Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiální text distributora)

Avalon820

Který filmový tvůrce by se nechtěl vrátit k těm starým dobrým časům, kdy horory byly strašidelné, aniž by v nich protekly hektolitry krve? Přáli by si to nejspíš všichni, ale nejen tvůrci, nýbrž také (a zejména) diváci, jejichž rohovka už jinou barvu, než červenou, pomalu přestává pobírat. Scénáristi se nemohli pokusit tento problém vyřešit hůře - převzali starý koncept filmů typu The Omen a převlékli jej do nového kabátku. Takovýmto způsobem vzniklo mnoho filmů a jedním z nich je také Šepot. ()

JohnCZ

Slaboučký horor se satanickým děckem, který ale postrádá výraznější atmosféru a který táhne nahoru prakticky jen sympatické seriálové obsazení. Jako celek to ale působí až příliš televizně a vyděsit to nedokáže prakticky vůbec. ()

Nick Tow

Televízne pôsobiaca variácia na Omena, ktorá neurazí, dokonca poteší niektorými peknými sekvenciami, ale zároveň vás utlčie naťahovaním deja a všetkými klišé, aké vám len zídu na um. Fanynky Josha Hollowaya alias "losťáckeho" Sawyera by si však túto príležitosť nemali nechať ujsť. Josh je skoro furt na place. Čo naopak nás, heteráčov, akurát znovu presvedčí, ako zúfalo tento fešák s imidžom kovboja nevie hrať. Jeho herecký register má len dve polohy "som drsný a nasratý" a "som ešte drsnejší a ešte nasratejší". ()

Ajinka126

Průměr.. co víc dodat :) .. "Sawyer" má stále svůj sexy výraz a jeho snoubenka běhá v té zimě skoro nahá, aby tomu asi dodala nějakou vyšší hodnotu. z Počátku mě ten film zaujal právě tím ohraným žánrem, ale tady se to nepovedlo udělat nijak strašidelné (jak se tady píše, že jde o horor..) a už vůbeeec originální. Ale až to uvidíte, tak mi napište, jak jste na tom s koncem filmu :D protože, když někdo vidí budoucnost, tak nedostane na chvíli výpadek, aby to se to hodilo do scénáře filmu, ne ? ()

Hoyt

Největší problém jsem měl s obsazením herců, kteří mi do svých rolí vůbec neseděli jak Edgerton tak hlavně Holloway. Atmosfericky je to dobře natočené, jenže příběh obsahuje už několikrát viděné momenty. Co se týče napětí tak kdybych to měl porovnat třeba s Orphanem tak mi tohle vyjde také o něco slabší. Konec mě ale nezklamal takže celkově čistý průměr. ()

corpsy

Tak s takýmto únosom nepočítal nikto. A je možné, že to unesené chlapča bolo všehovšudy rado, že sa ho niekto takýmto spôsobom ujal, len aby si mohlo zašpásovať. Čo iné čakať od rovesníka tých ostatných démonov v ľudskej podobe, ako napr. Damien Thorn, či Eli Porter. ()

Astaroth12

Veľmi som spokojný.Videl som the Omen ale tento film sa líši od neho,hlavne originalitou.Hlavní anti hrdina bol dosť nepríjemný,ale v tomto filme bol "na smrť" dobrý.Ale nezaručujem,že by som ho nezakopal na záhrade,keby mi to tie svine dovolili(vlci). Aj herecké výkony ma potešili,hlavne J.Holloway (Sawyer) ukázal že vie hrať a s S.W.Callies im to pristalo a žili by šťastne až do smrti pokým nestretli Davida tá smrť prišla skor.A ten posledný hod sekerou,nemal chybu myslím že ani Jánošík by sa netrafil lepšie.Toto je veľmi jedle(pozerateˇˇlné). POZOR PRICHADZA DAVID.... ()

DEXTER099

Tak tenhle horor pro mě postrádal nějakou větší atmosféru a to je myslím na hororu to hlavní,takže kdyby tam nebyli ztracený Josh Hollowa a sympatická herečka z The Walking Dead Sarah Wayne Callies tak dám menší hodnocení,takto 55% a tři hvězdy. ()

fannah

Skvělý zážitek. Dobře zvolené obsazení, propracovaná psychologie postav, krásné lokality a zejména střih finálních scén s hudebním motivem, to vše mě překvapilo. A jelikož jsem celý film přemýšlel nad skvělou kamerou, jméno oscarového Deana Cundeyho v titulkách bylo dostatečné vysvětlení. V dnešní době hodně nadprůměrná záležitost. ()

Korbitch

Čistý 3. Nemůžu výš, to bych ztratil svou objektivní stránku. Místy je to dosti nablblé a naivní+únosci mi přijdou, jak banda výrostků,co vymáhaj z mladších žáků svačinu.Herecky tu vyniká Rooker, bohužel jen chvíli a Holloway, jenž se v LOST za ty léta naučil hrát na výbornou. Zbytek jsou plošně napsaný, zbytečný postavy, jimž nepřejete nic jinýho, než aby ti vlci sežrali je. Včetně toho malýho, ukecanýho smrada, kterýho bych asi už 2. noc vyhodil na mráz a přikurtoval ke stromu. Scénáristovi bych nejradši zaplatil lekce logiky. Už jen ten konec, jak odhodí pistoli, aby mohla následovat honička se sekerou po lese ala Osvícení. Atmosféricky to taky bylo slabý jak čaj. To mě tedy daleko lépe sedl Případ číslo 39. Asi jsem se moc těšil na Hollowaye, až jsem si neuvědomil, že seriálový herci většinou pak končí, až na světlé vyjímky, v takovýchto ultrabéčkách. Jak říkám, čistý 3 hvězdy. ()

mysiak

Satan prichádza je shit!....prichádza Whisper. Náš mladý je vážny psychopat, o mnoho lepší ako v Satan prichádza. Nie je to síce taká vyvraždovačka, ale je kukateľné (Sarah Wayne Callies vyzerá veľmi dobre), Josh Holloway dokazuje, že nie je hercom (Lost sa neráta, tam len odpisuje). Ak máte radi "duchařinu", ale nebojíte sa vrážd, to je ideálny film na večer. ()

blackrain

Film nepracuje s příliš originální tématikou. Příběhů o dětech, do kterých se převtělil samotný ďábel, už tu bylo hodně. Některé jsou kultovní, jiné a těch je většina, zcela vybouchly. Tenhle patří k těm lepším. Největším přínosem byly flaschbacky a noční můry, které se postaraly o solidní atmosféru. ()

Hadža

Prijemny thriller,par lekacek,zasnezena divocina plna hladovych vlku ,kde se rozhodne ukryt particka unoscu,ktera na obednavku tajemneho pana Jonase unese dite!Bohuzel se prepocitali,nebot se nejedna o zcela standartni dite a tato chyba se ji vymsti,maly David ma hry rad..... ()

stration

Perfektní variace na Omen. Klučina je dostatečně mrazivý, počasí a krajina taky. Herci to taky vyloženě nekazí. pěkná oddychovka. ()

AlistairMir

Pokud se někdy dostanu do finanční tísně, kterou by řešil jen únos dítěte a následné výkupné tak si okamžitě vzpomenu na tento film a radši si vezmu trojité přesčasy a seženu čtvrtou práci. Budu stahanej jako burlak, ale budu naživu a nebudu muset čelit malému démonovi jako parta v tomto snímku s hodně hutnou mrazivou atmosférou. Ten kluk byl fakt démonickej a likvidaci únosců si ďábelsky užíval. A já si užíval tento film. Doporučuji shlédnout večer během zimního období a máte o bezesnou noc postaráno. ()

kajas

Nebudu chodit kolem horké kaše, kdyby v tomto hororu nehrál můj milovaný Josh "Sawyer" Holloway, ani bych o něj nezavadila. Se zájmem jsem tedy v noci zapnula televizi a nelitovala jsem. Děj mě udržoval v neustálém napětí, představitel Davida byl neskutečně démonický (chválím i českého dabéra) a ke konci už jsem měla vítr i z té vánoční melodie. Ty pomalované zdi mi asi zůstanou dlouho v hlavě. Můžu jenom doporučit. ()

kalap

Malo to svoje napätie malo to svoju úzkosť a malo to aj svojho šeptom vraždiaceho syna pekiel.Mne sa to páčilo za štyri hviezdy. ()

rastlinka

Nič extra by od tohto filmu divák čakať nemal. Priemerná "zábava". Obzvlášť scéna s hlavnou predstaviteľkou v saténovom župane... kedy si ho stihla zabaliť??:)) ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (více)