Nick Bannister (Hugh Jackman), pomáhá svým klientům odemknout ztracené vzpomínky a vést je napříč temně svůdným světem minulosti. Jeho život se však navždy změní poté, co přijme novou klientku jménem Mae (Rebecca Ferguson). Z běžné práce se rázem stává nebezpečná posedlost a Bannister během hledání pravdy o zmizení Mae odhaluje šílené věci, přičemž musí čelit otázce: Kam až je člověk ochoten zajít kvůli těm, které miluje? (Vertical Ent.)

Trailer 1

Fr

,,VZPOMÍNKY JSOU JAKO PARFÉM. JSOU LEPŠÍ V MALÝCH DÁVKÁCH...“   Tak rozhodně to chtělo bejt hróóózně zajímavý. Jinak je to nuda, která sází na Jackmana a Ferguson… a jejich dialogy. Takže nuda ukecaná! Už dlouho se mi nestalo, že bych něco nechtěl dokoukat. Takový ty dialogy: „Myslím na jednu píseň“… ty vole, jako dvě hodiny? No, samo, že tady jde o jakýsi zjištění, že Nickova „femme fatale“ je…. Ale koho to ke konci kurva zajímá? Ten film možná není špatnej, ale je úplně zbytečnej!       /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Obelstila mě žena. 2.) Když mě někdo nasere, strčím ho do vany.  ///  Thx za titule „titulkomat“.              PŘÍBĚH **  HUMOR  ne  AKCE  *  NAPĚTÍ  * ()

T2

║Rozpočet $54miliónov║ Tržby USA $3,900,193║ Tržby Celosvetovo $15,800,193▐ Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Dosť nešťastný post-apo priestrel. Skoro celá polovica filmu si ide svojím takým ležérne romantickým tempom o hľadaní stratenej lásky, až sa to postupne vyvŕbi v niečo úplne iné, viac fascinujúce, rozmanité, začne to mať poriadne grády. Herci a atmosféra fajn, nemalo to v danom prevedený šancu na úspech. /60%/ ()

verbal odpad!

Paní Milada, 58 let, vášnivá čtenářka Rosamunde Pilcher a kulturně - yntelechtuálního vzdělávacího magazínu Rytmus života, co nejvíce ze všeho miluje fantastické české seriály z produkce Prima Hnooj a TV Hovna, přičemž ve volných chvílích kartáčuje kočky a luští sudoku (dost neúspěšně): Ježyš to bilo ale tak skvjelý! Užily jsme sy to úpa všichni - Mycynka i Mykeš taki. Bilo to dokonce aji lepčí než Ulyce i Hasyči s Petrem Rychlím, a to už je co řýct!!! A ten Húk to vám je takovej fešák! A cytlivej až za hrop! A navíc romantyk. Vosudovej!!! Ach. Ne jako ta sudová svyně Myloš, kerej se na mě ve čtyryceti visral, že prej mám poráškovou váhu, chlupatý vole a smrďí my z huby. Hlavně, že von bil jako proutek a voněl, hlavně ty jeho nohi, debyl. A hlavně, že skončil u Balabánový vodnaproti, kerá tenkrát měla taky nejmíň čistejch pětadevadesát a to jen když zatahovala! Šak dobře mu tak, za pár let ho virazila i ta tlustá kráva, když už si na něj přes to panděro nevyděl a chcal jí v hajzlu na kachlyčky. A jednou ji dokonce pochcal aji Jezevčýka! No nebilo to pro mě lehkí vobdobí zrovna mně virazyli vod kýble z Komerčki a začly mi votejkat nohi! Prostě děsnej hajzl, řýkala to i ta paní redaktorka z Rytmu, kerá sepysovala ten můj pravdivej přýbjech kerej pak četli milióny žen na celím světě! Ale Vám povym holki, tohle bila naprostá paráda a nejlepšý byják za posledňý roki! Fantastyckéj přýběch - takovej chitrej hlubokej a fylozofyckej skoro jako vod Rozamudy, a tak děsněj doják plnej láski, že jsem u toho prosmrkala dva kapesňíky, voba rukávy na to mím voblíbeným růřovým županu s plameňáki a dokonce i Mykeše. Chudák Mykeš, taky bil z toho úpa vodvařenej, když jsem sy pak třesoucý rukou natahovala na boku punčocháče na křečáki, votíral se mi tak jakože tklyvě vo záda a prej Mňááááááu. Takový dlouhý a táhlý. Taksem mu musela dát rybu, abi nebil zas tak smutnej. Doufám, že už to vyděla i Mylena, hned jak zejta půjdem na dorťýk, musýme to řádně probrat a zas protřepat sulc pořádným pláčem a zavzdichat nat Húkem, ježyš to je chlapák, bít mladšý, docela si na něj mislím, ne jak ta hnusná vichrtla čúza, co si ho vůbec nezasloužyla! *** Myslím, že pro něco takového ještě filmově teoretická věda nemá odborný termit. Jsa věhlasným průkopníkem, přicházím tedy já, celý v hnědém, s naprosto výstižnou kategorizací na rtech, a sice „Plytký červený postapo-homonoár pro otylé chovatelky koček za zenitem“. Sofistikovaný a moudrý to filmový žánr, u něhož nejedna ovarová ruka najde cestu k celoživotně zanedbanému a notně zacupovanému bobrovi a po vzdychajících masitých obličejích všech těch vkusných intelektuálek protečou potoky plnotučných slz. ()

Tom Hardy

V podstatě něco jako Ad Adstra, pokud jde o relativně zbytečné, ale ve výsledku vesměs fungující spojení dvou různých žánrů, kdy by si jeden bez druhého vystačil, ale naštěstí se navzájem netlučou. Bavilo mě to hlavně proto, že 1) zoufalství hlavního hrdiny mi přišlo téměř hmatatelné (a že je Jackman výborný herec tomu samozřejmě hodně pomohlo), 2) Rebecca Ferguson se pro roli osudové ženy narodila a 3) sci-fi omáčka nelichotivé budoucnosti možná neměla tunu detailů, ale působila uceleně a nabídla hned několik dech beroucích záběrů. A mám slabost pro takové ty esteticky načančané dialogy jak z románů Oscara Wildea. There’s no such thing as a happy ending. All endings are sad, especially if the story is happy. Žeru i s navijákem. ()

POMO

Vize zaplaveného Miami v noirovském kabátu nočních světel, s tápajícím zamilovaným Jackmanem, poblázněným do krásné femme fatale Rebeccy má něco do sebe. Vzpomenete si na Blade Runnera i Sin City, a Rebecca, spívající na pódiu v červených šatech oživí dokonce vzpomínku na animovanou Jessicu Rabbit z králíka Rogera. Potenciál hezké, dojemné love story je zde ale zazděný kostrbatou a nezajímavou detektivní linkou. Čímž utrpí i význam zajímavé formální stylizace. ()

• Napriek náročným výzvam nestrácal Jackman dobrú náladu. Každý piatok počas nakrúcania údajne rozdával členom a členkám štábu lístky do lotérie. (Dajman)
  • Jemný zvuk tradičného orchestra bol vyhradený pre bohatých obyvateľov žijúcich na suchých oblastiach mesta Miami. Kolektívne používanie gitary, piana a bicích predstavovali potápajúcí sa svet do ktorého patrili Bannister (Hugh Jackman) a Mae (Rebecca Ferguson). (Reverse01)
  • Scény ze zábavního parku se natáčely v parku Jazzlands v New Orleans, který v roce 2005 zničil hurikán Katrina. Park už nikdy nebyl znovu otevřen. (NiWi)

Související novinky

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

Studio Warner Bros. přišlo s obří novinou

03.12.2020

Poté, co před třemi týdny studio Warner Bros. oznámilo plány pro uvedení snímku Wonder Woman 1984 souběžně v kinech i na streamovací službě, a také po nedávných spekulacích, že podobný osud by mohl…

Tvůrci Westworldu plánují Fallout

Tvůrci Westworldu plánují Fallout

03.07.2020

Jonathan Nolan a Lisa Joy sice ještě neuzavřeli svoji sci-fi sérii Westworld na HBO, už si však stihli vybrat svůj příští projekt. A nebude jím nic menšího než adaptace slavné herní série Fallout pro…