Ač používám znělku Bennyho Hilla jako zvonění mobilního telefonu už dobrých pět let, vůbec jsem netušil, o co vlastně jde. Až nyní, když vyšlo Best of Benny Hill DVD jsem měl možnost se s Bennym seznámit a bylo to příjemné. Pravdou je, že na dnešní poměry lecos ztrácí dech, ale má to spád a výborně jsem se bavil. BTW: Už vím, kam se strefují američané, když poukazují na anglický humor, jako tupé zrychlené nahánění s policajty. :-)(19.12.2008)

Benny Hill přenesl němou grotesku do současnosti a přidal notnou dávku lascivnosti, které ale nikdy není zase tak moc a tak explicitní, že by to bylo s přihlédnutím k žánru nevkusné. Úžasně hravé a zábavné, myslím, že žádný jiný komik mi nedokáže přinést úsměv do tváře tak spolehlivě a tak rychle jako právě Benny Hill.(6.9.2008)

Když jsem byl dítě, bavil mě Benny svými gagy, kopanci a hitlerovým gestem poplácávání svého malého komplice (j. Wright) po lebce. Jako padesátníkovi se mi dnes líbí nesmírná inteligence s jakou přebudoval Cromwela, operu Carmen a všechny batmeny světa. Nezapomenutelná je dívčí skupina Hills Angels-holky jak obrázky s přírodníma prsama. Benny si vzal na paškál policii, armádu, nevěru, politiky, církev, celebrity, němce, číňany a ze všech si udělal srandu. I z metařů! Kolegy měl skvělé http://www.imdb.com/name/nm0569077/bio , http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Todd a především http://www.runstop.de/jwright.html(30.12.2012)

10/10 Mazakr, ktery by uz uz meli uvolnit na DVD namisto vsech tech pitomosti... kam se hrabe Atkinsonuva Fazole... A ty baby v minisuknich... Mimochodem jedna scenka ze vsechny - kdy reporter ve studiu zpovida francouzskeho avantgardniho fimare: - uzasny film, nelepsi, co jsem kdy videl. to jak jste stridali cernobily film z barevnym - ale to je omyl, my jsme na konci nataceni uz nemeli zadny barevny film, tak jsme museli natacet na cernobily... aha, skvele bylo i to ze jste v ramci autenticity nataceli na mobilni kameru - no, to bylo proto, ze jsme nemeli trojnozku... aha, a v neposledni rade ten symbolicky pes v poslednim zaberu, nesouci poselstvi, ze zivot je pes - coze? tam byl pes? kdybych to vedel, zabil bych tu svini, jeno to ocurava trojnozky a ty pak reznou...(12.5.2008)

• MM_Ramone

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale musím sa priznať, že suchému anglickému humoru som nikdy neprišiel na chuť. Vôbec ho nedokážem oceniť. Jednoducho mi to nepríde vtipné. Takže z tohto dôvodu som nikdy nebol obdivovateľom či priaznivcom anglického komika Bennyho Hilla. Jeho show ma nebavila, občas tom sa len tak letmo pousmial, ale po väčšinu času som iba nechápavo pozeral a čudoval sa, že čo má byť na tých jeho groteskných scénkach zábavné. **(24.4.2018)