Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

Zodd

Doby, kdy Murphyho mnoharole používaly vtipy typu 'I met Dr. Martin Luther King' jsou ty tam a ta nechutnost možná opravdu přesahuje meze, ale viděl jsem ho jako malý a jaksi si na to zvykl a dokonce jsem se i smál. Peter Segal protkal film filmovými odkazy, vždyť natočil třetí Bláznivou střelu. A líbilo se mi to víc než první díl. Je to celkem hovadina, ale zdejší masová reakce mi přijde velice přehnaná, snad nejvíc, co jsem kdy na ČSFD viděl. ()

Slarque odpad!

Nechápu, co v tom filmu dělala Janet Jackson. Svojí účastí to tvůrcům kazila, protože vypadala jako člověk. Kdyby si svoji partnerku zahrál Eddie Murphy sám, nejspíš by k němu pasovala fyzicky i (de)mentálně. Už se mě ve filmech snažili přesvědčit o všem možném, ale uvěřit, že je Eddie Murphy inteligentní je zatraceně těžké. Bohužel je těžké uvěřit i tomu, že zmiňovaný začínal ve filmu jako komik. Pozitiva: masky. ()

Chrustyn

Pokračování (s těží) průměrné komedie může dopadnout maximálně stejně dobře. Tady to však skončilo naprosto katastrofálně a film bych promítal za trest všem co s ním mají co dočinění. A Murphymu bych ho pustil 2x po sobě. ()

Marze odpad!

Naštěstí jsem se na to díval v dobré náladě a smál se tam, kde to asi tvůrci nezamýšleli. V tom má film šarm. ()

heyda odpad!

Hrůza a děs. Né, že by to bylo až tak špatné, ale člověk si z toho nevezme (kromě toho, že nemá jíst jak prase) jediné ponaučení. A ještě bych chtěl vlastně svým způsobem poděkovat za tento úděsný snímek, protože díky němu si zase o něco více vážím těch dobrých a kvalitních. ()

lillien

Prdění a krkání už tam bylo vážně trochu moc, ale tahle móda tapetovat odpadem cokoli, co nesmrdí vytříbeným vkusem intelektuála mi docela vadí. Je to tak nechutné a přehnané, že se na to samozřejmě musí koukat s nadhledem a pak se jeden těm Eddieho schizoidním multirolím docela zasměje. ()

MM11 odpad!

Peter Segal je o něco lepší režisér než Shadyac a vážím si ho, protože většinou dovede odhadnout notu a není v jedné škatulce. Pravda, tady lehce zklamal... I tak ale nechápu ty nenávistné pohledy směrem k tomuto filmu, jenž je podle mě asi tak na stejné úrovni jako jeho odporný předchůdce. Nevtipnost, trapná a vulgární (stejně jako jednička), Segal má rozhodně na víc. ()

SOLOM.

No tak tohle už bylo úplně mimo mísu. Už jednička za moc nestála, ale alespoň jsem se u ní párkrát zasmál a našlo by se tam i pár vydařených hlášek, ale pokud jsem o ní řekl, že to v mých očích byla trapná podívaná, tak tohle už bylo MEGA trapné. No spíš bych řekl ubohé i na Eddieho. Naprostá zbytečnost, která dokáže pobavit snad jen dvěma – třemi momenty, jinak katastrofa a ztráta času… ()

Exkvizitor odpad!

Často se mi stává, že na špatných filmech usnu spánkem milosrdných, ale tady se mi to bohužel nepodařilo a ke všemu jsem nemohl ani prchnout z kinosálu, neboť jsem byl na tento "film" pozván. A tak jsem se stal smutným divákem jednoho z nejhorších filmů své éry. Jak hluboko dokázal režisér Mých drahých Američanů klesnout je k neuvěření... ()

ARI50

Existuje taková rodina? a pokud jo nepřibližovat se zdechnete smradem s prdele přehnaná zábava která klesla. ()

Dale odpad!

Prvý krát bolo celkom zábavné sledovať Murphyho v niekoľkých úlohách zamaskovaného na nepoznanie, no už dávnejšie to je len trápne, rovnako ako väčšina jeho filmov od konca 90-tych rokov minulého storočia. Čo k tomuto? Dej - o čom to vlastne malo byť? Humor - ani Sherlock Holmes v spolupráci s Poirotom by ho tu nenašli. Herci - trápne pitvorenie Murphyho, roztomilo neherecká Janet... Proste hovadina, ktorá nestojí ani za to, aby ste si ju pustili po oslave Silvestra, keď ste totálne na sračky. ()

moviesfan

To co mi chybělo v jedničce jsem ve dvojce nenašel. Naopak mi chybělo i to, co bylo v jedničce a tady už ne. Jedno z těch pokračování, který je naprosto zbytečný. Hodnocení: 25% ()

corpsy

Takže, snímok v mnohom kopíruje minulú časť, čo ani nieje vôbec prekvapujúce. Tvorcovia chceli zachovať chuť predchádzajúceho koktejlu, avšak ingrediencie už niesu presne tie. Sú to iba esencie. ()

ConanVJ odpad!

Nevím, ale tohle mě vůbec nebavilo a měl jsem chuť to utnout již v půlce. Nakonec jsem to dotrpěl a dávám 0% :( ()

Kryton

Je to děs to ano , ale ja k tomu asi zasedl naprosto opilý a chvílema mě to opravdu bavilo. Za střízliva bych to už nechtěl nikdy vidět. ()