Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

Rodriguez

Svůj první počin "Wrong Turn" bych zařadil rozhodně do své "TOP100"!!! Vše co má správný horor mít. Hluboké lesy, nikde ani noha, pár živočichů na zabití a nějakého horského retarda co je bude masakrovat, vše ozvučené líbivou hudbou! 100% ()

Silverluv

Klasická vyvražďovačka ve stylu Texaského masakru. Prostředím je tentokrát tajuplný les a v hlavní roli partička zdegenerovaných hladových mutantů. Celý děj je naprosto očekávaný a žádné překvapení se nekoná. Od prvních okamžiků přesně víte kdo přežije a co se stane pět minut. Něco brutálních záběrů, něco pekných holek, i když mám tento žánr docela rád, tohleto se vůbec nepovedlo. ()

humanbeing

Jedná se víceméně o průměrný slasher, kterých bylo natočeno mraky. Má sice pár skvělých scén, nicméně hodnotí se celek a ten kazí pár nepěkných skutečností... Naštěstí snímek trvá jen 84 minut, tak to alespoň pěkně rychle uteče. Pokud se ale rozhodujete mezi filmy tohoto subžánru a nemáte zájem riskovat, bez dlouhého rozmýšlení bych vám doporučil House of 1000 Corpses, který je po invenční stránce nesrovnatelně lepší a navíc je daleko zábavnější. ()

Flynn

Nevím proč ale tenhle film se mi prostě líbil, příjemný teenage horor po dlouhé době něco co se mi fakt líbilo mnohem lepší než nepovedená pokračování vřískotů a podobných hororů. ()

Fallen_One

Jeden z těch lepších hororů co nám Amerika v kooperaci s Německem dala. Místy brutál největší, až jsem se divil co mi to tu servírujou. Nečekal jsem od toho filmu nic nového, ale například roubík ze žiletek mě fakt dostal do kolen. Už začátek filmu mne zaujal (horolezcující páreček), takový milý a lehce (ne)násilný prolog :-D Horor má několik originálních momentů a ty je třeba nějak ocenit, tudíž 4 hvězdy. ()

destroy83

Jeden z lepších slasherů, který vás udrží napnuté. Dílko obsahuje slušné krvavé scény, děj není sice nic originálního (skupinka mladých lidí zůstane trčet v divočině, narazí na pororozpadlou chalupu, kterou obývají zmutovaní zabijáci...boj o život může začít), ale slušně odsýpá. Pro milovníky hororů je to slušná podívaná. Dávám čtyři hvězdy. ()

KajusaK odpad!

Trapné, jen řev, nic nejde vidět. Atmosféra nijaká, nelekla jsem se ani jednou, vše předvídatelné... A to když já něco takového řeknu o hororu, tak to už je krize, protože mě vyděsily i Katakomby :D) ... ()

sir-dave

Pro tento film mám slabost. Vzhledem k tomu, že filmy typu: parta teengerů jede někam a postupně začnout odpadat, jsou pro mě parádní oddychovky, tak i tohle sedlo. Po snímku Hory mají oči nejlepší horor v téhle kategorii teenegerů co jsem viděl. Hlavní představitelé sympatičtí a panuje zde hustá atmosféra. ()

Nivenx

První díl Pach krve je rozhodně pro mě nejlepší z celé série, skvělá atmosféra, poctivě budované napětí a skvělí mutanti. Zkrátka parádní Hixploitation. Můj názor je, že by si na CSFD zasloužil více. 70% ()

URBAN

No na těch dalších pět dílů se dívat rozhodně nebudu. Nějáké publikum to rozhodně oslovilo, ale mě ne. Primitivní acénář všetně herců až po zpracování. ( 29.8.16/MAC ) ()

Deyw

jakoze nejlepsi spatna zatacka...na dvd to byl zazrak a cumel sem na to a bavil sem se jak to tam ty kryplove mordujou... :D no ted docenim quinna z dextera a obcas dobry kozy ale jinak bida...gore ujde, magori sou tu top..dal bych 2* ale nostalgie je svine takze 3*. ()

Cedr

Cože?! Čtyři hvězdičky? Tenhle horor je to nejbéčkovitější béčko ze všech béček. Scénář je navíc opsaný doslova přes kopírák z podobných filmů. Jenže to je všechno plus. Občas člověk prostě nehledá kultovní snímek ze zlatého fondu kinematografie, ale obyčejnou tupou vyvražďovačku se sexy obsazením. Wrong Turn v tomhle směru nezklame. ()

filmmovier

Podprůměrná hororová blbůstka s partou vraždících kanibalů a jejich obětí. Koukal jsem na to kdysi s kámošem, je tam pár děsivech momentů, ale spíše mi to v paměti utkvělo jako komedie. Třeba ta scéna s umlaskanym kanibalem... Best. A kupodivu vás to do toho děje vtáhne. ()

Doudis19

Průměrná hororová naháněná, kde hrdinové nejsou nijak stupidní ba až přehnaně vynalézavý, jenže deformovaní dementní burani se pohybují a zjevují, jako by pro ně ani neplatily přírodní zákony a přesto tak mají víceméně navrch. Od počátku samozřejmě víte, kdo jakou roli ve snímku sehraje. Kdo bude oběť, kdo bude histerka, kdo se zachrání či kdo a jak to zřejmě nejhůře schytá. Bohužel předvídatelnost schazuje to dobré, čím se Pach krve vyznačuje. Gore není tolik časté, jak jsem se z komentářů dočítal, za to ovšem dost povedené stejně jako masky Stana Winstoma. O koukatelnosti není pochyb. Srovnávat Wrong Turn s Cravenovými nebo Ajovými Hory mají oči, však v žádném případě nelze. ()

Sfinkter

I přes nižší hodnocení ostatních diváků jsem se těšil na klasický exploitation, ale v tomto případě zůstalo jen u očekávání. Tak hloupé chování hlavních hrdinů vás pouze namíchne a ani nějak výrazné brutality se nedočkáte. Hloupé a nudné, Winston jako autor masek a produkční si alespoň mohl pročíst scénář. Ostuda. ()