Show Bennyho Hilla

(seriál)
  • Česko Benny Hill Show (více)

V koncipovanom groteskovom pásme sa predstaví známy anglický komik, ktorého meno sa stáva už názvom pre štýl. Všíma si humornú stránku ľudského konania a komediálnu situáciu vie podať spôsobom jemu vlastným. Všestranný komediálny talent BENNYHO HILLA je zárukou výborného umiestnenia na súťažiach a festivaloch zábavných programov. O tom svedčí Cena za najlepší zábavný program, ktorú získal na Televíznom festivale roku 1984 v Cannes. (oficiální text distributora)

radomiil

Čtvrtstoletí nás už sice jeho úsměv šibalský neobhospodařuje, ovšem na vyloženě geniální počiny-navíc v té době poměrně odvážné, v nejrůzněji podaných scénkách a především groteskách se stálými kumpány vzpomínám(ještě z porevoluční Polské Tv)hrozně rád!!!A velice mile jsem se bavil i nedávno z náhodně objevených Dvd v doprodeji;jenom nechápu, proč takovýhle vysoce inteligentní humor, alespoň čas od času, nevysílá jakákoli z těch mrtě všemožných stanic, ládujících ubohoučkou novátorskou produkci podobného ražení. ()

C0r0ner

Minimálně polovina scének je takových nicneříkajících a nevtipných, ale ta druhá je absolutně špičková a většina dnešních komiků by se z nich mohla učit. Tím nejlepším jsou samozřejmě zrychlené groteskové naháněčky, kde rozhodně nikdy nemůže chybět sám Benny a k němu minimálně jedna spoře oděná holka. To vše za doprovodu jedné z nejlepších melodií historie. 75% ()

MM_Ramone

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale musím sa priznať, že suchému anglickému humoru som nikdy neprišiel na chuť. Vôbec ho nedokážem oceniť. Jednoducho mi to nepríde vtipné. Takže z tohto dôvodu som nikdy nebol obdivovateľom či priaznivcom anglického komika Bennyho Hilla. Jeho show ma nebavila, občas tom sa len tak letmo pousmial, ale po väčšinu času som iba nechápavo pozeral a čudoval sa, že čo má byť na tých jeho groteskných scénkach zábavné. ** ()

infected

Je super že to po těch letech vyšlo s přijatelným dabingem Václava Postráneckého ikdyž jak vidno,všechno předabovat nešlo.Není to humor pro každého,odkaz na staré americké grotesky je zřejmý.V dialozích jsou dvojsmysly a narážky.Přesto old school humor triumfuje a člověk se baví jako kdysi.Ty jeho převleky,ksichty a malý plešatý dědek...nádhera!!! ()

RHK

Po létech jsem se zase dostal k legendární Show Bennyho Hilla. Vydržel jsem na to koukat několik hodin a téměř non-stop se usmívat a chvílemi i nahlas řehtat... Po skončení jsem se popleskal po hlavě a jdu se podívat po nějaké pěkné kočce :-). Vybrané ukázky: http://www.youtube.com/watch?v=iAiq1xKF38k ()