Benny Hill je výnimočný komik, no jeho štýl mi bohužial nikdy nesadol.(25.12.2008)

Vrcholem grotesek Bennyho Hilla je pronásledování polonahých dívek po parku a poplácávání staříků po pleši. A přesto je to velkolepá sranda.(5.5.2003)

10/10 Mazakr, ktery by uz uz meli uvolnit na DVD namisto vsech tech pitomosti... kam se hrabe Atkinsonuva Fazole... A ty baby v minisuknich... Mimochodem jedna scenka ze vsechny - kdy reporter ve studiu zpovida francouzskeho avantgardniho fimare: - uzasny film, nelepsi, co jsem kdy videl. to jak jste stridali cernobily film z barevnym - ale to je omyl, my jsme na konci nataceni uz nemeli zadny barevny film, tak jsme museli natacet na cernobily... aha, skvele bylo i to ze jste v ramci autenticity nataceli na mobilni kameru - no, to bylo proto, ze jsme nemeli trojnozku... aha, a v neposledni rade ten symbolicky pes v poslednim zaberu, nesouci poselstvi, ze zivot je pes - coze? tam byl pes? kdybych to vedel, zabil bych tu svini, jeno to ocurava trojnozky a ty pak reznou...(12.5.2008)

Nádherná klasika a zároveň jeden z nejlepších komiků všech dob! U jeho skečů a grotesek , podpořených perfektními gagy a skvělou mimikou a věčného laškování s ženami se vždycky skvěle bavím a relaxuju! 91%(6.11.2008)

Po létech jsem se zase dostal k legendární Show Bennyho Hilla. Vydržel jsem na to koukat několik hodin a téměř non-stop se usmívat a chvílemi i nahlas řehtat... Po skončení jsem se popleskal po hlavě a jdu se podívat po nějaké pěkné kočce :-). Vybrané ukázky: http://www.youtube.com/watch?v=iAiq1xKF38k(24.8.2013)