• infected
  *****

  Je super že to po těch letech vyšlo s přijatelným dabingem Václava Postráneckého ikdyž jak vidno,všechno předabovat nešlo.Není to humor pro každého,odkaz na staré americké grotesky je zřejmý.V dialozích jsou dvojsmysly a narážky.Přesto old school humor triumfuje a člověk se baví jako kdysi.Ty jeho převleky,ksichty a malý plešatý dědek...nádhera!!!(5.11.2010)

 • Paity
  ****

  Je neuvěřitelné, že tenhle humor pochází z roku 1969. Je to skoro na pováženou, že mohla být takováhle forma srandy odvysílaná v tehdejší době a v tehdejší televizi (pochopitelně nemyslím Československou televizi) . Dnes už sice občas některé vtipné scénky tak nevyzní, přesto jde o vynikající zábavu.(12.4.2012)

 • mm13
  ****

  Popri tej všadeprítomnej detinskosti nevinné a práve preto neodolateľné. Benny Hill môže byť sprostý aký chce, finálny pocit z jeho humoru bude vždy výsostne pozitívny a osviežujúci. Pretože je iba prerasteným dieťaťom, nemôžme mu to mať za zlé. A vlastne, sami sme takí, len si to v tej svojej večnej márnomyseľnosti nepriznávame a máme pocit, že sa smejeme jemu, zatiaľ čo sa smejeme sami sebe. No ak práve tým nie je (spolu)definovaný prvotriedny humor, tak neviem čím už potom...(25.5.2011)

 • C0r0ner
  ****

  Minimálně polovina scének je takových nicneříkajících a nevtipných, ale ta druhá je absolutně špičková a většina dnešních komiků by se z nich mohla učit. Tím nejlepším jsou samozřejmě zrychlené groteskové naháněčky, kde rozhodně nikdy nemůže chybět sám Benny a k němu minimálně jedna spoře oděná holka. To vše za doprovodu jedné z nejlepších melodií historie. 75%(5.2.2017)

 • Master19
  ****

  Ač používám znělku Bennyho Hilla jako zvonění mobilního telefonu už dobrých pět let, vůbec jsem netušil, o co vlastně jde. Až nyní, když vyšlo Best of Benny Hill DVD jsem měl možnost se s Bennym seznámit a bylo to příjemné. Pravdou je, že na dnešní poměry lecos ztrácí dech, ale má to spád a výborně jsem se bavil. BTW: Už vím, kam se strefují američané, když poukazují na anglický humor, jako tupé zrychlené nahánění s policajty. :-)(19.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace