poster

Vřískot

 • USA

  Scream

 • Slovensko

  Vreskot

Horor / Mysteriózní

USA, 1996, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ****

  Jeden z mála výborných devadesátkových hororů, Cravenův návrat a uvedení nového kultovního charakteru, Ghostface. Navíc na slasherové poměry revoluční a ultra chytrá záležitost, kterou po všech těch letech kazí jen jediné - že už mi do toho až moc leze SCARY MOVIE:) ...x(13.4.2011)

 • Hellboy
  ****

  Poměrně působivá vyvražďovačka, možná první horor, co jsem kdy viděl.(21.1.2007)

 • movie
  ****

  Klasika žánru...Kdo by neměl rád kuchlou Drew pověšenou na stromě...?(21.8.2002)

 • Djoker
  **

  Druhý film od Wese Cravena a znovu jde úplně mimo mě. Je pravda, že čím jsem starší, tím mě horory baví méně, ale ještě před pár lety jsem byl jejich častým konzumentem. Pokud je to opravdu věkem, tak je na CSFD až mnoho, řekněme dětských profilů, které začínájí slovy "Miluju horory", ale možná se mýlím. Kvalitním hororem nepohrdnu ani dnes, ale bohužel je jich zatraceně málo, ale zpět k Vřískotu. Wes Craven je známý tím, že do tohoto žánrů rád vnáší humorné prvky, neříkám, že jsem proti, ale Rob Zombie to dělá taky a já se nejen zasměju, ale občas i leknu nebo se mi udělá špatně z nějaké nechutné scény. Tady bylo až moc trapných narážek, že se nejedná o krev, ale o kečup a já si po pár minutách vsugeroval, že je to opravdu tak. Za snahu o novátorskou činnost v této oblasti dám jednu a za moji oblíbenkyni Courteney druhou hvězdičku.(5.1.2010)

 • MrHlad
  ***

  Asi to na mě nezapůsobilo tak, jak mělo. Jako horor nic moc, jako laciná a brutální polodetektivka to celkem ušlo. Na druhou stranu některý scény sou opravdu dobrý, ale že bych z toho byl nějak totálně odvařenej, to se říct rozhodně nedá. Lehkej nadprůměr.(7.10.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace