Je neuvěřitelné, že tenhle humor pochází z roku 1969. Je to skoro na pováženou, že mohla být takováhle forma srandy odvysílaná v tehdejší době a v tehdejší televizi (pochopitelně nemyslím Československou televizi) . Dnes už sice občas některé vtipné scénky tak nevyzní, přesto jde o vynikající zábavu.(12.4.2012)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - slovenský okruh = 23.12.1987 (R: ČST 1 = 16.3.1988), réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = - Bennyho dabuje STANO DANČIAK - Jedna jediná časť sa objavila pred rokom 1989 na ČST a bola dabovaná po slovensky !!! Najviac mi z tejto časti v pamäti utkvela scénka s bankovým lupičom. (30.5.2009)(30.5.2009)

Ač používám znělku Bennyho Hilla jako zvonění mobilního telefonu už dobrých pět let, vůbec jsem netušil, o co vlastně jde. Až nyní, když vyšlo Best of Benny Hill DVD jsem měl možnost se s Bennym seznámit a bylo to příjemné. Pravdou je, že na dnešní poměry lecos ztrácí dech, ale má to spád a výborně jsem se bavil. BTW: Už vím, kam se strefují američané, když poukazují na anglický humor, jako tupé zrychlené nahánění s policajty. :-)(19.12.2008)

Už som ho roky nevidel ani v TV, preto poteší novovydaná zbierka DVD s týmto excelentným komikom. Len škoda, že bez titulkov, možno neskôr. Porovnávaním s Mr. Beanom sa nikdy nevyhol, tak hovorím za seba, že Benny aj u mňa o čosi vyhráva. Jeho plieskanie po plešinkách a pomáhanie slečnám v krátkych sukniach preliezať ploty, na ktorých je bránka vždy otvorená, ma vedelo vždy rozosmiať. 100%.(21.4.2009)

Vďaka tej všadeprítomnej detinskosti nevinné a práve preto neodolateľné. Benny Hill môže byť sprostý aký chce, finálny pocit z jeho humoru bude vždy výsostne pozitívny a osviežujúci. Pretože je iba prerasteným dieťaťom, nemôžme mu to mať za zlé. A vlastne, sami sme takí, len si to v tej svojej večnej márnomyseľnosti nepriznávame a máme pocit, že sa smejeme jemu, zatiaľ čo sa smejeme sami sebe. No ak práve tým nie je (spolu)definovaný prvotriedny humor, tak neviem čím už potom...(25.5.2011)