• eraserhead666
  *****

  Tenhle nadržený, přitroublý idiot mi zpříjemnil dětství. Měl-li bych vyjmenovat pár věcí, co budou mé dětství symbolizovat, Benny Hill bude mezi nimi. Na tu chytlavou melodii si často vzpomenu ještě i dnes, jeho plácání plešatého skrčka po pleši, občas použiji ve svém životě. Benny byl prostě machr...(1.9.2010)

 • infected
  *****

  Je super že to po těch letech vyšlo s přijatelným dabingem Václava Postráneckého ikdyž jak vidno,všechno předabovat nešlo.Není to humor pro každého,odkaz na staré americké grotesky je zřejmý.V dialozích jsou dvojsmysly a narážky.Přesto old school humor triumfuje a člověk se baví jako kdysi.Ty jeho převleky,ksichty a malý plešatý dědek...nádhera!!!(5.11.2010)

 • gogo76
  *****

  Už som ho roky nevidel ani v TV, preto poteší novovydaná zbierka DVD s týmto excelentným komikom. Len škoda, že bez titulkov, možno neskôr. Porovnávaním s Mr. Beanom sa nikdy nevyhol, tak hovorím za seba, že Benny aj u mňa o čosi vyhráva. Jeho plieskanie po plešinkách a pomáhanie slečnám v krátkych sukniach preliezať ploty, na ktorých je bránka vždy otvorená, ma vedelo vždy rozosmiať. 100%.(21.4.2009)

 • radomiil
  ****

  Čtvrtstoletí nás už sice jeho úsměv šibalský neobhospodařuje, ovšem na vyloženě geniální počiny-navíc v té době poměrně odvážné, v nejrůzněji podaných scénkách a především groteskách se stálými kumpány vzpomínám(ještě z porevoluční Polské Tv)hrozně rád!!!A velice mile jsem se bavil i nedávno z náhodně objevených Dvd v doprodeji;jenom nechápu, proč takovýhle vysoce inteligentní humor, alespoň čas od času, nevysílá jakákoli z těch mrtě všemožných stanic, ládujících ubohoučkou novátorskou produkci podobného ražení.(7.12.2017)

 • anderson
  *****

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - slovenský okruh = 23.12.1987 (R: ČST 1 = 16.3.1988), réžia slovenského znenia (ČST Bratislava) = - Bennyho dabuje STANO DANČIAK - Jedna jediná časť sa objavila pred rokom 1989 na ČST a bola dabovaná po slovensky !!! Najviac mi z tejto časti v pamäti utkvela scénka s bankovým lupičom. (30.5.2009)(30.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace