Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Fibonacci

Musim uznať, na to že to malo kostru (kostra je kokot) o hromnice a dalšich milion filmov na tuto temu, bolo to zvladnute okey, trafili sa aj zabavne momenty.. je to straviteľné. aleee nebolo tych filmov už dosť? 😅😅🥦 ()

Marty1905

Osobně jsem viděl již několik filmů ve kterých se člověk dostal do časové smyčky. Čekal jsem, ale nějaké hlubší rozuzlení. Nebo jasný cíl, co musí člověk udělat, aby se z ní dostal. Každopádně výsledek vlézt do jeskyně a ve správný moment se odpálit C4kou je teda fakt mazec :D Každopádně celkově se mi film líbil. Bylo zde spousta povedených vtipů i trochu romantiky. 80% si zaslouží. ()

Robbie.Iglar

Ohraný je a s tím se musí souhlasit. Nicméně stejně jako Free Guy je to naprostá kravina, u které se dá krásně oddechnout a vypustit myšlenky. 5* je tedy hlavně za to, že si podle mě film nehraje na bůhvíjak seriózní romantiku, komedii atd. Prostě pohodka a oddech. ()

APLSMLS

Vulgární, trapný, nedokoukal jsem ani na druhej pokus. A to mám Tedovu vyvolenou rad. Tohle pobaví jen diváky co jsou ekvivalentem domácích učitelů přírodopisu. ()

Argocz

Tak první půl hodina na mě nepůsobila moc dobře a zajímavě. Potom se příběh i postavy rozběhnou a je to zajímavější. ()

megacik

Nudný film, s hlúpučkou zápletkou.... a záverom ala došiel rozpočet....Ten záver mi pripomínal staré hry na Spectrum....mordujete sa s hrou niekoľko dní, aby sa Vám hra za odmenu ukázala na konci jeden nezmyselný obrázok. A k tomu ešte ten príšerný hudobný podmaz.  Neverím tomu, že som toto dopozeral do  konca. Jednu hviezdu za to, že som sa raz zasmial, ale tak mi treba, poslednú dobu pozerám furt nejaké kraviny. ()

Sejkorka

Časové smyčky mám rád, tahle je zajímavá tím, že v ní není hlavní hrdina sám. Nedozvíme se některé detaily, např. proč Nyles vlezl do té jeskyně, jak dlouho byl ve smyčce, nebo kdy spal se Sarah. Ale docela to ujde a člověk se musí smířit s tím, že v hlavních rolích nejsou příliš známí herci. Andy Samberg a Cristin Milioti jsou však ucházející. Z profilů plyne, že oba jsem především seriálovými herci. ()

whitey

Holy shieeeeeet. Jednou za uherák se stane, že mi fakt nějaký film padne do oka, nepřemýšlím u něho, nenudím se tak, že musím koukat do telefonu a jsem prostě ve flow. Tohle se mi stalo asi jenom u Interstate 60 a možná Amelie. Možná je to kvůli mému melancholickému rozpoložení, ale i tak tohle prostě beru všema deseti... Sakra tenhle film mě tak sedl a potěšil, že jsem musel škrtnout (nesmyslný)(pro mě nesmyslný)(pro mě nesmyslný, byť bezpochyby 5* film - tohle píšu, aby mě někdo náhodou neflejmoval))) Pány prstenů z oblíbených...wow Tohle bude film, na který se kouknou jednou za rok, byť tyhle návyky normálních lidí nemám. WOW ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů