My z Kačerova

• Česko Kačeří příběhy (více)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (více)

Série(4) / Epizody(100)

Strýček Skrblík a jeho tři synovci, Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto kačery z Kačerova? Když Skrblík, lakomý milionář sídlící v honosné vile, zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy ale vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová a samozřejmě čas od času hostující kačer Donald. (Zoiberg)

Lachtaan

Taky jste si všimli, proč kluci nosili kabáty, ale nikoli kalhoty? A že si k obědu dávali kachnu?! Klasika milých televizních animáků! ()

Honzíno

Můj nejoblíbenější (a na mém žabříčku nejlepší) Disney produkt (lehce válcuje Gumídky). Za starých časů jsem přímo hltal před obrazovkou každičký záběr. A plesal jsem, když se na scéně objevil Rampa McKvák. MAYDAYMAYDAY!! ()

LiborGondek

No jo, Skrblík, toho jsem vždycky miloval, ač jako životní vzor bych si ho nevybral. Myslím, že u tohoto seriálu není potřeba žádný další komentář. ()

haushinkaa

Další z víkendových ranních seriálů, kvůli kterým jsem byla schopná vstát kdykoliv... :) Hezká vzpomínka na dětství, čas od času si to pouštím a ráda se na to dívám, nakazila jsem i některé známé, takže se to šíří... ()

skrblik007

Hlášky, dobrodružství, napětí, akce, zajímavé zápletky, parádní nápady, neskutečný nářez. Já to strašně žral. ()

kinghome

O tomhle seriálu se nedá říct nic špatného. Ještě teď si někdy broukám seriálovou znělku. To byli krásné časy. ()

Kri-kri

Jako všichni jsem i já na Kačerech vyrůstal, naštěstí ještě v době, kdy v TV odvysílali všech 100 dílů s původním ČST dabingem. Nejradši jsem měl epizody s čarodějnicí Magikou, pak ty s hledáním pokladů a dalších záhad a především díl s Milionajdou. Seriál je poněkud rozporuplný, prvních 65 dílů jsou mnohem propracovanější a napínavější. Pozdější díly s Bobem a Fentonem jsou o poznání horší, ať už v oblasti děje, který už zdaleka není tak pohádkový, tak i animace. Jediné díly z nových, které se kvalitou plně vyrovnají těm předchozím jsou: Kačer málem králem, Svátek svatého Valentýna a dvojdíl Zlatá husa. Nejvtipnější z novějších dílů je Pruhovaná nevěsta. Jsem přesvědčen, že zvlášť u českých diváků je seriál přeceňován zejm. díky kvalitnímu ČST dabingu. Pokud Kačery shlédnete s novým dabingem, mělo by vám dojít, že to zas až takové terno není a že celkový dojem hodně táhne právě ten původní dabing. Proto je mé hodnocení zprůměrované: ep. 1-65 za 4 * a 80%, ep. 66-100 na pomezí 2 a 3 *, tudíž 50%, výsledně tedy lepší 3 * a 65%. ()

Zdeňka

Dulík, Bubík a Kulík - jména, která si nemůžu zapamatovat a vždycky je nějak popletu. Až se mě zase někdo zeptá, zvořu to a vyjde z toho Bulík, Kyblík a Dudlík. ()

KitFisto

Tohle je moje srdcovka na kterou jsem vstával v 7 ráno a koukal jako malý. Strýček Skrblík, Kulík, Dulík a Bubík, Rampa, Rafani, Šikula, Magika, paní Čvachtová, Kačka prostě neskutečná parta. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (více)