Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Zlajdaa

Tak nějak nevím, co k tomuhle seriálu říct. Myslím, že fanoušci... a troufám si říct, že i tvůrci a účinkující, tohle neberou jen jako seriál, ale jako něco víc, protože tolik let spolu na plátně... SPN měl silnější a slabší sezóny, ale ti, kteří vydrželi asi ví, jak to myslím... a jak se z toho cítím :D :) Herci jsou báječní, postavy propracované, u seriálu se bojím, směju, brečím... + nesmím zapomenout zmínit skvělý soundtrack :D Ale tak nějak cítím, že nás už moc sezón nečeká... už teď je mi z toho smutno. ()

marcoss91

Do čtvrté série výborný seriál, který sázel na nadpřirozeno a místy horrovou atmosféru. Co se smím oblíbeným seriálem stalo po 4té série je skoro až k pláči.... Dokoukávám pouze z povinnosti. ()

Katuusss

Moje srdcová záležitost už 11 let :-) Pár dílů slabších, ale jinak má seriál pořád vysokou úroveň a dává smysl.. Jen je potřeba koukat na originál a zapomenout na český dabing - tady to opravdu hodně zkazili.. ()

Methew

Superhrdinské seriály od Marvelu by si z tohoto mohli brať ponaučenie. Toto je skvelý a geniálny seriál úplne presne podľa môjho gusta. Zápletky v zápletkách v iných zápletkách, irónia irónie v inej irónií. Proste tak dokonale a jednoducho posplietané rôzne zložité väzby v seriály o nadprirodzene a spiritualite, to je proste famózne a veľmi ojedinelé. Páči sa mi to a veľmi. ()

Unrealik

Zatím jsem viděl šest řad. Lehce podprůměrný seriál, který snadno poslouží jako kulisa. Připomíná mi opět Buffy. A Buffy byla lepší. ()

MKV

ad trollfjord: Duchove tam jsou, dost dilu je o tom, ze se vyskytuje v nejakem meste dch nejakeho mrtveho cloveka :-) Demoni jsou sice hlavni dejova linie, ale Lovci duchu je lepsi nazev... Po 12 sezonach musim rict, ze serial ma stale co nabidnout, tesim se na kazdy dil. Rozhodne 5*, ktere patri hlavne scenari, protoze vymyslet stale a stale zajimave dily, ze se nemuzu od obrazovky odtrhnout, to chce smeknout klobouk. Jen je skoda, ze v Cesku serial skoncil u 6 serie a od sedme serie jiz neni CZ dabing, ktery byl docela fajn. ()

RoyBatty444

Obsadením nasmerované na pubescentky/-tov rokovou hudbou a hlavne výberom American Muscle na milovníkov týchto kvalít. Hlavný predstavitelia zapadli do rolí dobre a nerušia. Téma síce nie je ˝moja šálka kávy˝ ale občas to má hlavu a pätu a nie je to len prvoplánové. Filter temný, občas splatter a horror hlavne ale ducharina. ()

baron156

Tak dobrý seriál a objevil jsem to až teď. Každý díl se zaměřuje na tzv. městské legendy např. Krvavá Mary nebo Wendigo. Hororová oddechovka co nenudí. ()

brkerez

Moje guilty pleasure a v podstatě srdcovka. Herecký výkony hlavní dvojice jsou hluboko pod výkonama všech vedlejších charakterů a hlavně Jared Padalecki tady se svym repertoárem tak dvou tří afektovaných a bezradných výrazů tváře, s kterýma pokreje každou situaci často reje obličejem o opravdový herecký dno. To zejména v částech, kde jeho postava podléhá temný straně síly a má vyjádřit svůj vnitřní boj, fááákt bolelo. A Jensen Ackles na tom neni o moc líp. Seriál má vyloženě hluchý místa a kolísavou kvalitu, díly, který se netýkaj hlavního příběhu sem já osobně protrpěl nebo ještě lépe přeskakoval. Na druhou stranu je tady super hlavní příběhová linka a skvěle zahraný a napsaný vedlejší postavy. Naprosto parádní protřelej a vtipnej démon Crowley, bravurně ztvárněnej Markem Sheppardem a rozporuplnej, neuvěřitelně člověčinou nabitej anděl Castiel, kterýmu skvěle vdechnul život Misha Collins, jsou jedny z mých nejoblíbenějších seriálových postav všech dob. Vždycky sem se tešil jak malej Jarda na poslední díl série, kterej byl většinou uvedenej songem Fortunate Son od Creedence Clearwater Revival, což tomu dávalo super atmosféru. Tenhle seriál je načichlej průměrností, plnej klišé, krávovin, špatných herců, ale má prostě srdíčko a to něco, co člověka ve 2 ráno donutí vrazit tam onen ještě jeden díl a i když sem už roky žádnej díl neviděl, rád se k němu, jako jednomu z mála seriálů, někdy vrátim. ()

LucillaP

Když začínal SPN běžet před lety v televizi, chytnul mě na první dobrou. Hororové náměty, vtipné dialogy, sympatické ústřední duo. Co by si člověk mohl víc přát, prostě oddechovka. Postupem času a sérií se myšlenka seriálu daleko více stáčela od popcornové zábavy k vážnějším tématům, bratři Winchesterovi dospívali a daleko více se začínala řešit otázka zodpovědnosti (nejen té osobní), hledání vlastního osudu, náboženství... Původních pět sérií (které měly být finální) bych hodnotila jako nadprůměrných, postupná gradace série od série byla skvěle napsaná a vypointovaná, finále páté série je pro mě i dnes fantastické ve své tragičnosti, srdcervoucí a naprosto vystihující myšlenku celého seriálu. Potud bych dala i šest hvězdiček. Další série už jsou trochu někde jinde a jak mi občas chybělo v páté sérii "obyčejné" lovení duchů, tak v pozdějších dílech mi zas přišlo lovení až dost oproti hlavním dějovým linkám. Ale průměr stále zůstává na velmi solidních 80%. ()

Sevprince

Hodnotím jen prvních 5 sérií, kterými to prý původně mělo skončit, nechci si to zkazit, jako spoustu jiných seriálů, ale tady musím říct, že moje předsudky, že to bude nějaká telenovela, byly fakt zbytečné. Výborný seriál plný napětí i humoru, který vás donutí přemýšlet, co je vlastně dobro a co je zlo. Dean se Samem mají zasloužených 5 hvězd. ()

NikiVai

Lovci jsou má klasika. Miluju tenhle seriál, můžu na něj koukat pořád a stále dokola. Baví mě všechny ty příšery, báje a mýty. Škoda jen, že dabing má prvních šest sérií. Nevadí mi titulky, originální znění je pohádka pro uši, ale líp bych si to užila v českém znění. ()

Mrs.Dallon

lovci duchu neboli supenatural je moje srdcovka ❤️ je to moje dětství.  je to úžasný příběh dvou bratrů. duchové a démoni jsou dobře zpracované a postupy a rituály a detaily jsou úžasné. nechybí ani humor. blbý, sprosté, nechutné a dětinské vtipy a narážky. seriál obsahuje dobrý výběr hudby. efekty na tu dobu jsou úžasné. tenhle seriál miluju pro mě 10/10  ( s láskou Mrs.Dallon) ()

Thalin

Supernatural je seriál s rozhodně dost širokým záběrem. Všemožné legendy, potvory nebo pověsti a duchové, které si jen dokážete vymyslet a kteří tvůrci vyhrabali snad ze všech koutů amerických legend, ale i z mnoha starých, které jsou zažité snad všude, jen pod jinými názvy. Některé díly jsou sice slabší a s přibývajícími sériemi je to už lehce miš maš, ale pořád je to akční, místy dost napínavé a vtipné. Rozdílnost bratrů je dostatečným zdrojem zábavy a spousty vtipů a některé epizody díky tomu jsou spíš komediální, ale pořád to skvěle zapadá do celého konceptu. ()

mirinkat

jeden z najlepsich serialov ake som kedy videla. Milujem horory a tento serial je pre mna ako stvoreny. Chlapci sa v tomto seriali fakt nasli. Je to super vidiet zasa dopbry serial na ktory sa da pozerat aj v tretej serii. Uz sa tesim na stvrtu :-D uz ab bola!!!!! ()

MIK27

První řada nestojí za moc (2 hvězdy). V druhé řadě dostane "bezduché" lovení duchů konečně šťávu - totiž příběh a seriál se stává drogou. Poté se seriál zvrhne na "bohapusté" oživování mrtvých hlavních hrdinů a seriál ztratí to nejdůležitější - divák se již o své hrdiny nebojí. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu