Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

srotak

Výbornej seriál, duchařský pčíběhy jsou moc pěkně spracovaný a šikovně je mezi to zapletenej i příběh rodiny winchestru. I legendární Chevrolet Impala 67 k seriálu neodmyslitelně patří. Škoda je jenom to že od 4.série se začne řešit spíš epická bitva mezi nebem a peklem než "malí úkoly" lovení duchů a démonů po celé americe. ()

RISOvonVODKA

Po siedmich sériach, kde som si prešiel s hrdinami všetkým možným od pekla cez nebo, si ani nemôžem dovoliť hodnotiť pod päť. Jednak lebo je to "Pán Seriál" a ešte som pri tomto seriály strávil toľko času, že ho jednoducho nemôžem označiť ako stratený. Prvú sériu, či dve, ma veľmi nenadchol, ale potom som do toho vhupol jak decko na preliezačku! A už som sa neodhupol :) ()

RajmikCZ

Co se týče hereckého obsazení, fantazie. Výborně vybraná dvojka, která se skvěle doplňuje, Dean - arogantní, pro rodinu udělá cokoliv, ačkoliv je vázán přísahou, že ochrání svého malého bratra. Vždy má nějaké vtipné připomínky, skvělý příklad staršího bratra. Sam - v prvních seriích se do toho dostával, ale později se s tou rolí smířil a ukázal, že dokáže být pořádně drsný, nemohl připustit, že lovení je pro něho, chtěl žít normální život, ale osud spjatý s jeho rodinou ho dostal na toto rozcestí. Celkové hodnocení seriálu je spíše specifické, první serie jsou dosti protažené, někdy až zbytečně přehnané, ale prostě podle mě novodobé Akta X. ()

Elr

Seriál zaměřený na tajemno. 2 bratři kteří se musí vypořádat s přicházejícíma starostmi jako je smrt otce, či konec světa. Herecké obsazení je hvězdné. Celých 7 sezón vyjímečných. Sem tam kvalita mírně poklesla, ale seriál se drží tématu po celých 7 let. Uvidíme jak tomu bude v 8. sezóně. ()

vett

1. série byl nadprůměrný zážitek - hororové příběhy, dva hezcí mladí kluci a rocková hudba, co víc si přát? Během 2. a 3. série se ze mě stal vášnivý fanoušek. Pro 4. a většinu 5. série mám jediné slovo - geniální. Při 6. sérii jsem myslela, že budu brečet a modlila jsem se, aby už byl konec a aby proboha nenatočili žádnou další sérii. Natočili. 7. série se vrátila ke konceptu té první a výrazně jí to prospělo, ale na záchranu z upoceného průměru to nestačí. A ano, osmá série bude. No doufám, že už opravdu poslední. ()

Arminbuuren

Dva sexy bráchové řeší nadpřirozené případy všeho druhu, cestují po celé zemi, mezitím se za těmito případy vine hlavní linka, která vrcholí ve finále. Zvlášť mi zaujala mytologie nebe a pekla, originálně pojatá, spolu s andělem Castielem. Scény s ním jsou nezapomenutelné. Ačkoliv bratry pronásleduje trpký osud lovců duchů, najdou se i odlehčené díly, u kterých jsem se hodně nasmála. Nerozlučné brášky a jejich rozdílné povahy jsem si naprosto oblíbila a jsem zvědavá na jejich další osud v 8.řadě. ()

Bukvicka

Můj oblíbený seriál. První tři řady byly suprové, přesně tak si představuji duchařský seriál. Čtvrtá řada mě už však zklamala, je zde přehnané množství andělů a démonů, ale i když už to není to co bylo dřív, stále je to dobře provedený seriál s poutavým příběhem, na který se ráda koukám :-) ()

skyppinka

Jak už tu někdo psal, od první série hvězdičky postupně stoupaly nahoru a když se z obyčejných lovců duchů, čarodějek, upírů a bůh ví čeho všeho možného stali nejdůležitější články v bitvě mezi dvěma bratry, kteří se tak trochu nepohodli kvůli tat'kovým rozmarům, byl to pro mě rozhodně vrchol celého seriálu. Poslední díl páté série mě naprosto uchvátil. Pak přišel první díl té šesté a nemohla jsem se ubránit, prostě WTF?!? Sam a Samuel živí a zdraví, jakoby se nic nestalo, Sam se sice chová trochu divně, ale co s tím. Tak mě to otrávilo, že jsem myslela, že už ty dvě serie nedokoukám. Nakonec jsem se překonala a přeci jen to zase trochu začíná dostávat obrátky. Ale na kvalitu páté série to už podle mě mít nebude. ()

Xtina

Nemůžu si pomoct, ale tento seriál mě prostě baví a není to jenom kvůli Jensenovi Acklesovi. Jasně, že tohle všechno už tu bylo viz. Čarodějky nebo Buffy, ale tady je ještě něco navíc. Vůbec mi nevadí, že se promítají vtipné hlášky do vážných situací, naopak to seriálu dodává osobitost. Shlédnuty všechny dosavadní série (tedy 7) a už se nemůžu dočkat osmé. ()

Partickofil

Wow!!! Tak tenhle seriál je bomba! Nejlepší je Dean se svýma hláškama a Castiel je taky skvělej! rozhodně dávám 5 hvězdiček doufám že tenhle seriál bude dlouho pokračovat.. :) ()

pokerdragon1

Film jsem vyhodnotil vysoko za prvních 5 sérií, ale nevím nedávno sem koukal na 6 sérii a dlouho sem to nevydržel. Doufám že se ještě někdy přemůžu a zkusím to dokoukat. 9/10 ()

RADX1

Dobrý seriál kde si každý najde to svoje. Pro mne je to především humor a hlavní linie, která je v každé nebo každé druhé epizodě poodkrývána. Humorem mám na mysli semotamní černý humor a především vážně vypadající komunikaci o vztazích mezi bratry Winchestrovými. První série mne ani tak nezaujala jako ty následující. Jako nejhorší beru tu sedmou, která měla hodně nudných částí. Lepší se to až nyní - od poloviny osmé série (nicméně stále daleko do "dobrých kvalit" prvních pěti sérií). Co vím tak jsou dopředu nakoupeny snad ještě další dvě série. Mám obavu, že se zde setkáme s problémem komerčního dychtění, kdy celá parta ze Supernaturalu už nebude mít co nabídnout a kvalita rapidně spadne dolů, namísto aby se v nejlepším skončilo. ()

r.a.s.l odpad!

naprosto nechapu, jak tenhle BRAK dostal celkove tak vysoke hodnoceni. Neskutečně přehrávané role dvou bratrů, kterým nevěřím ani jejich pohlaví. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, protože v podobném žánru nic moc tvorby není. Ve srovnéní Krajní meze 95%, tento blaf tak 5% a to jen za velice peknou přítelkyni která hned v prvnim dile umre na strope v plamenech a za to že "otec je podobný Javieru Bardemovi, až tak že jsem si je na pár minut spletl... Ale dal jsem tomu tři díly, jestlis e to třeba jestě nerozjede, ale propadalo se to do úplnejch hov.. Jdu si pustit rozpaky svatopluka kuratka... ()

Akatsuki

Stručně. Vynikající seriál, ve kterém se mírně řečeno "nevinný" road trip mění na realisticko- i filosoficko- existenciální drama dvou (?) bratrů. Nadprůměrné epizody narážející na filmové, seriálové i televizní klasiky, které potěší pravého filmového a seriálového příznivce. Herecké výkony si drží vysokou úroveň (protagonisté působí skutečně jako bratři), soundtracková složka seriálu je přímo prvoligová. Rockové skladby dodávající scénám další rozměr. Seriál lze chápat buďto uzavřeně - do páté série, kde se můžete seknout, vystoupit z Impaly a dál už se nedostat, nebo pokračovat dál a objevovat, do jaké hloubky se lze ještě s postavami podívat. V podstatě je to na vás. Pro kompletní spolier-alert recenzi: Níže na mém profilu "Because I got to believe that I can choose what I do with my unimportant little life." Dean Winchester ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu