, dal si mi znamenie a ja som ho nevzal do úvahy. Veď už len tá kombinácia USA a Japonska ma mala odradiť... ()

1860 odpad!

Tahle kravina mě nebavila ani v deseti, nebo kdy to u nás běželo.. Slovo "blbý" se snad jinde nedá ani lépe použít.. ()