Přijde mi, že skeče Bennyho Hilla jsou velice nevyrovnané. Vybrat a sestříhat jen ty opravdu vtipné, mohlo by vzniknout něco geniálního. Mezi scénkami výbornými (nejraději mám když se nemluví a film jede zrychleně jako u grotesek) jsou bohužel i scénky, které jdou do ztracena - pointa je často slabá, nebo není vůbec.(20.7.2003)

Osobitý humor legendárního komika s jedinečným dabingem Václava Postráneckého..populární britský komik Benny Hill představuje humorné pásmo groteskních skečů.Jeho jedinečný humor se zaměřuje na různé stránky lidského počínání.Především jeho legendární přístup k ženám,které sám rád osobitě hraje a paroduje je vskutku nezapomenutelný..Mé hodnocení je 4 hvězdy(7.9.2011)

10/10 Mazakr, ktery by uz uz meli uvolnit na DVD namisto vsech tech pitomosti... kam se hrabe Atkinsonuva Fazole... A ty baby v minisuknich... Mimochodem jedna scenka ze vsechny - kdy reporter ve studiu zpovida francouzskeho avantgardniho fimare: - uzasny film, nelepsi, co jsem kdy videl. to jak jste stridali cernobily film z barevnym - ale to je omyl, my jsme na konci nataceni uz nemeli zadny barevny film, tak jsme museli natacet na cernobily... aha, skvele bylo i to ze jste v ramci autenticity nataceli na mobilni kameru - no, to bylo proto, ze jsme nemeli trojnozku... aha, a v neposledni rade ten symbolicky pes v poslednim zaberu, nesouci poselstvi, ze zivot je pes - coze? tam byl pes? kdybych to vedel, zabil bych tu svini, jeno to ocurava trojnozky a ty pak reznou...(12.5.2008)

Když jsem byl dítě, bavil mě Benny svými gagy, kopanci a hitlerovým gestem poplácávání svého malého komplice (j. Wright) po lebce. Jako padesátníkovi se mi dnes líbí nesmírná inteligence s jakou přebudoval Cromwela, operu Carmen a všechny batmeny světa. Nezapomenutelná je dívčí skupina Hills Angels-holky jak obrázky s přírodníma prsama. Benny si vzal na paškál policii, armádu, nevěru, politiky, církev, celebrity, němce, číňany a ze všech si udělal srandu. I z metařů! Kolegy měl skvělé http://www.imdb.com/name/nm0569077/bio , http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Todd a především http://www.runstop.de/jwright.html(30.12.2012)

Minimálně polovina scének je takových nicneříkajících a nevtipných, ale ta druhá je absolutně špičková a většina dnešních komiků by se z nich mohla učit. Tím nejlepším jsou samozřejmě zrychlené groteskové naháněčky, kde rozhodně nikdy nemůže chybět sám Benny a k němu minimálně jedna spoře oděná holka. To vše za doprovodu jedné z nejlepších melodií historie. 75%(5.2.2017)