Živý terč

Psychopatický zabiják Emil Fouchon se svou bandou za tučnou odměnu organizují pro zvrhlé zbohatlíky lov na člověka. Protože pečlivě vybírané oběti jsou většinou bezdomovci, kteří nemají žádné příbuzné, běží "obchod" poměrně hladce. Komplikace začnou v okamžiku, kdy se objeví právnička Natasha Binderová, která hledá otce, jenž byl jednou z posledních obětí lovu. Fouchonovi zabijáci by si jistě s takovou komplikací snadno poradili, kdyby se neobjevil námořník Chance Boudreaux. Je mistrem bojových umění a bývalým příslušníkem elitní jednotky. Je však bez peněz a nutně potřebuje práci. Nechá se Natashou najmout, aby pátral po jejím zmizelém otci. Brzy se dostane gangu zabijáků na stopu. Netrvá dlouho a dojde k první divoké přestřelce. Její obětí se stane několik vrahů a policistka Carmine Mitchellová, která Natashe a Chancemu pomáhala při pátrání. Chance s Natashou uprchne do blízkých lesů ke svému strýci Douveemu. V patách jim jsou Fouchon a jeho muži, motivováni velkou finanční odměnou za zabití Chance. Kruh kolem pronásledovaného se pomalu uzavírá. (TV Nova)

Marcus.das

Tak trosku mi to pripomina trailery z filmu Lola bezi o zivot-az na ty kulky a vsechnu tu krev okolo. Nejlepsi scena z celeho filmu je ta, jak Van Dame pozada damu, aby zavrela oci (ona samozrejme ocekava polibek), ale on misto toho pred jejima ocima umlati chrestyse-skoda ze se to nestava i v realnem zivote...bylo by to netradicni zakonceni nepodareneho rande, nemyslite?:) ()

kolosus

Skvelé spracovaný film od pána čo to fakt s akčními filmami vie a to je pán Woo. Van Damme je pri tej svojej jednostránnosti dobre znesiteľný a hraje uspokojujúco aj keď Všetko to tam kosí mentor Lance Henriksen, ktorý ako záporák ide bez chyby. Akcia je našľapaná, film rozhodne nenudí. Van Dammové sekanie frajera, borca z námornictva funguje obstojne. Prvykrát videný film ešte za čias základnej školy. ()

64B

Nadprůměr. Potěšil mě svojí návštěvou Arnold Vosloo. Van Damme ještě s čírem vypadal komicky. ()

iz67

Tohle je jeden z nejupocenějších lovů. Pakliže jste velký padouch a chcete picnout ostrýho hocha, tak si na to musíte zjednat partu strejců, kteří vypadají jako myslivci z Otnice. Sem tam použijete helikoptéru, která je krutá, ale nějak nepomůže. A největší strach v drsňákovi způsobíte nasazením motocyklistů v interiéru staré továrny. Tam jsou opravdu hrůzostrašným nástrojem .... Jak se to ale srovná s Mistrovými, gelem zahumusenými, košilemi (počítám tak ř denně), to ať si rozřeší každý z vás. ()

subic

Tento film s JCVD mi dlouho dobu unikal. JCVD tu pokračuje ve své dlouhovlasé sérii. Padoucha si tu zahrál Lance Henriksen a jeho poskoka Arnold Vosloo. Tou hlavní zábavou je tu zabíjení bývalých cvičených vojáků partičkou zabijáků. Hned první problém je, že film na první pohled vypadá jak z osmdesátek a takové jsou i dialogy. 51% ()

JosefTomas

Spojení talentu jedné hongkongské hvězdy, aby zachránila kariéru jedné vyhaslé a ne příliš objevné hvězdy. Jenže co čert nechtěl, sedlo si to jako prdel na hrnec navzdory tomu, že Van Damme je přeci jen víc rváč, než střelec. Finále je pak už jen definice akčního inferna a krvavá třešnička na dávno rozstříleném dortu. ()

horor2

Chyť skrz hada kolem svůdný krk a dej mu pořádné dělo! Fan Ďamík ve Woo filmíku, který se s ničím nesere. Lance a mumiák Veslo to stejně schytají. Chtěl jsem si taky nechat narůst dlouhé vlasy, ale nikdy bych nebyl takový machr jako Chance Boudreaux kopajíc všechno zlé do hlav :-) ()

Max Q.

Možná to mohlo být o trošku lepší (ačkoliv s Van Dammem...), ale i tak se mě ten film dost líbí. Jednoduchý, úderný, akční snímek, záporňácké postavy hrají na jedničku a většinu filmu jsem jim fandil. ()

weasel.p

Tak nejlepší Van Dammeho film...hmmm..tak hvězdy dávám za prostředí New Orleans, Henrikssena a Van Dammovy předváděčky,ale rozhodně ne za děj. Začátek se dá brát ještě jako normální akční béčko s jednoduchou zápletkou, ale ve finále se film zvrtne do naprostý hovadiny. Van Damme tu do bad guyů sype neskutečné množství olova (průměrně dva zásobníky pistole do jednoho) a nakonec jim ještě dá otočku aby teda už konečně zhebli :). Do toho ještě jakýsi jeho guru-plesnivej dědek, kterej zná všechny zálesácký triky a likviduje záporáky svým lukem, kterej si podle razance střel nejspíš koupil v hračkářství. ()

matoon97

Doslova nádherné akčné scény ktoré by si zaslúžili viac ako 5* sa našli aj v tomto parádnom filme. Jean - Claude Van Damme skvele skákal, rozdával neuveriteľné kopance a odpaľoval bomby. Najviac ma však sral ten jeho tupý ksicht a dlhé vlasy ktoré sa hompáľali pri prestrelkách hore dole. Preto váham, či ho tam mali dať alebo nie. Skôr áno, pretože akčné scény zvládol nna 100%. Lance Hennriken sa mi výborne hodil ako záporák s nabitou flintou. Myšlienka filmu je skvele originálna, s dávkou kriminality. 75% ()

rolly

jednoznačne najväčší kult van Dammovej tvorby a pre mňa osobne srdcovka akčného žánru, na ktorú sa aj s odstupom času stále dá pozrieť ()

Zemřel herec Wilford Brimley

Zemřel herec Wilford Brimley