Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

senoritar

Rozhodně jeden z nejlepších hororových seriálů posledních let. Každý díl je napínavý a oba hlavní představitelé předvádejí slušné výkony. Jen mě mrzí, že ho teď dávají na Coolu, který nemám. ()

kubina28

1. séria sa záčina v podstate nevine, dej je rámcovaný minimálnym príbehom a vlastne každá časť je samostatný film a nasledujúca je len volným pokračovaním- lenže už v týchto prvých dieloch vás seriál dostane kvalitnými nadprirodzenými bytosťami, a slušnou réžiou či kvalitným scenárom...už v tých časoch by som hodnotil za 5*.Ale tvorcovia postupne začali putovanie hl.hrdinov rozširovať o veľmi kvalitný príbeh, ktorý vás čim ďalej tým viac vťahuje do spleti tajomstiev a odhalení, ktoré každý z bratov vníma úplne inak. Vzťah bratov sa tiež začal vyvíjať veľmi kvalitným smerom a je zaujímavé sledovať ako Jensen Ackles herecky vyspel. A už teraz sa teším na September,ked Satan bude behať medzi nami...Najlepší seriál aký som do teraz mal česť vidieť ()

JAzzeURo

Mám rád věci s hororovou tématikou a tomhle seriálu jsem si dlouho myslel, že je jen pro holky (hlavně z důvodu hlavních představitelů). Ale postupně jsem si ho oblíbil. Má své vtipné momenty a celkově i po vizuální stránce je na výši. Zatím jsem u druhé série, takže ještě nevím kam se seriál dále vyvine. Možná své hodnocení ještě časem změním. ()

luken2000

V poslednej dobe sa mi stava ze kazdy serial ktory sa mi dostane pod ruku, teda nie je ich moc, ale kazdy povacsine dopozeram do konca. Po piatej serii mozem povedat ze chcem este viac :))) Osud Deana a Sama ma drzi uz zopar rokov a teda clovek si na to zvykne docela dobre a to este viac ak v televizii nedavaju nic podobne, alebo nic podobne kvalitne. 4* kvoli tomu ze Supernatural este neskoncil a uvidime ako to bude dalej ()

Yaan2

°° Skvělý seriál ve stylu supernatural-drama! Jen nevím, kdo ten název tak hloupě přeložil. Celkově nechápu, co to u nás za joudy překládá názvy k filmům a seriálům. ()

text77

Jedním slovem perfektní, moc se mi to líbilo všem mohu jen doporučit. Duchařská hororová sága jak má být. ()

Devils_PIMP

Tady si někdo dal hodně práce a proseděl spousty času nad knížkama o vymýtání déonech atd. Většina démonů včetně Tulpy apod. doopravdy "existuje" v mytologiích apod. I vymítání je realistické a vyvolávání celkem také. Trošku mě občas štvaly vedlejší linie a zbytečné hopsání kolem jednoho tématu, ale 4 hvězdičky si to určitě zaslouží. ()

gejby89

Tak tento seriál patril u mňa do určitej doby k prvým... Ale bohužiaľ, ako prišla 5., potom 6. séria, tak už som začala uvažovať o tom, či to vôbec dopozerať, pretože ma to veľmi nebavilo a popravde mi ostávajú ešte 4 diely do konca 6. série, mám ich stiahnuté, ale akosi stále sa k tomu nedokážem dokopať. V poslednej dobe ma seriál hrozne sklamáva, a oni chcú urobiť ešte aj 7. sériu? No každopádne dúfam, že keď ma 5. a 6. séria tak sklamali, tak 7. séria zmení môj názor. Ale inak od začiatku ma tento seriál zaujal, mám rada príbehy o duchoch a nápad s ich lovením je super, a každý diel o niečom inom, čo Dean so Sammom lovili, rovnako aj scény, pri ktorých mi občas vybehla jedna - dve slzičky, herci, na ktorých sa veľmi dobre pozerá (oooou mňam Dean :D), super vtipné hlášky, super xichty, ktoré chlapci hádžu, parádny bratský vzťah medzi nimi, Dean, ktorý má stále potrebu ochraňovať svojho mladšieho brata, potom obety, ktoré jeden kvôli druhému podstúpia a naopak, rovnako Bobby, ktorého by som si nevedela predstaviť, že by toho človeka mal hrať niekto iný :). Potom 4. séria, v ktorej sa objavili démoni a anjel Castiel (rovnako herec, na ktorého sa dá pozerať a občas aj zasmiať), ale..... pri piatej sérii sklamanie :(. Pretože podľa všetkých popisov na internetových stránkach tohto seriálu sa mali vrátiť chalani v 5. sérii k loveniu duchov a k iným príbehom, a je to stále len o lovení démonov, o prekonávaní pekla, a tých padlých anjelov, či čo to tam je, už to ani poriadne nevnímam o čom to je... Každopádne je to škoda, predstavovala som si pokračovanie tohto seriálu inak, ale keď som to už dotiahla tak ďaleko, tak to určite dopozerám dokonca. ()

SaRR

Opravdu zajímavý seriál, se zajímavými herci a zajímavým tématem. Škoda jen, že ho Prima Cool odsunula až na pozdní večerní hodiny... ()

Delfinek

Pro mě jako pro sci-fi fanouška je tento seriál velmi povedený. Jako ve všech seriálech se najde ňáký díl, který není zrovna dobrý, ale to na mém hodnocení nic nemění. Je pravda, že 6. serie byla tak trochu o ničem, ale co jsem četla tak by 7. serie mela být dobrá ()

Two.Swallow

Zpočátku jsem ho milovala a umřela bych pro každou šanci sledovat díly téměř hodinu po půlnoci. Líbilo se mi to tajemno a duchovno a dvě krásné tvářičky, ze kterých se těžko rozhodovalo, která je hezčí. Krásně napínavé a téměř tvořící závislost - do doby, než se zjevil dávno ztracený otec. Od té doby se mi zdá, že to jaksi klesá. Z původních strašidel se najednou otevřelo peklo a přišla apokalypsa a Bůh má s tebou své plány, Deane Winchestere... Sice jsem stále vytrvalou divačkou, ale spíš ze zvědavosti než z neklesající obliby. ()

G.S.P.

Dle mého velmi kvalitní lehce hororový seriál. Viděno zatím 3.série a musím říct ,že napětí neupadá! Jared Padelacki a Jensen Ackles prostě baví... Až na pár slabších dílů 5-ti hvězdičkový seriál... ()

dentalux

Maximálne nadupaný seriál s výborným dejom, skvelými efektami a hlavne s vynikajúcim humorom obidvoch postáv bratov v boji - Sama a Deana. Chalani v skratke sú – lovci duchov, démonov, monštier, hororov:-) a hlavne v podaní Deana lovca sukní a alkoholu:-). V boji s prízrakmi celého sveta ich vycvičil ich otec, ktorého najskôr stále hľadajú, až ho nájdu:-). Ich obrovskou výpomocou v boji je samotársky lovec s mierne alkoholickými sklonmi a s nepatrnou mrzutou náladou Bobby SInger. Nemôžem nespomenúť charizmatického anjela Castiela.... Ak milujete všetko, čo sa točí okolo paranormálnych javov a máte radi akciu spojenú s humornými situáciami tak Supernatural je práve pre Vás. ()

alexcz78

Tenhle seriál je srdeční záležitost. Spolu s prison breakem byl mezi prvními u kterých jsem čekal na vysílání v us a pak na šikovné lidičky překládající titulky. A drží mě dodnes. I když musím uznat, že od páté série jde kvalita dolů. Ale co taky vymýšlet. Deana se Samem těžko předěláte na někoho jiného a každý týden taky nevymyslíte novou stvůru. Baví mě to i teď, kdy běží sedmá s. Pořád se zasměju a občas se i leknu. Mám radost, že dostali podle mého šikovného nástupce v podobě Grimm. ()

pupidup

Dala bych pět hvězd, ale nemohu, za poměrně překombinované poslední dvě řady. Tady už bylo potřeba sledovat přesně díl po dílu, jak vynecháte, nejste v obraze. Jinak skvělé efekty, napínavé příběhy...dále už většinou jen "celý příběh v řadě"...skvělý seriál. ()

AdamRaphael

Sam a Dean Winchester, dva bratři vychování honbou za zlem posedlým otcem, bojují proti příšerám z našich nejhrůznějších nočních můr. Úspěšný seriál, který na amerických obrazovkách momentálně odhaluje taje sedmé série. Seriál, založený na legendách o duších, upírech, vlkodlacích a démonech. Seriál, který si nebere servítky s pošpiněním andělů. To vše je Supernatural. Jak už tomu bývá, v každé sérii je nějaký ten hlavní padouch a hoši se ho snaží chytit a zabít, jak jinak než v posledním díle série. Počin rozhodně nepostrádá hororové prvky a dobrovolně přiznávám, že jsem nejednou usínal s hlavou plnou nepříjemných představ. Snad poněkud nešťastně má s jednou výjimkou série 22 dílů. Autor nezvládl natáhnout hlavní zápletku na tak dlouho, a když jde do tuhého z ničeho nic se mezi bojem na život a na smrt s démonem, objeví díl o lovu "obyčejného ducha". Snad záměr, touha vyeskalovat moment napětí, pro mě však nepovedený krok. Trochu otravné pro vás brzy začnou být i srdceryvné až trapné momenty, kdy si bratři vylévají srdíčko. I přes pár nepovedených detailů se ale jedné o skvělé dílo, kterému rád dám 99%. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu