Off Centre (TV seriál)

Kamoši

Komedie

USA, 2001–2002, 10 h 16 min (Minutáž: 22 min)

Tony Yarlett

Ben Vaughn

Sean Maguire, Lauren Stamile, John Cho, Eddie Kaye Thomas, Jason George, Eugene Levy, Nora Zehetner, Zachary Quinto, Shoshannah Stern, Michelle Borth, Tracy Dali, Bonita Friedericy, Sarah Lancaster, Brianna Lynn Brown, Andrea Bogart, Matt Battaglia, Jenya Lano, NiCole Robinson, Jamie Anderson, Sarah Shahi, Claire Coffee, Bethany Joy Lenz, Perrey Reeves, Vicki Davis, Nectar Rose, Joanna Garcia Swisher, Jason Winer, Mary Gross, Patrick Fischler, Tanya Roberts, Berglind Icey, Mark Povinelli, Melinda Sward, Priscilla Taylor, Walter Jones, Brittany Ishibashi, Nichole Galicia, Mercy Malick, Daphne Duplaix, Kristen Miller, Whitney Dylan, Shannon Elizabeth, Peter Mackenzie, E.J. Callahan, Tamara Braun, Greg Cromer, Jason Matthew Smith, Brad Grunberg, Elizabeth Mouton, Kevin Crowley, Rayne Marcus, Jimmy Palumbo, Allan Murray, Shishir Kurup, Jill Ritchie, Christina Cindrich, David St. James, Stephen Tobolowsky, Jason Biggs, Jessica Collins, Kenan Thompson, Dustin Diamond, Jenna Fischer, Johann Urb, Sarah-Jane Potts, Carmen Electra, Dan Martin, Reagan Gomez-Preston, Joe Sabatino, Jon Simanton, Jeff Mooring, Sacha Spencer

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Skvelý sitcom z produkcie tvorcov American pie. Konieckoncov sa tu vystrieda niekoľko stars z tohto filmu (najlepší je Eugene Levy ako "Doktor Pipík"). Inak je to celé o sexe a spôsoboch ako (ne)dostať baby do postele. Taká príručka pre teenagerov, ktorú "prezieravá" MARKÍZA v premiére zaradila do polnočného času a v repríze do predpoludňajšieho vysielania. Predškolské i tie školopovinné detváky tak môžu diskutovať o gruppensexe, švédskej trojke či výhodách a nevýhodách obriezky. "Plazivá apokalypsa" sa už začala. (11.11.2004)(11.11.2004)

Sitcom o dvoch bývalých spolužiakoch, ktorí bývajú v jednom byte, no sú úplne rozdielni. Kým jeden má stálu priateľku, ten druhý má na každú noc inú ženu. No najzábavnejšou postavou seriálu je ich kamarát Chau, ktorý je večne nadržaný, no u žien nemá veľký úspech. Sitcom, pri pozeraní ktorého sa nebudete od smiechu váľať po zemi, no dá sa na ňom občas dobre zasmiať.(24.7.2003)

no mozno to bude zniet divne ,ale ja tento serial zboznujem ;) neviem cim to je mozno len jednou formulkou "Chau Rules" :D)) .Skoda ,ze nebolo natocenych viac serii.(7.1.2008)

• oregon.fox

Seriál přežil jen jednu celou sérii a v necelé polovině druhé řady byl zrušen. Určitě bych ale našel desítky jiných sitcomů (třeba The Nanny aj.), které by si zasloužily podobný osud, jako "Kamoši". Není to však úplná bomba, ale není to ani naprosto dementní. V hlavní roli Eddie Kaye Thomas, kterého většina zná jako idiota Finche z "American Pie"...(25.8.2004)

Škoda, že to utli tak brzo ... osobně mi přijde, že tenhle sitkom trošku předběhl dobu, jelikož gagy, které o 10 let později ničily svět v HIMYM, tady, vzhledem k brzkému ukončení, bohužel nefungovaly. Jinak se jedná o super počin, především pro fanoušky původní série American Pie. 9/10(25.2.2014)