• Španělsko

Scénografie:

Llorenç Miquel

Kostýmy:

Catou Verdier

Rozpočet ESP 5,000,000Tržby Celosvetovo €301,135║ Hlavne že obal na DVD vypadal tak zaujímavo, horšie to už bolo zo samotným filmom. /10%/(21.7.2005)

• Viktooorka

krásnej pavouček ;) takovej sympatickej ;)(6.4.2009)

• tron

"200 korún, 200 korún..." - toto som si neustále opakoval počas pozerania tohto zázraku, ktorý som si kúpil na originálnom DVD (!!!). No ale nekúpte to s menami ako Jack Sholder, Brian Yuzna a pehatá Alex Reidová! Kúpte - a klepne vás smrtka. Vapet tento film vydáva v edícii "Filmy pre každého" spolu napr. s Apokalypsou. Zvláštne, ale aspoň sa skutočne dá povedať, že na svoje si príde naozaj každý. Arachnid nie je nič, čo si predstavíme pod pojmom dobrý film, ale práve v tom je jeho čaro. Za istých okolností. Niektoré filmy sú natoľko takmer až úžasne béčkarské, že sa na ne nemôžete hnevať a kto môže, nech spadne do studne. Samozrejme, že je to blbosť, ale najstrašnejšie na nej je, že v porovnaní s niektorými EŠTE HORŠÍMI pavúčimi blbosťami je to vlastne celkom znesiteľné. A to je skutočný horor.(8.6.2005)

• B!shop

Takle smesny pavouky snad nemaj ani v hrackarstvi.(29.1.2005)

• Flipnic

Dokud je to v pralese, ještě to ujde. Aspoň je tam zajímavá pěkná příroda a tak. Dialogy strašlivý teda od začátku a herci taky. Ale pořád je to mnohonásobně lepší než "Raptor Island" a přitom námět je dost podobnej. Takže "odpad!" dát nemůžu ... Každopádně když se film přesune do jeskyně, valil jsem oči nad tím, co kulisáci všechno do ní natahali a navěšeli ... No ... prostě se to moc nepovedlo ...(1.12.2008)

• ripo

Nreuveriteľná sračka ! Takú stupiditu natočiť s tak primitívnymi hereckými "výkonmi" muselo dať asi veľmi málo práce. Dementný dej, priblblé pavúkovce a sprostí hrdinovia, ktorým bol vysatý mozog ešte pred pristátim na ostrove....(7.7.2008)

• MM_Ramone

Videl som už mnoho filmov o nebezpečných, vraždiacích pavúkoch. Väčšinou sa jednalo o nízkorozpočtové, béčkové horrory. Hlúpe scénare, mizerné filmové triky a veľmi slabí herci. Kvalita hlboko pod priemerom. Podobne je na tom aj snímok zo španielskej produkcie "Arachnid". Skupina dobrodruhov núdzovo pristane na izolovanom, exotickom ostrove uprostred mora. Ich lietadlo nie je schopné ďalšieho letu a satelitná vysielačka nefunguje. Všetko sa ešte viac skomplikuje, keď ich jedného po druhom začne likvidovať obrovský, zmutovaný, mimozemský pavúk. *(1.11.2016)

• Paldini

Velice komický kousek. Komika je samozřejmě nechtěná. Snad nebudu spoilerovat, když vyzradím jednu scénu, která se odehraje hned na začátku. Takže: Co tam proboha dělal ten mimozemšťan nebo co to bylo? Jinak axik nemá pravdu. Klíšťata film zachraňují od úplného odpadu. Všechny souboje s pavoukem vypadají jako kultovní scéna souboje s chobotnicí z Bride of the Monster a to jsem ještě celkem benevolentní. Ještě jedna věc stojí za zmínku a to, že prsatá blondýnka, která se v tomto filmu samozřejmě musí vyskytovat není úplně tupá a celkem dlouho přežije. No, asi proto, že ji hraje celkem vyžilá herečka.(14.4.2005)

• hippyman

vskutku mimozemská podívaná... vemte všechny nohy na ramena a utíkejte od toho! 20%. [5. PFF Čakovická Be(´)čka](29.4.2011)

• Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 2/10/// +občas slušná atmosféra, sem tam nechutné scény -jako vždy logika, děj, dialogy, směšné efekty/// No trošku jsem se i bavil, vyloženě odpad to není, ale nesmíte to brát vážně. Jedná se totiž o další shit s přerostlím zvířátkem. Tentokrát to však zachraňuje hutná atmosféra. Jinak Chris Potter je fain, ale rád bych ho viděl v lepších filmech./// Celkem 38%///(16.10.2006)

• lamps

Byl jsem poměrně zvědavý, tenhle pavoučí horůrek totiž předchází opulentní pověst snad nejvíce ze všech jemu podobných antifilmových úletů. Leč, marná snaha a hlavně marná oběť mého drahocenného času, Arachnid je skutečně krystalicky špatným filmem, bezduše recyklujícím hromadu zažitých motivů a aplikujícím groteskní digitální efekty, které by nevystrašily ani pětileté dítě. A jestliže první polovina, kde se pracuje výhradně s náznaky hrozícího nebezpečí, představuje zasazením děje do exotického prostředí a uspokojivě načrtnutou atmosférou alespoň oddechové dobrodružství s pohlednou pilotkou a kozatou blondýnou, akční závěr je směšný, statický, negradovaný a hlavně zcela nekrvavý, bez jakéhokoli náznaku sebevědomého guilty pleasure obrazu... Mimozemskou zápletku zcela ignoruji, ta je ve výsledku stejně ukázkově zbytečná, a jednu hvězdu posílám společně s varováním, že více hororovou a vzrušující záležitostí než film samotný je zdejší znepokojivý text distributora - jen abyste se nenechali stejně jako já falešně nalákat ;) 20%(12.10.2015)

• topr harley

Osobně proti tomuhle filmu nic nemám, herecké výkony nebyli zase tak špatné a i pavouci byli vyvedeni celkem slušně. Film má ucházející atmosféru, a zbytečně nic nenatahuje. Sice nic originálního ale 2 hvězdy zaslouženě.(6.7.2011)

• Smok

Prírastok do rodiny "strašidelných" digitálnych zvieratiek, ktoré su v konečnom dôsledku smiešne. Ukladám do šuflíka ku smiešnym krokodílom, anakondám, krysám, žralokom a inej hávedi. Škoda vôbec pozerať aj v TV.(3.6.2009)

Já nevím, jak vy, ale já se moc dobře bavil. Triky na dobré úrovni, podobně jako herecké výkony nebo logika postav či scénáře jako takového. Škoda, že to Arachnid nedotáhl na dvojku... 100%(27.9.2014)

Tak i po letech musím říci, že se mi Arachnid svým způsobem líbil. Slušná kamera, prales a hudba (Francesc Gener) jako v Predátorovi, zmutovaní roztoči jako v Klíšťatech a podzemní prostory plné pavučin a obřího pavouka (co měl žihadlo jak z Hvězdné pěchoty) jistě inspirovaly Jacksona k jeho Odule... Obstojné trikové efekty, kde musím vyzdvihnout pěknou práci s pavouky, stonožkami, ale i třeba vyhřezlé oko, či snovou mutaci obličeje měnícího se v pavouka. Dnes by se jistě vše odbylo levnými pixely... Škoda, že B.Yuzna nepřidal kromě produkce více ruku k dílu, jistě by se divák dočkal vícero bizarností. Ve srovnání se současnými béčkovými filmy, co vypadají jako levné PC hry, je tohle obstojná zábava.(1.8.2015)

• Vitason

Pro milovníky trashe se to rozjíždí zajímavě: špatné tiky, ufoni, pavouci. Ale místo toho, aby kolem vás režisér ovinul pavučinu vtipu a dobré atmosféry, tak vám vstříkne přímo do páteře jed v podobě totální stupidity a nudy. O dialozích se nedá prakticky mluvit. S vypnutým zvukem by film působil úplně stejně hloupě. Kdyby byl film alespoň stupidně zábavný, ale on je jen stupidně stupidní (Ha, tolikrát jsem to slovo v jedné větě snad ještě neviděl). Jediné, co tak alespoň občas pobaví jsou efekty, nic moc herci a docela slušná hudba. Když už se tvůrci vykašlali na komediální ladění, které by si podle mého takovýto námět zasloužil, tak je nutné zmínit se o nulové atmosféře. To už mě víc vyděsil pavouk, který včera zápasil s mouchou za mým oknem. Arachnid je film, u kterého může zaujmout snad jen hezký plakát.(9.9.2008)

• PROROK14

Volovina. Ľutujem že som to pozeral. A vraj horor .Hej heeeej. Dosť oničom.(30.8.2008)

• ARI50

Žeru pavouky hlavně velké a zároveň bych umřel kdyby se mě dotkl ale tohohle bych i obejmul a hercům a zbytku nalyskal za to co udělali za ostudu tomuhle krásnému tvorečkovy.(18.9.2018)

• Lucasion

Pro mnohé automatický odpad, ale já to trošku vytáhnu nahoru. Ano, rozhodně jsem viděl horší filmy. Vtip je v tom, že tady jsem žádnou velkou zábavu ani masterpiece nečekal. Béčkový výlet do džungle, kde čeká obří pavouk. I když pavouk... No každopádně začátek je cgi odfláknutý. Souhlas. Zbytek chválím, že jsou modely. Alex Reid je docela hezká holka, i když jí asi jinde moc neuvidím. A příběh jako takový je bez jakéhokoliv překvapení či dramatu. Možná i mozku, uznávám. Ale opět, nečekal jsem nic a navíc už jsem film kdysi viděl. Vzpomínám, že na videokazetě bylo napsáno "Nevhodné pro osoby trpící arachnochobií". A vida, docela jsem to zvládnul. Možná skutečně zamrzí fakt, že pavouk vlastně není pavouk, ale mimozemšťan. Ale to jen tak na okraj. Myslím, že jsou tvůrci schopni vytvořit mnohem horší a nekoukatelnější filmy. Tohle jsem aspoň neměl potřebu vypnout. I když sám vím, že filmařiny tam je asi tolik, co by se vešlo za nehet. (25 %)(11.6.2019)

• DJ Lonely

Nezáživný děj, chabé triky, slabé herecké výkony. Přemýšlel jsem, za co dát alespoň jednu hvězdičku a na nic jsem nepřišel. :-)(23.9.2004)

• eraserhead666

Aspoň na ty ženské role šlo koukat, ale vrážet tolik peněz na to, aby se někde hodinu a půl ukazovaly dvě hezké baby? A tohle horor? Když už, tak sci-fi. Filmy o přerostlých a zmutovaných zvířatech jsem nikdy nechápal a nikdy mě nijak nezaujali, tenhle film je jen další důvod toho, že se můj vztah k nim nezmění.(19.12.2008)

• curunir

Je až zarážajúce, že film na ktorom sa podielalo 13 filmových spoločností! (schválne si to v úvodných titulkoch spočítajte) pôsobí tak lacno až je v jednej scéne detailne vidieť mikrofón nad hlavami hercov. Triky snáď o niečo lepšie ako z filmov od Eda Wooda.(3.6.2009)

• PanCitron

No pokud je nejlepší část filmu obal DVD, je už co říct. Dost špatný rádobyhoror s (alespoň jedno plus) pěknou loutkou pavouka a jiné příšerky taky nevypadaly zle. Za to ta jedna hvězdička přijít musela, neCGI příšerky vždy ocením(19.7.2010)

Ále, vzhledem k tak nízkému hodnocení jsem čekal daleko horší průjem... Nakonec to bylo překvapivě snesitelné. Místy zableskla nějaká ta atmosféra, příběh jel sice po tradičních céčkových kolejích, ale nějak mi nevadil, a hlavně, docela jsem se i bavil. Triky jsou samozřejmě příšerné a herecké výkony tragické, o tom žádná, ale celek mi až překvapivě nevadil a já si s tímhle škvárem udělal příjemné odpoledne. /viděno na DVD: 50% a 3*/(12.4.2010)

• Andersis

No týýýýýýý vole to byla píčovina jak mraky.(28.8.2008)

• SOLOM.

Tenhle film mám doma už nějakou dobu, ale nechtělo se mi do něj. Nedávno ho dávali v televizi a bohajeho to byla p...vina. Snad nejhorší španělský film, který jsem kdy viděl. Sice jsem u něj usínal, ale prostě usnout se u něj nedalo. Nevěřícně jsem čuměl na to co je možné natočit. (12.6.2016) - Už to bude šest roků, co jsem tento španělský „klenot“ viděl poprvé a ani po těch letech jsem své rozhodnutí ohodnotit film ODPADEM nezměnil. Chtěl jsem mu dát prostě ještě druhou šanci, ale i při reparátu jsem měl obrovské problémy, abych u jeho sledování neusnul. Céčkové horory se zvířecí tématikou (Asylum, Nu Image) mi nikdy zásadně nevadili, přestože většina z nich je vážně hrozná – ale alespoň jsem se u nich občas i pobavil. U Arachnidu tomu tak ovšem nebylo. Stupidita z toho smrdí na sto honů, jedno klišé střídá druhé a otřesní robo-plyšoví pavouci naženou hrůzu snad jen zoufalcům a malým děckům. Opravdu jsem chtěl dát alespoň nějaké to procento za pěkné prostředí ostrova a pohlednou Alex Reid. Jenomže to by nesmělo jít o španělský film! Asijské, severské a španělské filmy jsou na mém žebříčku úplně nejvýše a proto od nich vyžaduji vždy o něco navíc, nežli u těch amerických či kanadských. Proto to velké zklamání.(4.6.2010)

Vůbec nechápu, jak jsem mohl na tenhle brakový klenot z mé sbírky trafikových DVDček zapomenout. Arachnid je totiž vzorové béčko jak se patří - mimozemští pavoučí mutanti, tropická džungle, stateční muži, krásné ženy, a spousta rozkošně nechutných scén. Můj důkladně propláchnutý mozek si spokojeně přede v hladině alfa, v téměř buddhovském rozpoložení se ukládám ke spánku a doufám, že v noci se mi bude zdát třeba o válečnické zdravotnici Susan, kterou neohroženě bráním mačetou před zákeřným obřím pavoukem, nebo ji vysekávám z jeho odporných pavučin, nebo... nebo tak podobně.(27.3.2016)

„Arachnid“ není tak špatný film, jak se na databázích tváří. Jen je to prostě film, který je o pavoucích, není moc zapamatovatelný, dějově nijak nevyniká, ale jako béčko dle mého názoru neurazí. Viděl jsem o dost horších filmů, které neměly ani tu dobrou trikovou stránku, v které „Arachnid“ neexceluje v každém záběru, ale místy dovede hodně potěšit. Tohle ale odpad prostě není.(7.1.2017)

Vyznávači kultu menom B Movies, majte sa na pozore. Toto je lahôdka, ktorá v niektorých prípadoch zapadá aj do áčkových vôd ( vzhľadom na to, aká kvalita sa dnes v tejto etáži točí ). Brian Yuzna stále chápal pravidlá žánru a Jack Sholder bol vždy dobrý remeselník.(22.2.2019)

Není to zase tak dlouho, co jsem se na ARACHNIDa snažil podívat, ale po patnácti minutách jsem to vzdal a film si zařadil do té nejhlubší horrorové žumpy. Jenže nějak ve mě pořád hlodalo svědomí, že to nebylo fér a tak jsem dal "Pavoukovi" druhou šanci. Ale tentokrát jsem se připravil. Litr Hradní svíce jsem smíchal s půl litrem kofoly (samozřejmě sem to nejdřív vypil) a navrch jsem si dal český dabing. A hned se na to dalo dívat. Je mi jasné, že lepší efekty měl Karel Zeman v Cestě do Pravěku, ale na to jsem vždycky sral. Zase takový průser to není, aspoň se u toho člověk zasměje. Viděl jsem už větší shity.(18.7.2006)

• Danny F.

Né že bych se pavouků bál.(1.9.2010)

• Martin741

V ramci brainwashingu super ...... Ale ze brainwashing nenavidim ...... 0 %(27.4.2013)

• adams89

Je to už nějaký ten rok, kdy jsem v půjčovně narazil na horor s výmluvným názvem Arachnid, na obalu chlubícím se ohromující atmosférou a hrůzostrašnými pavouky. A jak jsem potom toho tolik litoval, když jsem ho vracel! Arachnid je totiž kvalitou ta pravá nefalšovaná filmová žumpa. Zkrátka další z mnoha desítek druhořadých nízkorozpočtových filmů, které po jednom zhlédnutí pro příště s obrovskou chutí oželíte. Tenhle film přesvědčivě vypadal maximálně tak na scénáristově papíře, oproti úplně žalostné realitě. Ta titulní pavoučí příšera rozesměje každého, troufám si tvrdit, že i jedinci trpící arachnofobií budou nechápavě kroutit hlavou. Na počítačové efekty očividně nebyly peníze, tak na řadu přišly animatorské loutky. Ty jsou však na tak žalostné úrovni, že i na starého King Konga z 30. let se dívá lépe. Neposledním průserem je i tragické herecké osazenstvo, avšak to už v těchto filmech bývá pravidlem.0%(11.5.2007)

• lennyd

Z jednoho tichomořského ostrova je do nemocnice na pevninu domorodci dovezen ošklivě pokousaný muž. Aby se zjistilo, co mu zranění způsobilo, vydává se na ostrov nesourodá skupina (lékaři, specialista na pavouky, pár domorodců, pilotka letadla a několikero po zuby ozbrojených vojáků). Ale ostrov, pokrytý ošklivou džunglí, není příliš přátelské místo, zvlášť poté, co se zde uhnízdil geneticky-mimozemsko-zmutovaný pavouk, který narušení svého teritoria nemilosrdně trestá... Pavouky nemám moc v lásce (respektive vůbec), ale co nesnáším ještě více, jsou nepovedené filmy o pavoucích. A tento je opravdu hodně nepovedený - dokážu ještě překousnout zmutované pavouky, pokud je vše natočeno s nadhledem (Eight Legged Freaks), ale čeho je moc, toho je příliš. Veškerá filmová klišé, která si dovede představit tento film obsahuje - např. před pavoukem velikosti menší dodávky se dá schovat do polorozpadle boudy, do které kdyby jen trošku drbnul, tak se rozpadne, nebo když v půlce filmu domorodec krásně ukáže, jak zlikvidovat cokoliv, tak tuto zbraň použijí až v posledních minutách, kdy už moc přeživších nezbývá. Děkuju, že má režisér natolik soudnosti, že i když si připravil půdu pro pokračování, tak se do něj nikdy nepustil!(29.6.2010)

• Nivenx

Už si ani nepamatuji o čem to bylo, vím jen to, že tam běhali velcí pavouci a papali, což asi nebude dobře.(25.11.2012)

• PetrPan2

To je tak hloupé až je to docela roztomilé :o)(28.8.2008)

• Slaava

strašnná kokotina.... všichni, kdo máte rádi horrory se tomuto filmu vyhněte obrovským obloukem...(23.11.2004)

• Josefin

No myslím, že ten film arachnofobici přežijí ve zdraví. Kde jsou pořadné pavoučí horory ach jo!(27.11.2009)

• Ravi

Na tomto "dílku" se mi líbil jen začátek, když ztroskotali. Pak se začaly dít teda věci ... zajímalo by mě kde sehnaly tak velký loutky pavouků, protože se pohybovali závratnou rychlostí několik centimetrů za sekundu a stějně svou oběť vždy dohnali. Nezapomenutelná scéna je, jak pavouci ničí dům uprostřed hustého pralesa. Bez dalšího pozastavování se nad tím 10%(28.8.2010)

Hodně příjemné céčko, u kterého jsem se královsky bavil. Scestné dialogy, šik ženská, slizkej potvorák z vesmíru, drsná marína, vědátor, doktor - prostě všechno jak má být.. Jenom ten sex tam chyběl.(17.7.2011)

• H.Gordon

Proč to vzniklo? To netuším. Herecké výkonu na tomto "hororu" byly zřejmě nejhorší. Nějaký pokus o hororovou atmosféru jsem ani nenašla. Nelituji, že jsem ho viděla. Alespoň jsem se u toho dobře pobavila s přáteli a krásně jsem se shodli, jak je to hloupé, ale mrzí mě, že jsem za to dala peníze. Ale alespoň jsem se poučila.(11.6.2012)

• Gray Wolfman

vezmeme pár klacků, omotáme je izolační páskou, seberem pár kámošů od piva z knajpy a hurá do lesa natáčet horor o emzáckým pavoukovi(10.2.2015)

• Rudinsky

Megalitická stupidita hrajúca sa na horror, a to iba tým, že vám je pri niektorých scénach na vracanie. V konečnom dôsledku je vám na vracanie z celého filmu, takže jednoducho ak niekde naďabíte na tento film, ZNIČIŤ!!!!(25.1.2009)

• FMJ

Obálka a obsah mě přinutily koupit jsi dvd.Začátek není nejhorší a možná,že kdyby se celý film povedl stejně dal bych i tu hvězdu,ale to by se nemohla z filmu vyvinout taková ******.Herci ehm asi herci děs a hrůza,ale ani ostaní není vůbe pěkný celý film se moc nepovedl,protože podle mě má Arachnid zpackanej potenciál mohl z toho být zajímavý horor nebo Sci-fi takhle,ale neni ani jedno. 13%(29.1.2013)

Čistokrevný dobrodružny-horror na ostrově kde jsou obří pavouci, a jiné obří potvory. I když se jedná o průměrné béčko. Škoda, že není druhý díl.(25.3.2019)

• Daae

Pamatuji, když jsem si Arachnida s kámoškou půjčila za dvacku v půjčovně. Kámoška se toho předem bála, ale z důvodu, že sama trpí arachnofobií. Nakonec jsme neřvaly strachy ale naopak smíchy. Arachnid je záležitost k popukání! Naprosto nevysvětlitelný děj, kulisy z vedlejšího obchodu, konec odfláknutý ... Scénu, ve které pavouk "přeletěl" obrazovku, jsme si se smíchem přetáčely pořád dokola a pouštěly zpomaleně, abychom indentifikovaly tu věc. Nakonec jsme se shodly na tom, že jde o "létající superfretku". No prostě úžasný film. Zpracování je tak smutné, až je to k smíchu. Už se těším, až to budou dávat v nočních hodinách na Nově!(18.10.2006)

• Radim

Hororové céčko, které trpí všemi filmovými neduhy, které si dovedete představit - příšerné herecké výkony, předpotopní triky, logické díry jak prase, úděsné dialogy (toto zvlášť zdůrazňuji, takovou příšernost jsem už dlouho nezažil) a spousta dalšího. Původně jsem to chtěl úplně odstřelit, ale byla tam jedna dobrá scéna s klíšťaty. Přesto - vyhněte se velkým obloukem.(2.9.2008)

• iXtr3m3

Tento film je super. Ale len pokiaľ leží v poličke medzi ostatnými DVD.(30.12.2009)

• Movie Gourmet

Verdikt: Odpal ty odpade! 0 %(9.12.2014)

• Wawer

Tak sem se dlouho nenasmál, potíž je v tom že smích u tohoto hororu nebyl vůbec na místě. Naopak si myslim že kdyby film pojali ryze jako parodii, tak by nakonec udělali líp, takhle je to jen klišeoidni místy nechutná sračka. 1* za to napadite slepeni triček(28.9.2008)

• Simgal

Za ten plakát(16.1.2009)

• killerbean

Neuveriteľne nelogický príbehový zlepenec, korunovaný lacným spracovaním a príšernými postavami - hercami. Kapitola sama o sebe je postava Mercer-ovej /Alex Reid/. Nepamätám si, kedy naposledy som pociťoval voči nejakej postave tak veľku, priam bytostnú averziu. Každá jej replika je dych vyrážajúca perla, ktorá z ľahkosťou zatieni "perlenie" ostatných postáv. 10 %(13.2.2009)

• simply

Hnus, hnus a hnus.(17.8.2009)

• pend

Nechal jsem se zlákat jmény jako Jack Sholder či Brian Yuzna. Bohužel. Chvílemi to mělo atmosféru, pár dobrých efektů, ale jinak nevím...(14.12.2014)

• Nikar

Podprůměrný film=15%(6.5.2016)

• Hyger

Lituji, že jsem tomuhle věnoval hodinu a půl svého času. Trapnost nad trapnost.(31.5.2010)

• Elbarto08

Tenhle film jsem vyhrál v Bravíčku a byl jsem z toho vyklepanej! Divnej(2.2.2011)

• Hapretor

Tohle patří mezi BLBÉ, LEVNÉ, TRAPNÉ, ... ALE PROSTĚ ZÁBAVNÉ snímky. Na dobrou noc ideální. Já se zasmál. To se počítá. (A scéna s líhnoucími klíšťaty stojí za to).(15.11.2015)

Zábavné nenáročné béčko s "prima triky". Co může člověk čekat více od filmu s pavoukem v džungli? Jen tu kategorii snímku bych přepsal z hororu na komedii ;-)(9.9.2008)

• HonzaMag

600 korún, 600 korún milý Tron - to jsem si zase neustále opakoval já, protože jsem se nechal nachytat dříve než tento skvost vyšel v edici Vapet. Smrtka ma neklepla, ale chodila naozaj velmi blízko. Byl to skutečně horor, .... to dokoukat .... a neustále přitom neproklínat okamžik, kdy jsem na své klávesnici potvrdil objednávku. Hlavní hrdina mi připomínal ňoumu ze seriálu o kung-fu s D.Carradinem. Úroveň triků odpovídala tak úrovni před padesáti lety....(22.7.2008)

• SKreyn

Megaodpad! Strašná hovadina, nevládal som to dopozerať.(3.6.2009)

• chaturga

Jen si s nás dělejte prdel!(23.1.2007)

• Dr.Loomis

P.R.Ů.J.E.M(13.2.2009)

• PRobin

OBSAHUJE SPOILERY!: Opět džungle, opět ostrov a opět pavouk. A opět mutace. A já si říkám: kolikrát ještě? Kolikrát ještě budeme nuceni sledovat mimozemšťany popř. tajné služby jak necitelně zasahují do našich drahých ekosystémů? Kolik toxického svinstva ještě bude vypito nebohými zvířátky, které se poté začnou mstít?? Trochu jsem si duševně ulevil, ale zpět k věci. Pilot v superstíhačce je matlák, který nad mořem narazí do létajícího talíře (opravdu! Byl neviditelný!) a ztroskotavší emzák vylije na ostrov nějaké toxické svinstvo... A zbytek je jasný. Střih. Malé letadlo plné vědců a dobrodruha ztroskotá hádejte kde? Ano! Na ostrově plném breberek. A dál to je samý klišé a klišé a kecy a plky. Nejhorší je jednoznačně výkon pavouka. Proč taková obluda skřípe jak starý kolo?? Navíc je velký jako škodovka, ale není schopen sežrat hlavní hrdinku, což je strašná kráva. Furt prudí a když otevře tlamu, hraje si na drsňačku těma nejotřepanějšíma frázema, za které jsem se styděl už v šestý třídě. Vše vyvažuje pohledná hispánská blondýna s velkým "charakterem" :) I když postarší, šmrnc pořád má. Ale jen do chvíle, kdy ve staré stodole přehlídne škodovku (teda babouka) a víme jak to celé dopadne. Je tam jeskyně a spousta vyteklé těsnící pěny (kokon). Ale nebudu prozrazovat, kdo vyhraje. Určitě jste si to už domysleli :)(29.3.2013)

• Knor

Zabijácký vraždící obří pavouk z vesmíru, na kterém jsou vidět nitky a drátky k ovládání...co víc dodat ?(22.1.2014)

50%. Lehce podprůměrný dobrodružný eko horor s prvky sci:fi.(18.3.2010)

• Rimer545

Týjo, super. Nikdy jsem neviděl nic tak...................................zbytečného. Naprosto nevím, co bych k tomu dodal. Radši nic, jinak by to nebyl zrovna slušný a vhodný komentář. Tihle lidi se asi velmi nudili, nebo byly pod vlivem alkoholu či tvrdých drog.(7.12.2011)

• Magoor

Sen byl perfektní!(13.5.2012)

• Paesant

Za ´ženský ekvivalent Tarzana´ těsně před smrtí.(8.6.2012)

Ale nie je to az taka katastrofa,celkom zabavny animal horor o pavukoch,a kedze voci tymto tvorom mam respekt,tak ma zaujal tento filmovy pocin,samozrejme to nie je nic excelentne,ale na zabitie casu to postaci,priemer...:-)(4.3.2019)

• axik

Velmi slabý kus, chyby v ději, nudné efekty, nezáživný děj bez napětí ... nezachrání to ani zmutovaná klíšťata, která se zavrtávají pod kůži...(13.3.2005)

• Předseda

Horor, který kombinuje dřevěné loutky s dřevěnými herci a smutným E.T.(20.10.2005)

• Adoshek

Víc se bojím pavouků na chalupě na WC než v tomto filmu...(9.6.2006)

• sirrgulo

Zlý sen, ale ne kvůli strachu, ale děsu co si pro nás tvůrci nachystali v podobě několika loutek, které víc než pavouky připomínají přerostlé mravenci. Ani ségra s fobií se nebála. Ale obal měl film moc pěknej :((8.9.2009)

• Bilky

Alex Raid je sexi, ale kozy neukázala. Ale ta jedna hviezdička je za scénu z Mumie,kde namiesto scarabeov lezu z tela male pavuciky :)(8.2.2010)

• LadyPig

Přišlo mi to hrozně vtipný a aspoň za to, že jsem se pobavila dávám hvězdičku. Na rok 2001 jsou efekty teda krutě ubohý.(5.5.2011)

• HellFireFery

Ptám se už po několikáté. Proč se točí takové filmy, když na ně nejsou peníze a je od začátku první klapky jasné, že to bude pořádný průser. No, dokoukal jsem to, ale občas jsem se musel i smát tomu, jak je tu všechno tak nedodělané a dětinsky zahrané. No, to se nedá nic dělat. Jediné štěstí je to, že mě nikdo nenutí, abych se na to díval znovu.(22.1.2013)

• babosh

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy měl tu čest vidět.(5.2.2013)

• Sammy.Boy

Další Arachnofobie se opravdu nekoná!(22.3.2017)

• ahed

Špatné efekty, vlastně i docela blbý příběh, na druhou stranu, co čekáte od španělského nízkorozpočťáku. Pokud chcete jen relax u bedny, tak klidně do toho.(7.4.2006)

• Cicuch

Neuveriteľný začiatok filmu, ktorý ma úplne dostal. Ani ma nenapadlo, že idem pozerať niečo o pavúkoch, keď som videla ako tam pristali na úvod mimozemšťania :). "Ti boli najlepší z celého filmu".(11.1.2009)

• bulawaio

Tenhle filmek jsem si dlouho schovával na takovou tu ideální chvíli, kdy je člověk utahanej, nemyslí mu to a prakticky je mu jedno na co se dívá. Arachnid mě naprosto v ničem nezklamal. Pokud jsem správně pochopil, tak milý pavouček nám přiletěl z vemíru a jeho pomotmci mutují na bunečné úrovni ve vyšší formu. K tomu se přidá hezké prostředí pralesa a skvěle vyzbrojený tým. Mńamka. Tým, který si yslí, že pavouci žijí v podzemí, kopou si nory. Specialista v lekářství potvrzuje výskyt klíštat pod kůží a akční komado pravidelně střílí po každém křéví, kde se něco šustne. Náš pavouk je kapitola sama o sobě. Vypadá, že je z pancéře. Dokáže odrážet kulky. Horší je to však se dřevěnými šipkami, které se do něj vesele zapichují. Nejvíc však všechny dostane závěr, který nám ukazuje novou zmutovanou formu tzv. PAVOUKOČLOVĚKA. Herecky, trikově, scánáristicky je to někde na úrovni krokodýla jedničky a dvojky. K tomu však nemá smysl se rozepisovat více... Měl jsem nutkání to neposlat do odpadu, ale ostatní nekvalitní horory by mohli pak být dost podhodnocené.(9.5.2010)

• jack_scott

Vynikajicí snímek :-) Je ta kdebilní, až je dobrý, protože na něm prostě neni nic přijatelného,ani vyloženě vtipného.... Je prostě je nšíleně debilní. každopádně stojí za vidění, zvlášt ty dialogy ...v dabingu....to se nevidií a neslyší :-)(11.6.2010)

• MFZB

Ako som sa už zmienil pri Arachnii, že mám rád filmy o pavúkoch, tak neplatí to pri každom. Toto bol teda fakt najhorší film s pavúkmi aký som kedy videl, skrátene ťažká sračka. Na tomto filmy neni nič za čo by som mu mal dať aspoň jednu hviezdu, hrôza 0%(21.7.2010)

• KKOALA

Céčko jako řemen!(24.12.2010)

• Homerking

Tak tohle se fakt nepovedlo utahaný příběh s blbě vypadajícími rádoby pavouky , dávám jednu hvězdu za tu scénu s klíšťaty co se zarývají pod kůži(1.7.2012)

• Wulz

2* za krásnou Alex Reid, a za to že se celý film vydržím dívat na její prsa... Jinak film jako takový...NIC!(12.4.2016)

• -=MAX=-

Když se mi dostal do rukou tento film byl jsem hodně rád. podle obalu to vypadalo že by se mohlo jednat o povedený film. CHYBA!!! Celý film je jen sposta slátanin a nesmyslů. Například by mě zajímalo naco tam byl ten ufoun. A ten konec ... Jediné co by se dalo pozvednout jsou ty nechutný zmutovaný klíšťata.(27.11.2006)

• Ladisec

Už dlouho sem se takhle nesmál, u toho pavouka byly vidět provázky, který s pavoukem pohybovali. Radím všem nechte tenhle film být a koukněte se třeba na dokument o starých domech i to bude zajímavější než tenhle trapnej pokus o film. Všechno špatně, hau domluvil jsem.(17.12.2007)

• tarzan

Jen děhat a běhat a to má být co ...... horor ????(18.3.2009)

• Kucin

Už obal vám musí napovědět jaký kýbl nudy a trapnosti vás čeká. Do čeho dali ten rozpočet? Tohle mi hlava nebrala.(20.11.2010)

• uprchlice

Pavouci obřích rozměrů? To už to několikrát bylo. Proto Arachnid ničím novým nezaujme. Slabé herecké výkony nejsou to nejhorší. Špatná práce animátorů vytvořit skvělého zabijáka byla tím nejhorším. Nehledě na to, že je i špatně pojata. Džungle? To od začátku smrdí smrtí. Režisér Jack Sholder to tentokrát úplně pos*al. Diváky v mladém věku to může zaujmout, ba dokonce i vyděsit. Mně to také před 10 ti lety vyděsilo a bavilo, ale dnes už se na to dívám pouze z hlediska špatné a odfláknuté práce.(4.8.2012)

• XTrader

Za odpad to nebylo, nápad podle mne ani nebyl špatný, ale zpracování a herecký výkony jsou takový "skvost", že si zařazení mezi ty nejhorší zaslouží.(24.11.2012)

• AltairAhad

A já jsem za to ještě utratila peníze na DVD s tím, že i když jsem silný arachnofobik, tak zkusím, co to se mnou udělá. Měla jsem pocit, že vyhodím televizi s přehrávačem z okna. Lepšího pavouka bych uplácala i z hlíny. To byl prostě děs! Vážně. Já ani nevím proč tomu vlastně ještě dávám hvězdu. Herecké výkony hrůza, pavouk(pavouci) - celou dobu jsem na nějakého čekala... S bídou *(21.11.2013)

• Gluminator

Příšerné triky a scénář jak kdyby ho napsalo dítě. Pád na samotné dno odpadu zachránila Alex Reid, ale vše ostatní stálo opravdu za velké nic. Dvě hvězdičky jsou právě za Alex a za superžrací klíšťata... 30%(5.1.2015)

• Hejkal_03

Tento film jsem získal jako dárek k časopisu, tak jsem si od něj moc nesliboval. A ani jsem neměl. Byl to zatím nejhorší thriller// horor, co jsem kdy viděl. Stravitelný byl jen začátek. Jakmile tam začali běhal "pavoučci" bylo vše hezké pryč. I přes všechny absurdní scény jsem film dokoukal a buďte si jistí, že si tenhle film už nikdy nepustím.(9.1.2018)

• martan1

Co měl jako znamenat ten začátek? A ty triky - takový bych čekal ve filmu ze sedmdesátých let. Zachránit to nedokázaly ani ty rádoby hororový "klíšťata", ani poletující chapadla.(26.9.2011)

• VoHe

Nuda, děs, hrůza. Tady názorně vidíte, co je filmový humáč...(2.2.2013)

• Pollini

Musím uznat, že si dali aspoň práci s vytvořením té potvory, ačkoli nohy měly dosti omezenou hybnost a byla napíchnutá na tyčce. Taky zajímavě chrastila. Pavučiny vypadaly dobře. Ale nervy drásající dialogy jsou nesnesitelné, herci to nevylepšili. Nu což, i odpad! je film.(20.5.2014)

• Daniel..7824

Doufám že bude pokračování :)(5.8.2018)

• Pelidor

Jedna hvězda za konec.(9.2.2019)

• soukyd33

Tak za prvé to není pavouk, a ani ho to nepřipomíná. Rychlost (pavouka) je hrozná, ten by nikdy nic neulovil. Příběh je blbost- Grafika hrůza Hudba ušla Herecké výkony slabé, a nudné. Efekty hrůza. Nedoporučuji! Hvězdiček 1*(17.2.2019)